NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Rainshower F-digital

Rainshower F-digital

Flexibilita pre vaše kúpeľa GROHE SPA®

Súčasťou radu GROHE F-digital je rad sprchových riešení, a to od jednoduchých vylepšení po komplexné hydroterapeutické sprchy. Bezdrôtový ovládač a prepínač je pripojený k termostatickej batérii a umožňuje presné ovládanie teploty, zvyšuje pohodlie pri sprchovaní a posúva hranice slobody pri projektovaní.

Nájdite svoj showroom
Katalóg

Produktový rad

Rainshower F-digital

Jeden koncept. Dva produkty. Nekonečný počet možností. Modulárna konštrukcia digitálnych ovládačov a prepínačov umožňuje zjednotiť dizajn všetkých technologických prvkov v kúpeľni. Svojím intuitívnym kruhovým spracovaním ovládača sprevádza používateľa celým procesom. Celý systém sa navyše skladá iba z troch tlačidiel a otočného ovládača, takže jeho použitie je jednoduché. Vonkajší kruh je vrúbkovaný, čo umožňuje maximálny komfort a kontrolu nad prúdom vody aj v prípade, že budete mať mokré ruky. Modulárna konštrukcia, intuitívne používateľské rozhranie a veľká flexibilita sú iba niektoré z vlastností, vďaka ktorým systém GROHE F-digital vyhral niekoľko dizajnérskych ocenení, a to vrátane Red Dot „Best of the Best“ 2011.

Zažite ovládanie GROHE F-digital

Digitálny ovládač aj prepínač je možné upevniť na akékoľvek požadované miesto: na stenu, na okraj vane alebo umývadla a dokonca na sklenené dvierka sprchového kúta.

Vyskúšajte naše digitálne technológie!

Vychutnajte si úplnú flexibilitu – sprchové riešenia

Režim zahrievania
Svetelný indikátor na diaľkovom ovládači sa rozbliká pri dosiahnutí požadovanej teploty, takže budete presne vedieť, kedy je sprcha pripravená.

Prestávka
Vo chvíli, keď chcete aplikovať šampón do vlasov alebo telový peeling, stačí stlačiť tlačidlo „Pause“ a systém si zapamätá aktuálne nastavenie. Opakovaným stlačením tlačidla dôjde k spusteniu vody s rovnakou teplotou a intenzitou prúdu vody.

Digitálny prepínač
Pomocou jediného digitálneho prepínača je možné ovládať až tri rôzne sprchy, napr. hlavovú sprchu, ručnú sprchu a súpravu bočných spŕch. Jednotlivé sprchy je možné ovládať zvlášť alebo kombinovane.

Pridajte druhý ovládač
Spustite sprchu bez toho, aby ste sa namočili. Systém je možné rozšíriť o druhý digitálny ovládač umiestnený mimo sprchového kúta.

SafeStop
Bezpečnostná technológia zabraňuje nechcenému zvýšeniu teploty nad 38 °C. Tento limit je však možné nastaviť podľa svojich potrieb.

Dokonalá teplota
S ohľadom na bezpečnosť, pohodlie a pôžitok sú všetky ovládače GROHE Digital napojené na digitálnu termostatickú batériu. Tie obsahujú technológiu GROHE TurboStat®, vďaka ktorej termostatická batéria okamžite reaguje na zmeny teploty teplej či studenej vody z vodovodnej prípojky a patrične upravuje ich namiešanie, aby teplota zostala po celý čas sprchovania nemenná.