ZLADENÉ FORMOU AJ FUNKCIOU. PREDSTAVUJEME KUCHYNSKÉ DREZY GROHE

KUCHYNSKÉ DREZY GROHE

Napúšťaním vody do hrncov, umývaním zeleniny alebo umývaním rúk po príprave pokrmu. Je to miesto, pri ktorom sa každý deň zastavíte nespočetnekrát. Prečo teda nezvoliť drez, ktorý prekonáva vaše očakávania, čo sa týka kvality, dizajnu a funkcií?

Portfólio kuchynských drezov GROHE bolo navrhnuté tak, aby jednotlivými inovatívnymi a modernými dizajnovými variantmi ponúklo riešenie pre akýkoľvek kuchynský interiér. Na výber máte model z elegantnej, robustnej nehrdzavejúcej ocele, mimoriadne odolný, kompozitný model dostupný v dvoch moderných farbách alebo bezkonkurenčný variant s povrchom PVD, ktorý ponúkame v troch dokonale zladených farebných vyhotoveniach. V našom portfóliu nájdete kompaktné modely s integrovanými odkvapkávačmi, veľké dvojité drezy pre prípad, že budete potrebovať naozaj maximum priestoru, ale tiež vysoko elegantné zapustené drezy. A vďaka funkciám, ako je GROHE QuickFix alebo veľká spätná kompatibilita, ktoré nájdete v štandardnej výbave, bude montáž vášho nového kuchynského drezu otázkou niekoľkých málo minút.

Sme tiež presvedčení, že si zamilujete špeciálne funkcie, ktorými sme naše drezy vybavili, počínajúc technológiou potlačenia hluku a končiac automatickým odtokom, vďaka ktorému už nikdy nebudete pre vypustenie umývadla siahať do špinavej vody. Technológia GROHE Whisper zaručuje, že naše drezy budú tými najtichšími, s ktorými ste sa doteraz stretli. Pri kompozitných drezoch zaisťuje potlačenie hluku z odtekajúcej vody samotný materiál, z ktorého sú tieto drezy vyrobené, zatiaľ čo naše drezy z nehrdzavejúcej ocele obsahujú špeciálnu izolačnú vrstvu dosahujúcu rovnaké výsledky. Rovnako ako v prípade vodovodných batérií, pri používaní drezu GROHE skrátka pocítite rozdiel. A kuchynské práce budú opäť o niečo príjemnejšie. Rovnako ako pri vodovodných batériách, pri používaní drezov GROHE skrátka pocítite rozdiel. A kuchynské práce budú opäť o niečo príjemnejšie.

Spoznajte kuchynské drezy GROHE

Č. VÝROBCU KUCHYNSKÝCH RIEŠENÍ ČÍSLO 1 – GROHE PONÚKA VŠETKO, NA ČO POMYSLÍTE

Portfólio kuchynských riešení GROHE je najrozsiahlejšie na svete – kuchynské batérie, vodné systémy, drezy, doplnky a odtokové systémy našej značky sú inovatívne, komfortné a mimoriadne praktické.

KVALITA, NA KTORÚ SI MÔŽETE SIAHNUŤ

Kvalita našich produktov nemá na súčasnom trhu konkurenciu. Antikorové kuchynské drezy GROHE sú vyrobené s použitím patentovanej povrchovej technológie, ktorá uľahčuje čistenie, zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Jedinečná zmes kremeňa a akrylu, ktorá tvorí materiál kompozitných drezov GROHE, je zase známa svojou odolnosťou proti vysokým teplotám, poškriabaniu, znečisteniu a dokonca UV lúčom. Drezy GROHE sa stanú nádherným stredom pozornosti vašej kuchyne, ktorý sa nezľakne žiadnej úlohy.

SÚPRAVY DREZU A VODOVODNEJ BATÉRIE GROHE – NEKOMPROMISNÉ BALENIE VŠETKO V JEDNOM

Naše drezové súpravy robia nákup najdôležitejších súčastí kuchyne ešte jednoduchším. Pripravili sme pre vás 4 optimalizované kombinácie vodovodnej batérie a drezu, pri ktorých garantujeme precízne zladený dizajn a výkon.

KOMPLETNÉ PORTFÓLIO NAPRIEČ VŠETKÝMI CENOVÝMI SEGMENTMI

Naše rady kuchynských drezov pokrývajú každý štýl, veľkosť a cenovú úroveň. Môžete sa tak spoľahnúť, že medzi nimi nájdete dokonalý model pre vaše potreby. Vyberte si elegantný drez z nehrdzavejúcej ocele, robustný kompozitný drez, ktorý obsahuje 80 % podiel kremennej žuly alebo bezkonkurenčne odolný drez s povrchom PVD. Kompozitné drezy ponúkame vo dvoch moderných farebných variantoch – čierna a sivá žula, zatiaľ čo modely z PVD sú k dispozícii v troch – kefovaný Hard Graphite, kefovaný Cool Sunrise a kefovaný Warm Sunset. Výber je skutočne iba na vás.

Kolekcia kompozitných drezov GROHE

Úplný prehľad produktov

Spoločnosť GROHE vám pomôže nájsť váš vysnený kuchynský drez z kompozitných materiálov. Drezový rad GROHE K obsahuje celý rad veľkostných a dizajnových variantov pre všetky typy kuchýň. Vyberte si, či chcete drez s 1, 1,5 alebo 2 sektormi, a rozhodnite sa pre jednu z dvoch farebných variantov. Rozhodnite, či váš drez bude inštalovaný s tradičným, alebo hĺbkovým zabudovaním. Z pestrej škály kuchynských drezov GROHE si svojho favorita vyberie každý.

Preskúmajte všetky produkty

Prehľad vlastností

Sme presvedčení, že si zamilujete špeciálne funkcie, ktorými sme naše drezy vybavili, počínajúc technológiou potlačenia hluku GROHE Whisper a končiac automatickým odtokom, vďaka ktorému už nikdy nebudete pre vypustenie umývadla siahať do špinavej vody. Rovnako ako v prípade vodovodných batérií, pri používaní drezu GROHE skrátka pocítite rozdiel. A kuchynské práce budú opäť o niečo príjemnejšie.

Preskúmajte všetky produkty

Kolekcia antikorových a PVD drezov GROHE

KOMPLETNÝ PREHĽAD PRODUKTOV

Spoločnosť GROHE vám pomôže nájsť váš vysnívaný kuchynský drez, či už z PVD alebo nehrdzavejúcej ocele. Drezový rad GROHE K obsahuje celý rad veľkostných a dizajnových variantov z nehrdzavejúcej ocele pre všetky typy kuchýň. Vyberte si, či chcete drez s 1, 1,5, alebo 2 sektormi. Rozhodnite, či váš drez bude inštalovaný pomocou štandardného zabudovania so skosenými okrajmi, ako zápustný, prípadne s hĺbkovým zabudovaním. Z pestrej škály kuchynských antikorových drezov GROHE si svojho favorita vyberie každý.

A pokiaľ si prajete svoju kuchyňu vybaviť skutočne ohromujúcimi farbami, siahnite po modeli K700 Undermount z PVD, ktorý je k dispozícii v troch farebných vyhotoveniach – kefovaný Hard Graphite, kefovaný Cool Sunrise a kefovaný Warm Sunset.

Preskúmajte všetky produkty

VLASTNOSTI PRODUKTOV

Sme presvedčení, že si zamilujete špeciálne funkcie, ktorými sme naše drezy vybavili, počínajúc technológiou potlačenia hluku GROHE Whisper a končiac automatickým odtokom, vďaka ktorému už nikdy nebudete pre vypustenie umývadla siahať do špinavej vody. Rovnako ako v prípade vodovodných batérií, pri používaní drezu GROHE skrátka pocítite rozdiel. A kuchynské práce budú opäť o niečo príjemnejšie.

Preskúmajte všetky vlastnosti