NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE Kitchen Sinks

DOKONALÉ KOMBINÁCIE

ZLADENÉ FORMOU AJ FUNKCIOU. PREDSTAVUJEME KUCHYNSKÉ DREZY GROHE

KUCHYNSKÉ DREZY GROHE

Napúšťanie vody do hrncov, umývanie zeleniny alebo umývanie rúk po príprave pokrmu. Kuchynský drez je miestom, pri ktorom sa každý deň zastavíte nespočetnekrát. Prečo teda nezvoliť taký, ktorý prekonáva vaše očakávania, čo sa týka kvality, dizajnu a funkcií?

Portfólio kuchynských drezov GROHE bolo navrhnuté tak, aby jednotlivými inovatívnymi a modernými dizajnovými variantmi ponúklo riešenie pre akýkoľvek kuchynský interiér. Nájdete v ňom kompaktné modely s integrovaným odkvapkávačom, veľké dvojité drezy pre prípad, že budete potrebovať naozaj maximum priestoru, ale taktiež veľmi elegantné zapustené drezy. A vďaka funkciám, ako je GROHE QuickFix alebo veľká spätná kompatibilita, ktoré nájdete v štandardnej výbave, bude montáž vášho nového kuchynského drezu otázkou niekoľkých málo minút. Sme taktiež presvedčení, že si zamilujete špeciálne funkcie, ktorými sme naše drezy vybavili, začínajúc technológiou potlačenia hluku GROHE Whisper a končiac automatickým odtokom, vďaka ktorému už nikdy nebudete kvôli vypusteniu umývadla siahať do špinavej vody. Rovnako ako v prípade vodovodných batérií, pri používaní kuchynského drezu GROHE skrátka pocítite rozdiel. A kuchynské práce budú opäť o niečo príjemnejšie.

Spoznajte kuchynské drezy GROHE

Č. VÝROBCU KUCHYNSKÝCH RIEŠENÍ ČÍSLO 1 –
GROHE PONÚKA VŠETKO, NA ČO POMYSLÍTE

Portfólio kuchynských riešení GROHE je najrozsiahlejšie na svete – kuchynské batérie, vodné systémy, drezy, doplnky a odtokové systémy našej značky sú inovatívne, komfortné a mimoriadne praktické.

KVALITA, NA KTORÚ SI MÔŽETE SIAHNUŤ

Kvalita našich produktov nemá na súčasnom trhu konkurenciu. Antikorové kuchynské drezy GROHE sú vyrobené s použitím patentovanej povrchovej technológie, ktorá uľahčuje čistenie, zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Jedinečná zmes kremeňa a akrylu, ktorá tvorí materiál kompozitných drezov GROHE, je zase známa svojou odolnosťou proti vysokým teplotám, poškriabaniu, znečisteniu a dokonca UV lúčom. Drezy GROHE sa stanú nádherným stredom pozornosti vašej kuchyne, ktorý sa nezľakne žiadnej úlohy.

SÚPRAVY DREZU A VODOVODNEJ BATÉRIE GROHE –
NEKOMPROMISNÉ BALENIE VŠETKO V JEDNOM

Naše drezové súpravy robia nákup najdôležitejších súčastí kuchyne ešte jednoduchším. Pripravili sme pre vás 4 optimalizované kombinácie vodovodnej batérie a drezu, pri ktorých garantujeme precízne zladený dizajn a výkon.

KOMPLETNÉ PORTFÓLIO NAPRIEČ VŠETKÝMI CENOVÝMI SEGMENTMI

Naše rady kuchynských drezov pokrývajú každý štýl, veľkosť a cenovú úroveň. Môžete sa tak spoľahnúť, že medzi nimi nájdete dokonalý model pre vaše potreby. Vyberte si elegantný drez z nehrdzavejúcej ocele, prípadne robustný kompozitný drez, ktorý obsahuje 80 % podiel kremeňa. Kompozitné drezy sú k dispozícii v dvoch moderných farebných odtieňoch žuly – čiernej a sivej. Výber je skutočne iba na vás.

">

Úplný prehľad produktov

Spoločnosť GROHE vám pomôže nájsť váš vysnený kuchynský drez z kompozitných materiálov. Drezový rad GROHE K obsahuje celý rad veľkostných a dizajnových variantov pre všetky typy kuchýň. Vyberte si, či chcete drez s 1, 1,5 alebo 2 sektormi, a rozhodnite sa pre jednu z dvoch farebných variantov. Rozhodnite, či váš drez bude inštalovaný s tradičným, alebo hĺbkovým zabudovaním. Z pestrej škály kuchynských drezov GROHE si svojho favorita vyberie každý.

Preskúmajte všetky produkty

Prehľad vlastností

Sme presvedčení, že si zamilujete špeciálne funkcie, ktorými sme naše drezy vybavili, počínajúc technológiou potlačenia hluku GROHE Whisper a končiac automatickým odtokom, vďaka ktorému už nikdy nebudete pre vypustenie umývadla siahať do špinavej vody. Rovnako ako v prípade vodovodných batérií, pri používaní drezu GROHE skrátka pocítite rozdiel. A kuchynské práce budú opäť o niečo príjemnejšie.

Preskúmajte všetky produkty

Úplný prehľad produktov

Spoločnosť GROHE vám pomôže nájsť váš vysnený kuchynský drez z nehrdzavejúcej ocele. Drezový rad GROHE K obsahuje celý rad veľkostných a dizajnových variantov pre všetky typy kuchýň. Vyberte si, či chcete drez s 1, 1,5, alebo 2 sektormi. Rozhodnite, či váš drez bude inštalovaný pomocou štandardného zabudovania so skosenými okrajmi, ako zápustný, prípadne s hĺbkovým zabudovaním. Z pestrej škály kuchynských drezov GROHE si svojho favorita vyberie každý.

Preskúmajte všetky produkty

VLASTNOSTI PRODUKTOV

Sme presvedčení, že si zamilujete špeciálne funkcie, ktorými sme naše drezy vybavili, začínajúc technológiou potlačenia hluku GROHE Whisper a končiac automatickým odtokom, vďaka ktorému už nikdy nebudete kvôli vypusteniu umývadla siahať do špinavej vody. Rovnako ako v prípade vodovodných batérií, pri používaní drezu GROHE skrátka pocítite rozdiel. A kuchynské práce budú opäť o niečo príjemnejšie.

OBJAVTE VŠETKY VLASTNOSTI