Rozšírená záruka GROHE – 2 roky plus

Produkty GROHE sú navrhnuté tak, aby boli vizionárske a inovatívne a aby sme ich kvalitu mohli zaručiť. Kúpa produktu GROHE znamená, že vaša investícia je dokonale vyvážená z hľadiska kvality, technológie, dizajnu a udržateľnej výroby.

Spoločnosť GROHE poskytuje záručné služby koncovému spotrebiteľovi v súlade s nižšie uvedenými podmienkami pre všetky produkty dodávané pod značkou GROHE, ktoré sú označené ako výrobky, na ktoré sa vzťahuje „Rozšírená záruka GROHE – 2 roky plus“.

Registrácia produktov s cieľom získať rozšírenú záruku

Päťročná záruka výrobcu

Vysokokvalitné materiály a najnovšie výrobné metódy sú kombinované so špičkovými technológiami, ktoré zaisťujú spoľahlivý výkon na veľa rokov. Tento prístup reflektuje naša päťročná záruka výrobcu.

Za špičkovým výkonom našich produktov si stojíme. Pravdepodobnosť toho, že bude potrebné nejakú súčasť nášho produktu vymeniť alebo nahradiť, je nízka. Ak k nej však dôjde, môžete sa spoľahnúť na to, že po svojom boku budete mať absolútnych špecialistov.

Vychutnajte si jedinečný komfort a prvotriednu funkcionalitu. Máte naše slovo, že na produkty GROHE sa môžete spoľahnúť. Zaručene.

Úplné znenie záručných podmienok
GROHE Záruka 10 rokov

Rozšírená záruka GROHE – 10 rokov

Vy aj vaši zákazníci teraz môžu profitovať z výnimočnej desaťročnej rozšírenej záruky GROHE pre samostatné splachovacie nádrže a zabudované splachovacie nádrže v rámci inštalačného systému Rapid SL, Uniset a Rapid Pro (vyrobené po 1. marci 2013) a ďalšie vstavané súčasti z radu Rapido aj iné.

Najmä v prípade dôležitých produktov, ktoré sú určené na zabudovanie, a tým pádom nie sú normálne dostupné, je zabezpečenie v podobe rozšírenej záruky výrobcu úplne zásadné. Ponúkne vám uspokojivý pocit z dobrého rozhodnutia pre kvalitu, inovácie a technológiu v podobe inštalačného rámu GROHE.

Úplné znenie záručných podmienok