NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Power&Soul Cosmopolitan

Power&Soul Cosmopolitan

Pravdepodobne najinovatívnejšia sprcha na trhu.

Sprcha GROHE Power&Soul® Cosmopolitan predstavuje dokonalú voľbu pre moderné kúpeľne súčasnosti, pre ktoré ponúka nevídanú mieru premyslených detailov a konzistentné použitie plochých a oválnych tvarov. Ručné sprchy v troch rôznych veľkostiach umožňujú výber zo štyroch inovatívnych režimov prúdu: GROHE Rain O² , Rain, Bokoma Spray a Jet. Batérie v kozmopolitnom štýle, rafinované a priamočiare, sú precíznym vyvážením dizajnu a funkcionality. Spájajú geometrické tvary s pokročilými výrobnými technológiami a ich vzhľad je ovplyvnený minimalizmom a modernou architektúrou.

Nájdite svoj showroom

Galéria

gallery video
gallery video
gallery video
gallery video

Produktový rad

Zažite Power&Soul Cosmopolitan

GROHE Power and Soul Cosmopolitan

Sprchy GROHE Power&Soul® Cosmopolitan boli vytvorené tak, aby rešpektovali rôzne nálady a potreby počas celého dňa. Ponúkajú štyri inovatívne režimy prúdu: GROHE Rain O2, Rain, Bokoma Spray a Jet, ktoré ponúkajú pestrú škálu podmanivých sprchovacích zážitkov. Vďaka zavedeniu systému One-Click Showering navyše prepínanie medzi nimi nebolo nikdy jednoduchšie. Ručné sprchy sú k dispozícii v troch veľkostiach a dvoch dizajnových vyhotoveniach: kozmopolitnom a modernom. Vďaka tomu batérie tohto radu zaručene zapadnú do interiéru vašej kúpeľne. Zvoľte batériu radu GROHE Power&Soul®, ak si želáte mať doma zdroj osobitých zážitkov zo sprchovania.

Režimy prúdov

Power&Soul Cosmopolitan Ručná sprcha 130

GROHE Rain O²

Jemný prúd vytvorený na základe pôvodného režimu Rain. Do sprchovej hlavice sa nasáva vzduch, ktorý sa následne zmieša s vodou, aby bol prúd vody plnší a objemnejší.

Power&Soul Cosmopolitan Ručná sprcha 130

Rain

Veľmi efektívny režim prúdu, ktorý bude balzamom pre vašu pokožku. Rovnako ako letný dážď, ktorý režim simuluje, je aj tento prúd všeobjímajúci a bohatý.

Power&Soul Cosmopolitan Ručná sprcha 130

Bokoma Spray

Pulzujúci a otáčajúci sa režim prúdu poskytujúci stimulujúcu masáž pre doteraz nepoznané osvieženie mysle.

Power&Soul Cosmopolitan Ručná sprcha 130

Jet

Intenzívne kruhové dýzy produkujúce osviežujúci prúd vody. Hodí sa obzvlášť na stimuláciu pokožky alebo čistenie vane či sprchového kúta.

">