NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Rainshower Classic

Rainshower Classic

Pre skutočne moderné kúpeľne.

Ručné sprchy Rainshower® Classic sú svojimi oválnymi tvarmi a žiarivou chrómovou povrchovou úpravou GROHE StarLight® vhodné do skutočne moderných kúpeľní. Sú k dispozícii v dvoch veľkostiach a ponúkajú výber z niekoľkých režimov prúdu vody, ktorá je vždy dokonale distribuovaná vďaka technológii GROHE DreamSpray®.

Nájdite svoj showroom
Bathroom Brochure
Katalóg
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.

Produktový rad

Zažite Rainshower Classic

Režimy prúdov

Režim Rain

Režim Rain: Široký, luxusný, jemný režim prúdu na upokojenie pokožky. Rovnako ako letný dážď, ktorý režim simuluje, je aj tento prúd všeobjímajúci a bohatý.

Režim Jet

Režim Jet: Intenzívne kruhové dýzy produkujúce osviežujúci prúd vody. Hodí sa obzvlášť na stimuláciu pokožky alebo čistenie vane či sprchového kúta.

Režim Pure

Režim Pure: Jeho názov hovorí za všetko. Jemný, číry prúd osviežujúcej vody prúdiaci zo stredu sprchovej hlavice pripomína tok sviežeho horského prameňa.

Režim Champagne

Režim Champagne: Kvapky vody sú v tomto režime nasýtené vzduchom. Prítomnosť vzduchu vo vode dovoľuje znížiť spotrebu vody pri zachovaní plnohodnotného zážitku.

Súvisiace série

Sprchový systém Rainshower System pre nástennú montáž

Sprchové systémy Rainshower System

Sprchové systémy radu Rainshower® System spájajú všetky nutné aspekty dokonalej sprchy a ponúkajú aj ďalšie vlastnosti, ktoré zvýšia váš komfort a pôžitok. Všetky naše termostatické systémy obsahujú termostatickú batériu GROHE, pri ktorej vývoji sme používali ten najcitlivejší teplomer na svete – ľudskú pokožku. Tento špičkový sprchový systém bol navrhnutý s ohľadom na dokonale podmanivý sprchový zážitok pre telo aj dušu. Ponúka preto niekoľko nastaviteľných telových dýz, aby si všetci členovia vašej rodiny mohli užiť blahodárny vplyv vodoliečby – bez toho, aby museli opustiť domov.

Sprchové systémy Rainshower® System