SYSTÉM PREVENCIE PROTI VYTOPENIU DO KAŽDEJ DOMÁCNOSTI

VLASTNÍTE DOM ČI BYT, ALEBO BÝVATE V NÁJME?

Vôbec nezáleží na tom, či bývate vo vlastnom alebo nie. Riešenie prevencie proti vytopeniu od spoločnosti GROHE zabráni nechceným a veľmi nákladným škodám, ktoré môže čo aj menšie vytopenie spôsobiť.

Je nepríjemnou skutočnosťou, že existuje veľa potenciálnych príčin vytopenia, a zďaleka nie všetky môžete mať pod kontrolou. Možnými zdrojmi úniku sú domáce spotrebiče, zle tesniaca toaleta, sprcha alebo drez či zamrznuté potrubie, avšak tiež problém, ku ktorému dôjde u susedov.

A vôbec najhoršie sú drobné úniky, ktoré si nemusíte všimnúť niekoľko dní, týždňov či dokonca mesiacov. Počas tohto obdobia však stihnú napáchať obrovské škody, či už v podobe plesní alebo postupného poškodenia stien.

Preto je dôležité domácnosť chrániť inteligentnými systémami, ktoré dokážu detegovať aj ten najdrobnejší únik alebo atypickú hodnotu vlhkosti. Systémy GROHE Sense a GROHE Sense Guard predstavujú kompletné riešenie prevencie proti vytopeniu, ktoré vás bude informovať o možnom nebezpečenstve a umožní vám okamžite reagovať – kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

INTELIGENTNÝ VODNÝ SENZOR GROHE SENSE – DETEKCIA ÚNIKOV VODY.

GROHE Sense je inteligentný vodný senzor napájaný z batérie, ktorý je možné umiestniť na ľubovoľné miesto v každej domácnosti. Pokiaľ senzor deteguje únik vody, dostanete okamžité upozornenie, ktoré vám umožní reagovať skôr, ako voda stihne napáchať vážne škody.

Elegantný a minimalistický vzhľad vodných senzorov Sense znamená, že dokonale splynie s každým interiérom miestnosti, v ktorej bude umiestnený. A predlžovací adaptér umožňuje inštaláciu aj do horšie dostupných miest. Senzor je určený do miestností, v ktorých môže dôjsť k úniku vody, teda do kuchýň, kúpeľní či pivníc.

Prečítajte si viac o systéme GROHE Sense

RIADIACI MODUL GROHE SENSE GUARD – KONTROLA HLAVNEJ VODOVODNEJ PRÍPOJKY.

GROHE Sense Guard je inteligentný riadiaci modul, ktorý dokáže automaticky zastaviť vodu v prípade detekcie úniku a sledovať spotrebu vody. Je teda určený na inštaláciu priamo na hlavný prívod vody do domácnosti, konkrétne za vodomer.

Keďže tento spôsob inštalácie vyžaduje zásah do vodovodného potrubia v domácnosti, odporúčame najskôr získať súhlas od majiteľa nehnuteľnosti, pokiaľ nie je vo vašom vlastníctve.

Prečítajte si viac o systéme GROHE Sense Guard

MNOHO PRÍPADOV, KEDY SA PODARILO ZABRÁNIŤ ŠKODÁM SPÔSOBENÝM VYTOPENÍM

„Chcel som jednoducho ďalší ochranný prvok, pretože bývame v staršom dome. Skrátka keby sa náhodou niečo stalo.“

André Wefers, Nemecko

Prečítajte si príbehy skutočných používateľov