NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

POZVÁNKA DO RAJA.
INŠPIROVANÁ TÝMI NAJATRAKTÍVNEJŠÍMI MIESTAMI NA ZEMI.

Predstavujeme: Dych Berúcu Symfóniu Grohe Aquasymphony.

Predstavte si, že by ste mohli každý deň začať výletom do raja. Sprcha AquaSymphony od GROHE vám umožní na okamih oslobodiť sa od starostí všedných dní a vkročiť do iného sveta. Sveta, v ktorom vám podmanivá súhra svetiel, vody a tónov hudby pomôže načerpať energiu a revitalizovať myseľ. Staňte sa súčasťou ľúbeznej súhry pre inšpiráciu všetkých zmyslov. Predstavujeme symfóniu sprchovania.

Sprcha AquaSymphony v skutočnosti nie je iba sprchou – je to váš súkromný kúpeľ, miesto, v ktorom voda ožíva doteraz nepoznaným spôsobom za podmanivých tónov hudby. Zatvorte oči a skúste si predstaviť oázu relaxácie a osvieženia, ktorá vás čaká.

Začiatok novej éry sprchovania

Compose your own water music. AquaSymphony orchestrates water. In all its wonderful shapes and forms. As delicate as a sea mist. As invigorating as a waterfall. Yours to enjoy in a hundred different ways.

Nekonečne veľa spôsobov, akými si vychutnáte vodu

With AquaSymphony you can create your perfect shower moment. The intelligent control system lets you select and adjust a different shower experience for every day, to be completely in tune with your wishes.

Rain Sprays

Rain Sprays

Toto je režim Rain. Zatvorte oči. Nechajte na svoju pokožku dopadať vlahý letný dážď vo forme jemných kvapiek. Cítite to? Vaša myseľ aj telo sa uvoľňujú a zbavujú nepríjemností a stresu. Dosahujete vnútornú harmóniu. Nanovo vylepšený režim Rain s väčšími a jemnejšími kvapkami pre ešte luxusnejší zážitok zo sprchovania.

AquaCurtain

AquaCurtain

Dýzy AquaCurtain vás šetrne izolujú od okolitého sveta prostredníctvom vodnej opony, ktorá navzdory svojej priezračnosti vytvorí intímny priestor len pre vás a vaše myšlienky.

Dýzy Waterfall XL

Dýzy Waterfall XL

Postavte sa pod túto opulentnú kaskádu vody a vnímajte, ako odplavuje starosti všedného dňa a zanecháva vo vás pocit odpočinku a osvieženia. Extra široký výpust vytvára pôsobivý dojem vodopádu.

Jemné dýzy

Jemné dýzy

Predstavte si, že stojíte na brehu mora a do tváre vám fúka osviežujúci vánok s drobnými kvapkami morskej vody. Presne taký pocit, plný osvieženia a revitalizácie, vám poskytnú jemné dýzy.

Dýzy Bokoma Spray

Náročný deň? Máme pre vás ponuku dokonalého odpočinku. Uvoľnite sa a doprajte si masáž prostredníctvom pulzujúcich dýz s režimom Bokoma Spray, ktoré uvoľnia stuhnuté svaly aj duševné napätie.

Dýza Pure

Dýza Pure

Jej názov hovorí za všetko. Jemne tečúci prúd osviežujúcej vody, ktorý vyviera priamo zo stredu sprchovej hlavice ako horský prameň.

Inteligentná a intuitívna.

Dirigentom celého technologického orchestra sprchy AquaSymphony je aplikácia GROHE SPA v spolupráci s modulom F-digital Deluxe. Aplikácia je k dispozícii pre mobilné zariadenia s operačnými systémami iOS a Android a umožňuje ovládať svetlo, hudbu a paru vrátane jednotlivých modulov. Predstavenie môže začať.

Podmanivá súhra svetla a farieb.

Aká farba vystihuje vašu náladu? Modrá? Alebo si s jednou farbou nevystačíte? Svetelný panel sprchy AquaSymphony vás obklopí svetlom ľubovoľnej farby a vytvorí v sprche podmanivú atmosféru, ktorá poskytne vašim zmyslom uvoľňujúcu farebnú terapiu presne na mieru aktuálnej nálade.

S hudbou je svet vždy lepším miestom

Obohaťte sprchovanie o ľúbezné tóny vašej obľúbenej hudby. Či už preferujete moderný džez, alebo klasiku, hudba dodá vášmu vodnému zážitku doteraz nepoznaný rozmer.

Ponorte sa do parného kúpeľa

Parný kúpeľ je dlhodobo známy vďaka svojim priaznivým účinkom na ľudské zdravie. A teraz si ho budete môcť dopriať priamo v sprche. Pomocou aromatických olejov môžete ďalej rozšíriť a obohatiť zážitok z tohto kúpeľa.

Duševná terapia farieb

Čo robí dokonale stimulujúci sprchový zážitok kompletným? Je to farebný sprievod, ktorý umožňuje nastaviť nekonečný počet farebných kombinácií tvoriacich jedinečnú a osobitú svetelnú atmosféru.

Designová ocenění

Iconic Award 2015

Iconic Award 2015

iF Product Design Award 2016

iF Product Design
Award 2016

Interior Innovation Award 2017

Interior Innovation
Award 2017

HANDCRAFTED BY GROHE

Designed, engineered and manufactured in Germany.

GROHE has a long heritage of creating high-end showers – made in Lahr, Germany to the very highest of standards. AquaSymphony is the culmination of these many years of shower knowledge and expertise. When craftsmanship meets innovation, the result is something beyond compare: AquaSymphony.

Produkty

26373001
chrome
Add to Notepad
Rainshower F-Series 40
26376001
chrome
Add to Notepad
Rainshower F-Series 40
36367000
 
Add to Notepad
GROHE F-digital Deluxe Rough-in set base unit box
26374000
 
Add to Notepad
GROHE F-digital Deluxe Base unit box 4.0 Bluetooth F-Series 40
42429000
 
Add to Notepad
GROHE F-digital Deluxe Power supply base unit box
36371000
 
Add to Notepad
GROHE F-digital Deluxe Bluetooth unit BT-01A for Apple and Android devices
27934000
chrome
Add to Notepad
GROHE F-digital Deluxe Steam generator 6.6 kW with steam outlet and temperature sensor
29074000
 
Add to Notepad
GROHE F-digital Deluxe Rough-in set steam generator
34634001
chrome
Add to Notepad
Grohtherm F Thermostat complete kit for F40
36360000
chrome
Add to Notepad
Rainshower F-Series Sound set
29073000
 
Add to Notepad
Rainshower F-Series Rough-in set sound set
35031000
 
Add to Notepad
Rapido C Rough-in box for triple volume control 27 625
35028000
 
Add to Notepad
Rapido C Rough-in box for single volume control
35034000
 
Add to Notepad
Grohtherm F Rough-in box for wall shower union 27 621
35500000
 
Add to Notepad
GROHE Rapido T Universal thermostatic mixer for concealed installation

Inštalácia

BROCHURE

Aquasymphony Brochure
Installation Guide