Objavte unikátne režimy prúdov spŕch GROHE

Vychutnajte si rôznorodosť. Želáte sa osviežiť alebo relaxovať?

Pomocou týchto osobných vodoliečebných spŕch môžete využívať všetky uvoľňujúce vlastnosti vody a každý deň zažiť iný pocit pri sprchovaní. Ponuka hlavových spŕch GROHE obsahuje všetky mysliteľné tvary, štýly a veľkosti vrátane veľkých a extra veľkých tvarov zapustených do stropu alebo pripevnených na stenu, ktoré boli navrhnuté s ohľadom na vaše uspokojenie a pôžitok.

Jemný dažďový režim prúdu Rain na opláchnutie mydla alebo peelingu, intenzívna dýza na uvoľnenie svalov alebo príjemný a uvoľňujúci prúd Champagne. S ručnými sprchami GROHE SPA® sú všetky tieto voľby na dosah ruky. Vytvorte si v kúpeľni vodoliečebný sprchový kút a spoznajte krásu skutočne priestorového sprchovania. Intenzitu bočných spŕch je možné dopredu nastaviť tak, aby bol prúd silnejší medzi lopatkami a, naopak, o niečo miernejší v dolnej časti chrbta. Výsledkom je uspokojivá masáž priamo v sprche.

Rovnomerný prúd vody je zaistený prostredníctvom jedinečného spracovania hlavice, ktoré vodu rovnomerne distribuuje do všetkých dýz. Bez ohľadu na to, či si vaša aktuálna nálada žiada klasický, relaxačný, intenzívny, dažďový alebo masážny sprchový prúd, môžete si byť istí, že z tejto sprchy vyjdete uspokojení.

Bokoma Spray

Champagne Spray

GROHE Rain O² Spray

Massage Spray

Normal Spray

Pure Spray

Rain Spray

Jet Spray

Súčasťou všetkých našich spŕch je technológia GROHE DreamSpray®

Toto víťazné zlúčenie kvalitného spracovania a inovácie zaisťuje optimálnu distribúciu vodného prúdu a pomáha tak vytvárať jedinečný zážitok zo sprchovania. Naším poslaním v pozícii expertov na vodné technológie je vytvárať produkty s jedinečnými vlastnosťami.

Rovnako ako automobily, aj sprchy majú svoje motory. Výnimočná kvalita, precízne spracovanie a nízky počet vnútorných dielov odlišujú sprchy GROHE od svojich konkurentov.

Prečítajte si viac o technológii GROHE DreamSpray®