SYSTÉM PREVENCIE PROTI VYTOPENIU PRE VÁŠ BIZNIS

Prevádzkovať akúkoľvek nehnuteľnosť so sebou nesie veľkú zodpovednosť a dlhý zoznam vecí, o ktoré sa musíte postarať. Prečo si jednu z nich nadobro neodškrtnúť? Inteligentný systém prevencie proti vytopeniu ochráni vašu nehnuteľnosť pred devastujúcimi následkami vytopenia a predstavuje investíciu, ktorá vám zaistí pokoj na duši.

Škody spôsobené vodou môžu mať zdrvujúci vplyv na vaše obchodné aktivity. Nejde len o náklady spojené s opravou muriva, nábytku a potrubia, ale tiež o čas – predtým, ako je vôbec možné s opravami začať, je nutné všetky priestory kompletne vysušiť, čo môže zabrať niekoľko dní alebo týždňov. Navyše je možné, že budete svojim nájomníkom povinní zaistiť náhradné bývanie či prevádzku, kým nebude všetko v poriadku. Samozrejme je nutné si tiež uvedomiť, že následky vytopenia môžu predstavovať riziko pre zdravie a bezpečnosť zamestnancov a zákazníkov.

A vôbec najhoršie je, že voda nerešpektuje pracovné hodiny! Našťastie však existuje riešenie v podobe inteligentného systému prevencie proti vytopeniu, ktoré vás dokáže včas varovať na možné ťažkosti a dokonca úplne zastaviť vodu prostredníctvom uzatvorenia hlavného uzáveru skôr, ako dôjde k nákladnej katastrofe.

OBCHODY A REŠTAURÁCIE – UŽ ŽIADNY STRATENÝ ZISK NÁSLEDKOM VYTOPENIA

Nielen, že únik vody alebo vytopenie priamo poškodí skladové zásoby a priestory obchodu či reštaurácie ako takej, ale hlavne vás donúti na dlhý čas prevádzku zavrieť! Systém prevencie proti vytopeniu od spoločnosti GROHE vám pomôže takým situáciám predchádzať prostredníctvom inteligentnej detekcie únikov vody a automatického uzatvorenia vodovodnej prípojky.

Systémy GROHE Sense a GROHE Sense Guard sú vhodné aj do komerčných priestorov, avšak závisí od celkového počtu kúpeľňových a kuchynských zariadení.

Tieto systémy sú vhodné do prevádzok s obmedzeným počtom sanitárnych zariadení, konkrétne pre:

  • menšie obchody,
  • menšie kancelárie,
  • reštaurácie,
  • ordinácie lekárov a pod.
  • Dohľad nad vodou môže mať jedna osoba,

ktorej zodpovednosťou bude urobiť prípadné rozhodnutie o zastavení vody bez negatívnych vplyvov na prevádzku. Ovládanie systému prebieha prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Kontaktujte nás – spoločne nájdeme riešenie, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám

NA STAVBE – UŽ ŽIADNE ŠKODY SPÔSOBENÉ CHYBNOU INŠTALÁCIOU VODOVODNÝCH POTRUBÍ

Na stavbách cez noc nikto nepracuje, a prípadná chybná montáž vodovodného potrubia môže viesť k úniku vody, ktorý nemôže niekoľko hodín nikto zastaviť. Následky takej nehody sú zrejmé – zničený materiál, vyššie náklady a naťahovanie celej výstavby. Riadiaci modul GROHE Sense Guard dokáže minimalizovať riziko vytopenia automatickým zastavením vody predtým, ako dôjde k vážnym škodám.

Súčasťou systému GROHE Sense Guard je tiež ochrana pre prípad prasknutého potrubia a nadmernej spotreby, udalostí, ktoré systém dokáže rozpoznať a automaticky uzavrieť hlavný uzáver vody. Zariadenie poskytuje základné funkcie aj bez pripojenia k Wi-Fi – stačí ho inštalovať do vodovodnej prípojky a zaistiť napájanie.

Kontaktujte nás – spoločne nájdeme riešenie, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám

PRE MAJITEĽOV NEHNUTEĽNOSTÍ – OCHRÁŇTE HODNOTU SVOJEJ NEHNUTEĽNOSTI A ZABRÁŇTE ŠKODÁM SPÔSOBENÝM VODOU

Vlastníte dom alebo byt, ktorý prenajímate? Možno ste ho už vybavili dymovým hlásičom, ktorý zaisťuje ochranu pred požiarom. Voda však dokáže napáchať rovnako závažné škody. Preto ponúkame systém prevencie proti vytopeniu, ktorý povýši stupeň ochrany vašej nehnuteľnosti na celkom novú úroveň. Hneď ako začne uniknutá voda presakovať do stien a stropov budovy, vážne následky a katastrofálne škody na seba nenechajú dlho čakať. A najhoršie na nich je, že môže trvať aj niekoľko dní, kým si ich niekto všimne. Systém prevencie proti vytopeniu od spoločnosti GROHE dokáže únik vody alebo priesak okamžite detegovať a automaticky uzavrieť hlavný uzáver vody.

Majte, prosím, na pamäti, že inštalácia bezpečnostných systémov prevencie proti vytopeniu od spoločnosti GROHE je aktuálne možná iba do nehnuteľností, ktorých veľkosť a počet sanitárnych zariadení zodpovedá štandardnému rodinnému domu.

Kontaktujte nás – spoločne nájdeme riešenie, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám