<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Rapid SL

Rapid SL

Rapid SL je špičkový inštalačný systém ponúkajúci prvotriednu funkcionalitu a vlastnosti.

Tento systém predstavuje bezpečný a rýchly spôsob inštalácie závesných umývadiel, bidetov, pisoárov či WC, a zaručuje vám tak úplnú slobodu pri návrhu kúpeľne. Rámy sú k dispozícii v troch veľkostiach, sú dodávané už čiastočne zostavené a pred odoslaním sú podrobené náročným testom, ktoré garantujú nosnosť až 400 kg.

Výstava a inštalatéri

Zažite

Sanitárne systémy – inšpiratívne riešenie výbavy kúpeľne

Vytvorte si kúpeľňu svojich snov v zjednotenom a elegantnom dizajne prostredníctvom nášho radu podomietkových inštalačných a splachovacích systémov.

Zmeny v životnom štýle a technologický pokrok menia kúpeľňu z čisto funkčného priestoru na jednu z najvznešenejších a najzaujímavejších miestností v domácnosti. Naša túžba vytvoriť priestor, ktorý vám dopraje tak dokonalú relaxáciu, ako vysoký výkon, nás priviedla k efektívnejšiemu konceptu kúpeľne, v ktorom sú na prvý pohľad zrejmé skutočne len podstatné prvky. Náš sortiment sanitárnych systémov vám umožňuje vytvoriť kúpeľňu svojich snov tým, že ponúka výber rýchlych a bezpečných spôsobov upevnenia nástennej sanitárnej keramiky a mnoho pokročilých splachovacích riešení.

Rapid SL

Moderné priestory
Závesná sanitárna keramika dodáva kúpeľni veľmi modernú podobu a je teraz preferovaným variantom majiteľov domácností, ktorý nahradzuje ťažkopádne umývadlové podstavce a podlahové WC. Aj tie najmenšie kúpeľne budú pôsobiť väčším dojmom, pretože podlaha nebude zahltená objektmi. Navyše dôjde k eliminácii všetkých zákutí, v ktorých sa rady usadzujú nečistoty, aby čistenie bolo rýchle a ľahké.

Voľba a flexibilita
Nezávisle od toho, aký tvar a veľkosť má vaša kúpeľňa. Vďaka inštalačnému rámu Rapid SL už nebudete obmedzení štyrmi stenami. Náš všestranný inštalačný systém vám ponúkne takmer nekonečnú škálu možností pri renovácii kúpeľne. Jediným limitom bude vaša predstavivosť. Sadrokartónové steny s plnou alebo polovičnou výškou je možné použiť nielen na oddelenie jednotlivých častí kúpeľne, ale tiež ako podporu pre umývadlá či bidety. Naše rohové riešenia vám pomôžu lepšie využiť tesné priestory. Podomietkové splachovacie nádrže sú ideálnym doplnkom závesných toaliet, či už v tehlovej, alebo sadrokartónovej stene.

Dizajn a technológie
Rovnako ako pri všetkých našich produktoch aj inštalačný rám Rapid SL v sebe ukrýva mnoho ďalších benefitov. Naše podomietkové nádrže sú neuveriteľne tiché. Inštalácia k montážnemu rámu túto vlastnosť, navyše, ešte vylepšuje. Nádrže je možné doplniť jednoduchými alebo dvojitými splachovacími tlačidlami dostupnými v mnohých rôznych štýloch, zatiaľ čo dvojité splachovacie tlačidlá umožnia výber z dvoch objemov spláchnutia – a pomôžu vám tak znížiť spotrebu vody.

Jednoduchá inštalácia

Inštalačné rámy Rapid SL ponúkajú rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Nezávisle od toho, či ich použijete pri výstavbe úplne novej kúpeľne. alebo pri rekonštrukcii súčasnej. Rámy je možné inštalovať do sadrokartónovej steny alebo umiestniť pred tehlovú či sadrokartónovú stenu. Nemusíte tak strácať čas a peniaze náročnou likvidáciou starej dlažby. Rám sa jednoducho upevní v priebehu rekonštrukcie alebo výstavby a potom ukryje za novú stenu.

Varianty produktu