VITAJTE A UŽITE SI SPRCHOVANIE PODĽA GROHE

Využite všetky fyzikálne vlastnosti vody na vytvorenie skutočne jedinečného zážitku zo sprchovania. Ponuka spŕch a termostatov GROHE obsahuje všetky mysliteľné tvary, štýly a veľkosti, vrátane veľkých a extra veľkých, zapustených do stropu alebo pripevnených na stenu, ktoré boli navrhnuté so zreteľom na vaše uspokojenie a pôžitok.

Video sprievodca GROHE

Hľadáte kvalitnú sprchovú súpravu, ktorá by vyhovovala vašim potrebám, ale nechcete riešiť zložitú terminológiu a nekonečné množstvo technických podrobností o jednotlivých produktoch?

Predstavte si… že zvolíte dokonalé riešenie bez akýchkoľvek zložitostí. Spoločnosť GROHE natočila videá, ktoré vás krok za krokom prevedú jednotlivými aspektmi výberu tej pravej sprchovej batérie.

Pozrieť teraz

TERMOSTATICKÁ TECHNOLÓGIA GROHE
SRDCE VAŠEJ DOKONALEJ SPRCHY

Pri vývoji termostatických sprchových batérií GROHE používame ten najcitlivejší teplomer – ľudskú pokožku. Naše revolučné termostatické batérie zaručujú, že sa prúd studenej či teplej vody dotkne vašej kože presne pri teplote, ktorú nastavíte. Technológia GROHE TurboStat je skutočne revolučná. Požadovanú teplotu vody dosiahne za niekoľko sekúnd a udržuje ju stálu po celý čas sprchovania.

GROHE SMARTCONTROL
INTENZÍVNY A POHLCUJÚCI SPRCHOVÝ ZÁŽITOK, KTORÝ BUDETE MAŤ CELKOM VO SVOJICH RUKÁCH

Systém GROHE SmartControl predstavuje inovatívny spôsob ovládania sprchy, pomocou ktorého môžete regulovať objem a teplotu tečúcej vody, ale taktiež prepínať jednotlivé sprchové prúdy alebo striedať medzi hlavovou a ručnou sprchou. Stačí jednoducho otáčať kolieskom GROHE ProGrip na zníženie alebo zvýšenie prietoku vody – od Eco po plný prúd. Stlačením tlačidla prúd vody zastavíte. Systém SmartControl navyše umožňuje uložiť nastavenie vody pre budúce sprchovanie.

Prúd vody spustíte stlačením tlačidla.

Na reguláciu prúdu vody potom slúži otočné ovládacie koliesko.

Opätovným stlačením tlačidla dôjde k zastaveniu alebo prerušeniu prúdu vody. Vaše nastavenie objemu vody zostane pri nasledujúcom spustení sprchy nezmenené.

KÚPIŤ ONLINE

REŽIMY PRÚDU GROHE – PREBUDENIE ALEBO RELAXÁCIA?

Rovnomerný prúd vody je zaistený prostredníctvom jedinečného spracovania hlavice, ktoré vodu rovnomerne distribuuje do všetkých dýz. Bez ohľadu na to či si vaša aktuálna nálada žiada klasický, relaxačný, intenzívny, dažďový alebo masážny sprchový prúd. Môžete si byť istí, že táto sprcha uspokojení všetky vaše požiadavky. Nové režimy prúdu TrioMassage a ActiveRain sú výsledkom inovatívnej technológie GROHE DreamSpray.

RAIN SPRAY

REŽIM
RAIN

Široký, luxusný a jemný prúd vody na upokojenie pokožky. Rovnako ako letný dážď, ktorý režim simuluje, je aj tento prúd všeobjímajúci a bohatý.

SMARTRAIN SPRAY

REŽIM
SMARTRAIN

Obsahuje rovnaké vlastnosti ako klasický režim Rain, avšak s nižšou spotrebou vody. Ide o inteligentný režim, ktorý aj pri nižšej spotrebe vody poskytuje dokonalý pôžitok zo sprchovania.

ACTIVERAIN SPRAY

REŽIM
ACTIVERAIN

Inovatívny režim prúdu na uvoľnenie natiahnutého svalstva alebo vyplachovanie šampónu z vlasov.

TRIOMASSAGE SPRAY

REŽIM
TRIOMASSAGE

Tento masážny prúd je kombináciou slávneho Bokoma Spray a Massage režimu. Postará sa o uvoľňujúcu masáž hlavy a ramien súčasne.

Concealed showers

PODOMIETKOVÉ
SPRCHY GROHE

Spoznajte technológiu, ktorá sa ukrýva v podomietkových sprchových systémoch.

Podomietkové sprchy grohe
Wellness sprchy na mieru

Exposed showers

NÁSTENNÉ
SPRCHY

Vysoký výkon a jednoduchá inštalácia.

Nástenné sprchy
Complete shower portfolio

KOMPLETNÉ SPRCHOVÉ PORTFÓLIO

Preskúmajte celý rad sprchových riešení GROHE.

Prezrieť celý rad