<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

GROHE PLUS – Precíznosť, ktorá prevyšuje dizajnové spracovanie

Nový rad moderných vodovodných batérií GROHE Plus ponúka elegantný, prémiový dizajn v kombinácii s precíznym ovládaním. Jej vzhľad je osviežujúcim spôsobom odlišný, avšak v popredí zostáva tiež celkom nová úroveň ergonómie, komfortu a praktickej funkčnej výbavy. Súčasťou niektorých modelov z radu GROHE Plus je zobrazenie teploty na displeji LED, takže budete mať vždy jednoznačnú predstavu o tom, aká teplá je vytekajúca voda.

Elegantná ovládacia páka, ktorá je uspokojivá na dotyk

Dizajn radu vodovodných batérií GROHE PLUS bol inšpirovaný oblúkom – tvarom, ktorý symbolizuje silu a ľahkosť súčasne. Medzi ďalšie geometrické tvary, ktorými sa tieto batérie môžu pýšiť, patrí kruh a štvorec. Batérie GROHE PLUS tak predstavujú pozoruhodný architektonický prvok, ktorý je vhodný predovšetkým do inovatívne pojatých, moderných interiérov. Vodovodné batérie GROHE PLUS stelesňujú presnosť, silu a stabilitu, a spájajú sa s používateľským komfortom, rýdzo praktickými funkciami a ergonomickým ovládaním.

Ukazovateľ teploty na displeji LED

Vďaka batérii GROHE Plus budete mať vodu skutočne vo svojich rukách, a to vďaka inovatívnemu LED displeju so zobrazením teploty. Vždy budete vedieť, aká horúca alebo studená je voda, ktorá z batérie vyteká. Tento jedinečný prvok značne zvýši kontrolu a bezpečnosť vašej kúpeľne. A hneď ako sa prúd vody zastaví, číslice na displeji okamžite zmiznú – takmer, akoby tam nikdy neboli. Batéria tak opäť získa svoj ničím nenarušený, elegantný vzhľad.

GROHE PLUS

DOKONALÝ VZHĽAD

Nech už je vaša kúpeľňa oázou nadčasovej elegancie, alebo moderného minimalizmu, batérie GROHE Plus sa stanú jej neprehliadnuteľným doplnkom. Súčasťou produktového radu Plus je široká škála veľkostí a typových variantov, od kompaktných umývadlových batérií až po impozantné nástenné modely a dych vyrážajúce podlahové batérie k stojacim vaniam. Batérie GROHE Plus sú takisto k dispozícii v troch rôznych, no rovnako pôvabných a kvalitných povrchových úpravách. Na výber budete mať žiarivo chrómové vyhotovenie, elegantnú antikorovú úpravu SuperSteel alebo vysoko dizajnové farebné vyhotovenie – kefovaný Hard Graphite.

Delikátny prúd vody, ktorý znižuje spotrebu

Batériu je možné kedykoľvek prepnúť do režimu Eco, v ktorom prietok vody klesne na 4 l/min. Jednoducho mávnite rukou pred rozsvietenou ikonou. Spotreba vody klesne, zatiaľ čo váš komfort a pôžitok z vody zostane nedotknutý. Prúd vody je veľmi jemný na umývanie rúk a v kombinácii s otočným výpustom tiež predstavuje skvelý prostriedok na čistenie umývadla.

Dosiahnite ďalej

Batéria GROHE PLUS celkom borí zažité predstavy o flexibilite kúpeľňových batérií, a to vďaka svojej vyťahovacej sprche. Tento inovatívny doplnok znamená, že už naďalej nebudete obmedzovaní dosahom a polohou výpustu, a budete si tak môcť v umývadle napríklad umývať vlasy. A hneď ako skončíte, dokovacia technológia GROHE EasyDock sa postará o hladké zasunutie späť do východiskovej polohy.

Flexibilný výpust

Vychutnajte si väčšie pohodlie a flexibilitu vďaka otočnému výpustu o 90°. Svojím plynulým otáčaním na ľavú aj pravú stranu predstavuje tento výpust celkom novú úroveň praktickosti a umožňuje vám pohodlné čistenie umývadla, umývanie rúk či oplachovanie tváre.

GROHE PLUS DESIGN

Kruhový dizajn

Dizajn radu vodovodných batérií GROHE PLUS bol inšpirovaný oblúkom, architektonickou stálicou, ktorá symbolizuje silu a ľahkosť súčasne. Elegantné krivky týchto moderných vodovodných batérií z nich robia dokonalý doplnok ostatných guľatých kúpeľňových prvkov, od sprchových hlavíc po umývadlá.

Hranatý dizajn

Hlavným koncepčným prvkom siluety batérií GROHE Plus je oblúk. Výsledkom je celkom jedinečná kúpeľňová batéria, ktorá sa dokonale hodí tak ku okrúhlym, ako aj ostrým, kubistickým prvkom, a bude pyšne doplňovať aj štvorcové sprchové hlavice alebo hranaté umývadlá.

Dokonalé spojenie

Niektoré modely z radu GROHE PLUS sú k dispozícii v dvojfarebných variantoch, v ktorých sa mieša chrómová farba s čisto bielou. Tieto unikátne modely potom predstavujú dokonalú kombináciu s produktmi GROHE Smart Control a Rainshower SmartActive.

GROHE PLUS – Precíznosť, ktorá prevyšuje dizajnové spracovanie

Varianty produktu

Páková vaňová 3-otvorová batéria
GROHE Plus
Páková vaňová 3-otvorová batéria
23845003
€ 802,67
Katalógová cena bez DPH
Páková vaňová batéria, DN 15
GROHE Plus
Páková vaňová batéria, DN 15
33547003
€ 398,38
Katalógová cena bez DPH
Vanička
GROHE Plus
Vanička
40954000
€ 126,89
Katalógová cena bez DPH
Páková vaňová 3-otvorová batéria
GROHE Plus
Páková vaňová 3-otvorová batéria
23845003
€ 802,67
Katalógová cena bez DPH
Páková vaňová batéria, DN 15
GROHE Plus
Páková vaňová batéria, DN 15
33547003
€ 398,38
Katalógová cena bez DPH
Vanička
GROHE Plus
Vanička
40954000
€ 126,89
Katalógová cena bez DPH

Nájdite vám najbližší showroom s produktovým radom Lineare

GROHE Plus