NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Rainshower Next Generation Icon

Rainshower Next Generation Icon

Nekompromisný dojem.

Sprchy GROHE Rainshower® Icon sú k dispozícii v 12 farebných variantoch a predstavujú jednoduchý a rýchly spôsob, ako osviežiť vašu kúpeľňu. Povyšujú oceňovaný oválny dizajn spŕch Rainshower® Icon na vyššiu úroveň. Prečo zostávať pri konzervatívnych možnostiach, keď môžete mať skutočne inšpiratívny dizajnový prvok? Prvok, ktorý búra zavedené konvencie a mení spôsob, akým ľudia zaobchádzajú so svojimi sprchami. Súčasťou týchto spŕch je navyše úsporná technológia umožňujúca prechod z režimu Rain na režim Smart Rain, ktorý ponúka rovnaký pôžitok, avšak väčšiu úsporu vody. Rovnako jednoduchou možnosťou, ako ušetriť až 40 % spotreby vody, je posunutie tlačidla EcoButton na rukoväti.

Nájdite svoj showroom
Bathroom Brochure
Katalóg
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.

Galéria

gallery video
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Produktový rad

Zažite Rainshower Next Generation Icon

Veľa farieb a zábava pre vašu kúpeľňu. Táto kolekcia inšpirovaná kvetinami predstavuje kreatívnu alternatívu k oceňovaným oválnym ručným sprchám GROHE Rainshower® Icon a umožňuje v kúpeľni jednoducho navodiť veselú atmosféru. K dispozícii máte výber zo šiestich živých farebných kombinácií, ktoré pokrývajú všetky možné vzhľadové preferencie a zaručujú súlad s akýmkoľvek kúpeľňovým interiérom.

Sprchy z kolekcie Rainshower® Flower sa postarajú o vašu pokožku rovnako jemnými kvapkami ako v prípade ostatných modelov Rainshower®, a to vďaka zabudovanej technológii GROHE DreamSpray®. Spoločnou vlastnosťou je taktiež chrómový povrch GROHE StarLight®, ktorý zaručuje, že si povrch zachová svoj žiarivý lesk veľa rokov.

Kolekcia Rainshower® Flower – dokonalé ručné sprchy pre všetkých, ktorí chcú prežiariť svoj deň farbami.

Rainshower® WaterColours Spring Collection

Rainshower WaterColours Spring Collection

Sprchy GROHE Rainshower® WaterColours Spring Collection sú k dispozícii v 6 farebných variantoch a predstavujú jednoduchý a rýchly spôsob, ako osviežiť svoju kúpeľňu. Kolekcia GROHE Rainshower® WaterColours Spring Collection povyšuje oceňovaný oválny dizajn spŕch Rainshower® Icon na vyššiu úroveň. Precízne spracovanie spolu s technológiou GROHE DreamSpray® zaručuje, že stredové vodné dýzy vytvárajú mohutný a objemný prúd pre dokonalý zážitok z režimu prúdu Rain.

Rainshower® WaterColours Natural Collection

Rainshower WaterColours Natural Collection

Kolekcia GROHE Rainshower WaterColours Natural Collection je novou verziou oceňovaného predchodcu, radu GROHE Rainshower® Icon. Starostlivo sme namixovali paletu šiestich prírodných farieb, od žiarivej mramorovej po svetlú bridlicovú, ktorá dokonale dopĺňa obľúbené materiály kúpeľňových interiérov a pomáha tak vytvoriť konzistentný estetický koncept kúpeľne.

">

Súvisiace série