<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Rainshower Next Generation Icon

Rainshower Next Generation Icon

Nekompromisný dojem.

Sprchy GROHE Rainshower® Icon sú k dispozícii v 12 farebných variantoch a predstavujú jednoduchý a rýchly spôsob, ako osviežiť vašu kúpeľňu. Povyšujú oceňovaný oválny dizajn spŕch Rainshower® Icon na vyššiu úroveň. Prečo zostávať pri konzervatívnych možnostiach, keď môžete mať skutočne inšpiratívny dizajnový prvok? Prvok, ktorý búra zavedené konvencie a mení spôsob, akým ľudia zaobchádzajú so svojimi sprchami. Súčasťou týchto spŕch je navyše úsporná technológia umožňujúca prechod z režimu Rain na režim Smart Rain, ktorý ponúka rovnaký pôžitok, avšak väčšiu úsporu vody. Rovnako jednoduchou možnosťou, ako ušetriť až 40 % spotreby vody, je posunutie tlačidla EcoButton na rukoväti.

Sprchové sety

Sprchový set s tyčí, 2 proudy
Rainshower Icon 150
Sprchový set s tyčí, 2 proudy
27277LS1
€ 216,80
Katalógová cena bez DPH

Zažite

Veľa farieb a zábava pre vašu kúpeľňu. Táto kolekcia inšpirovaná kvetinami predstavuje kreatívnu alternatívu k oceňovaným oválnym ručným sprchám GROHE Rainshower® Icon a umožňuje v kúpeľni jednoducho navodiť veselú atmosféru. K dispozícii máte výber zo šiestich živých farebných kombinácií, ktoré pokrývajú všetky možné vzhľadové preferencie a zaručujú súlad s akýmkoľvek kúpeľňovým interiérom.

Sprchy z kolekcie Rainshower® Flower sa postarajú o vašu pokožku rovnako jemnými kvapkami ako v prípade ostatných modelov Rainshower®, a to vďaka zabudovanej technológii GROHE DreamSpray®. Spoločnou vlastnosťou je taktiež chrómový povrch GROHE StarLight®, ktorý zaručuje, že si povrch zachová svoj žiarivý lesk veľa rokov.

Kolekcia Rainshower® Flower – dokonalé ručné sprchy pre všetkých, ktorí chcú prežiariť svoj deň farbami.

Rainshower® WaterColours Spring Collection

Rainshower WaterColours Spring Collection

Sprchy GROHE Rainshower® WaterColours Spring Collection sú k dispozícii v 6 farebných variantoch a predstavujú jednoduchý a rýchly spôsob, ako osviežiť svoju kúpeľňu. Kolekcia GROHE Rainshower® WaterColours Spring Collection povyšuje oceňovaný oválny dizajn spŕch Rainshower® Icon na vyššiu úroveň. Precízne spracovanie spolu s technológiou GROHE DreamSpray® zaručuje, že stredové vodné dýzy vytvárajú mohutný a objemný prúd pre dokonalý zážitok z režimu prúdu Rain.

Rainshower® WaterColours Natural Collection

Rainshower WaterColours Natural Collection

Kolekcia GROHE Rainshower WaterColours Natural Collection je novou verziou oceňovaného predchodcu, radu GROHE Rainshower® Icon. Starostlivo sme namixovali paletu šiestich prírodných farieb, od žiarivej mramorovej po svetlú bridlicovú, ktorá dokonale dopĺňa obľúbené materiály kúpeľňových interiérov a pomáha tak vytvoriť konzistentný estetický koncept kúpeľne.

Rainshower System

Rainshower System

Prezrieť kolekciu