Dokonalé kombinácie Grohe Perfect Match

Domov je dnes viac ako kedykoľvek inokedy centrom života, bezpečným útočiskom, kde ľudia môžu zabudnúť na svet okolo seba. Hľadáte nové súkromné útočisko? Alebo je vaším prianím zjednotený kúpeľňový koncept, ktorý ide ruka v ruke s vašimi osobnými potrebami a vkusom? Objavte koncept kúpeľne GROHE, precízne vyladený vám na mieru. Perfect Match tvorí vybrané kombinácie produktov, ktoré sú stopercentne kompatibilné tvarom aj funkciou. Dizajn vodovodnej batérie zodpovedá tvaru sanitárnej keramiky, tvaru sprchového systému a dokonca aj príslušenstvu pre celkovú harmóniu. Všetko od jediného výrobcu. Nikdy nebolo jednoduchšie vytvoriť si svoju vysnívanú kúpeľňu.

PERFECT MATCH: GROHE ESSENCE – ORGANICKÁ ELEGANCIA

Vďaka jemne organickým tvarom, štíhlym profilom a prírodným líniám vytvárajú kúpeľne GROHE Essence upokojujúcu a nadčasovo elegantnú atmosféru. Ideálnu pre všetkých, ktorí chápu kúpeľňu ako miesto na odpočinok

PERFECT MATCH: GROHE EUROCUBE – MODERNÝ KUBIZMUS

Pre milovníkov moderného a jedinečného dizajnu do kúpeľne spoločnosť GROHE pripravila kolekciu Eurocube. V kombinácii s kolekciou keramiky Cube Ceramic, ktorá sa pýši svojimi výraznými, minimalistickými líniami, dosiahnete skutočne moderný dizajn vašej kúpeľne.

PERFECT MATCH: GROHE LINEARE – ZMYSELNÝ MINIMALIZMUS

Objavte rad Lineare, ktorý sa perfektne hodí k okrúhlym aj hranatým tvarom. Estetika radu Lineare je minimalistická, avšak veľmi podmanivá. Produkty radu Lineare obsahujú nenápadné prvky, aby bol celkový vzhľad kompaktnejší a používanie, čo najpríjemnejšie. Vďaka svojím ideálnym proporciám a jednoduchému vzhľadu inšpirovanému hranami aj okrúhlymi tvarmi ponúka rad Lineare úplnú flexibilitu v interiérovom dizajne.

Kolekcie GROHE Ceramic

Cube Ceramic

Jednoznačné posolstvo

Preskúmajte rad Cube Ceramic

Essence Ceramic

Krása vo svojej najčistejšej podobe

Preskúmajte rad Essence Ceramic

Euro Ceramic

V rytme môjho životného štýlu

Preskúmajte rad Euro Ceramic

Bau Ceramic

Moderná všestrannosť

Preskúmajte rad Bau Ceramic