Starostlivosť o vodovodné batérie

Pokyny pre starostlivosť o vodovodné batérie

Ako starať sa o vodovodné batérie GROHE

Chceme, aby vám produkty GROHE dlhodobo prinášali uspokojenie a pôžitok. Preto si, prosím, prečítajte nižšie uvedené inštrukcie k starostlivosti o naše produkty, ktoré vám pomôžu vyvarovať sa nesprávneho ošetrenia povrchu alebo podkladového materiálu, na ktoré sa nevzťahuje záruka.

Na čistenie nepoužívajte drôtenky a čistiace piesky. Tiež neodporúčame používať čistiace prostriedky s obsahom rozpúšťadiel a kyselín, prípravky na odstraňovanie vodného kameňa, bežný ocot a prípravky s kyselinou octovou. Sú agresívne voči povrchu – a zanechajú vodovodnú batériu ošumelú a poškrabanú. Vzhľadom na to, že zloženie komerčne dostupných čistiacich prostriedkov sa často mení, nemôžeme zaručiť, že im poskytnú jemnú starostlivosť, ktorú si naša batérie zaslúžia.

Na čistenie používajte navlhčenú handričku a malé množstvo mydla, ktoré následne opláchnite a utrite dosucha. Usadzovaniu vodného kameňa môžete predísť vysušením batérie po každom použití. Usadený vodný kameň môžete odstrániť pomocou prípravku GrohClean, čistiaceho prostriedku šetrného k životnému prostrediu. Prípravok GrohClean je určený na šetrnú starostlivosť o povrch našich vodovodných batérií. Prípravok GrohClean si môžete kúpiť u svojho dodávateľa.

Stiahnuť informácie o údržbe produktov GROHE