ZAČNITE SVOJIM KLIENTOM PONÚKAŤ SYSTÉM PREVENCIE PROTI VYTOPENIU!

OD NÁPRAVY NIČIVÝCH ŠKÔD PO ÚČINNÚ PREVENCIU

Náprava škôd spôsobených únikom vody alebo vytopením je nevyhnutnou súčasťou obchodných aktivít inštalatérov. Je to potrebná práca, ktorá však málokomu prináša pôžitok. Isto veľmi dobre poznáte situácie, keď vás vystrašený klient zavolá uprostred noci alebo počas práce na inej zákazke. Problémy s únikom vody skrátka nie sú nepríjemné len pre majiteľov domov a bytov.

Čo keby ste svojím klientom mohli ponúkať okrem bežného servisu tiež systém včasnej, automatickej detekcie? Zatiaľ čo vaši klienti budú mať pokoj na duši, vy nebudete musieť tráviť toľko času opravami škôd po vytopení.

Systémy prevencie proti vytopeniu GROHE Sense a GROHE Sense Guard sú schopné detegovať problémy s vodou a priesakmi predtým, ako stihnúť napáchať nejaké škody, čo poskytuje všetkým zúčastneným viac času na reakciu. Budete tiež schopní lepšie plánovať objednávky svojich klientov a odpadne vám stres s riešením urgentných prípadov. Menej času stráveného nápravami škôd po vytopení, menej neporiadku, menej stresu a menej starostí.

ŠKODY SPÔSOBENÉ VODOU: PROBLÉM DOMÁCNOSTÍ ČÍSLO JEDEN!

54 % DOMÁCNOSTÍ SA NIEKEDY STRETLO S VÁŽNYMI ŠKODAMI SPÔSOBENÝMI VODOU.*

Zoznámte sa s faktami o škodách spôsobených vodou

GROHE SENSE, INTELIGENTNÝ VODNÝ SENZOR, MÔŽE INŠTALOVAŤ KTOKOĽVEK

Systém GROHE Sense je prvým krokom pre domácnosť zabezpečenú pred únikom vody. Je jednoduché ho zakúpiť a ešte ľahšie nainštalovať. A hneď ako zákazníci poznajú výhody kompletného systému GROHE Sense a pridružené aplikácie, budú chcieť celý bezpečnostný balíček, ktorý ich ochráni pred priesakmi, vytopením a ďalšími škodami. A vtedy príde vaša chvíľa.

Prečítajte si viac o systéme GROHE Sense

INTELIGENTNÝ RIADIACI MODUL GROHE SENSE GUARD MÔŽETE INŠTALOVAŤ IBA VY

Pre bezpečnú a správnu inštaláciu systému GROHE Sense Guard budú klienti potrebovať vaše služby, teda asistenciu profesionálneho inštalatéra. Pre vás bude inštalácia hračkou vďaka inovatívnym technológiám a spôsobu montáže.

Prečítajte si viac o systéme GROHE Sense Guard

DOKONALÝ NÁSTROJ: BEZPEČNOSTNÁ SÚPRAVA GROHE SENSE NEUSTÁLE VO VAŠEJ DODÁVKE

Praktická súprava v kufríku, ktorú môžete voziť neustále so sebou. Zakaždým, keď budete u klienta opravovať prasknuté alebo poškodené potrubie, budete mať jedinečnú šancu systém GROHE Sense názorne predviesť a klientovi ponúknuť.

Nezabudnite po každom predaji niektorého z produktov doplniť zásoby, aby ste boli pripravení na nasledujúceho zákazníka!

Bezpečnostná súprava obsahuje:

  • GROHE Sense Guard
  • Vodný senzor GROHE Sense (3 kusy)
  • Súprava pre nástennú montáž GROHE Sense Guard
  • Predlžovací kábel pre GROHE Sense Guard
  • Predlžovacia súprava GROHE Sense s adaptérom
Objavte bezpečnostnú súpravu GROHE Sense

STAŇTE SA EXPERTOM NA VODNÚ BEZPEČNOSŤ PROSTREDNÍCTVOM ŠKOLENIA!

Čím ďalej tým viac spotrebiteľov objavuje výhody systémov a technológií inteligentnej domácnosti. Preto školenie týkajúce sa systémov prevencie proti vytopeniu GROHE Sense a GROHE Sense Guard pomôže zaistiť prosperitu vášho podnikania aj do budúcnosti a doplní vám natoľko žiadané know-how týkajúce sa inteligentných produktov, ich predaja a implementácie.

Chcete sa dozvedieť viac o produktoch spoločnosti GROHE pre inteligentnú domácnosť? Alebo vás zaujímajú skôr technické aspekty našich jedinečných systémov prevencie proti vytopeniu Sense a Sense Guard? Pozývame vás na účasť v našom online školení!

Zoznámte sa so všetkými nevyhnutnými informáciami o systémoch GROHE Sense a GROHE Sense Guard v našom online školení!

ZAISTÍME VÁM POTENCIÁLNE NOVÝCH KLIENTOV – UISTITE SA, ŽE VÁS NÁJDU!

Zákazníkov, ktorých zaujíma inteligentný systém GROHE Sense Guard, odkazujeme na tzv. „expertov na vodnú bezpečnosť“, a to nielen vo vyhľadávači inštalatérov na našich webových stránkach, ale tiež priamo z aplikácie GROHE Sense. Môžu vás potenciálni klienti vo vašom okolí nájsť? Overte si to sami!

Zobraziť expertov na vodnú bezpečnosť

Zostaňte v obraze čo sa týka všetkých noviniek od spoločnosti GROHE!

ČÍTAŤ ĎALEJ

Inteligentný vodný senzor.

Preskúmajte GROHE Sense

Inteligentný ochranca vašej domácnosti.

Preskúmajte GROHE Sense Guard

Aplikácia pre osobné vodohospodárstvo.

Objavte aplikáciu GROHE Sense App

*Zdroj: The ConsumerView, január 2017, Quantitative Assessment Europe.