Rainshower SmartControl

Absolútny pôžitok a 100 % kontrola. To sú vlastnosti, ktoré očakávate od dokonalej sprchy.

Chcete si vychutnať svoj obľúbený režim prúdu – revitalizujúci alebo uvoľňujúci, stimulujúci alebo upokojujúci – a chcete mať možnosť medzi režimami ľahko prepínať. Chcete, aby vaša sprcha mala presne tú správnu teplotu, či už vysokú na uvoľnenie napätia, ľadovú na ranné prebudenie, alebo skrátka príjemne vlažnú. A samozrejme chcete, aby ste pri sprchovaní zbytočne neplytvali vodou.

Nový sprchový systém GROHE Rainshower SmartControl 360 umožňuje vychutnávať si vyššie uvedený osobitý sprchový zážitok každý deň. Postarajú sa o to inovatívne funkcie na prispôsobenie sprchy na mieru, medzi ktoré sa radí napríklad intuitívny prepínač režimu prúdu s individuálnym nastavením objemu vody a pamäťovou funkciou. Stačí otočením nastaviť požadovaný prúd vody. Na spustenie a zastavenie toku potom slúži jediné tlačidlo.

Nájdite vám najbližší showroom

Zažite

100 % kontrola GROHE SmartControl

Spustenie, zastavenie a regulácia objemu
Inovatívna technológia GROHE SmartControl slúži na výber preferovaného režimu prúdu a na reguláciu intenzity prúdu vody podľa vášho priania. Jej ovládanie bude pre všetkých členov domácnosti vrátane detí veľmi jednoduché. Jednoducho inteligentnejšie sprchovanie.

Teplota
Srdcom našich termostatických batérií je technológia GROHE TurboStat. Termočlánok s doteraz nevídanou citlivosťou poskytuje vodu s požadovanou teplotou za zlomok sekundy a udržuje ju konštantnú po celý čas sprchovania.

Prúd vody spustíte stlačením tlačidla.

Na reguláciu prúdu vody potom slúži otočné ovládacie koliesko.

Opätovným stlačením tlačidla dôjde k zastaveniu alebo prerušeniu sprchy. Pri ďalšom spustení si bude sprcha pamätať nastavenie intenzity vodného prúdu.

Absolútny pôžitok – hlavová sprcha GROHE Rainshower® 360

Táto nová, extra široká hlavová sprcha sa postará o doteraz nepoznaný pôžitok zo sprchovania. Jej pretiahnutý, oválny tvar a šírka 360 mm zaistia, že sprcha pokryje vodnými kvapkami celé telo. A nezávisle od toho, či preferujete obklopiť sa sprchovým prúdom simulujúcim tropický dážď, alebo uvoľňujúcu masáž, vás od dokonalej sprchy delí jediné stlačenie tlačidla.

  • Režim prúdu GROHE TrioMassage: tento masážny prúd je kombináciou režimov GROHE Bokoma Spray a GROHE Massage a postará sa o uvoľňujúcu masáž hlavy a ramien súčasne
  • Režim GROHE PureRain/Rain O2 a vylepšené trysky SpeedClean
  • Kovový sprchový disk s chrómovým povrchom GROHE StarLight®
  • Odnímateľný sprchový disk GROHE EasyClean

Inšpirované prírodou – prirodzené a intuitívne ovládanie

Činy sú riadené emóciami. Nechajte sa uniesť atmosférou, ale majte nad ňou kontrolu. Umožnia vám to prírodné tvary, ktoré budú rozmaznávať vaše zmysly. Vychutnajte si dokonalú súhru organického dizajnu a inovatívnych technológií. Doprajte si chvíle oddychu od každodenného života.

NAVRHNUTÉ, SPRACOVANÉ A VYROBENÉ V NEMECKU.

Spoločnosť GROHE má za sebou bohatú históriu výroby prémiových spŕch pevne ukotvenú v nemeckom meste Lahr.

Varianty produktu

Nájdite vám najbližší showroom

Získajte viac informácií o GROHE SmartControl

3D SPRCHOVANIE –<br> DRÜCKEN, DREHEN, DUSCHEN

TRI VARIANTY <strong>DOKONALEJ SPRCHY </strong>

Aby sme vám mohli zaručiť dokonalý zážitok zo sprchovania skutočne na mieru, ponúkame tri varianty tohto sprchového systému pre úplnú slobodu pri projektovaní kúpeľne. Či už premýšľate nad rýchlou rekonštrukciou alebo kompletným prestavením celej kúpeľne, portfólio značky GROHE vám zaručene ponúkne riešenie, ktoré bude vyhovovať vašim požiadavkám.

SMARTCONTROL EXPOSED

Systém GROHE SmartControl Exposed v kombinácii s úchvatnou hlavovou sprchou Rainshower 360 a sprchovou tyčou možno inštalovať s minimálnym úsilím - avšak s maximálnym úžitkom.

Preskúmajte systém SmartControl Exposed

SMARTCONTROL COMBI SPRCHOVÝ SYSTÉM

"Nadomietkové" riešenie - žiadna sprchová tyč. Vidieť je len pôsobivá hlavová sprcha Rainshower 360 a ovládač GROHE SmartControl.

Preskúmajte systém SmartControl Combi

SMARTCONTROL CONCEALED

Minimalistické riešenie. GROHE SmartControl Concealed je podomietkovou variantou nášho revolučného sprchového systému, ktorá poskytuje čistotu, elegantne nenápadný vzhľad a maximálny priestor.

Preskúmajte systém SmartControl Concealed