IDEÁLNE RIEŠENIE DO KANCELÁRIÍ A MALÝCH/STREDNE VEĽKÝCH PODNIKOV

Ktorý vodný systém je pre vašu firmu ten najlepší?

GROHE BLUE PROFESSIONAL

FILTROVANÁ, CHLADENÁ A PERLIVÁ VODA Z KOHÚTIKA

Rozlúčte sa s objemnými plastovými fľašami s vodou vďaka GROHE Blue Professional, vodnému systému, ktorý mení obyčajnú kohútikovú vodu na dokonalé osvieženie. Tento inovatívny vodný systém vám poskytne skvelo chutiacu, perlivú, jemne perlivú alebo neperlivú vodu priamo z vodovodnej batérie. Rovnako ako bežná kuchynská batéria, ktorej funkcie systém GROHE Blue Professional, samozrejme, takisto zastane, sa pripája k štandardnej vodovodnej prípojke. Filter, ktorý je prakticky schovaný pod drezom, z vody odstraňuje nečistoty a zaručuje tak čistú a chutnú pitnú vodu.

Objavte GROHE Blue PROFESSIONAL

GROHE RED

VRIACA VODA BEZ ČAKANIA

Káva a čaj sú neodmysliteľnou súčasťou každého pracoviska. Vďaka systému GROHE Red už nebudete musieť čakať na to, až sa uvarí voda v rýchlovarnej kanvici, ktorá navyše v kuchynke zaberá drahocenný priestor. Zo systému GROHE Red si navyše vždy naberiete presne toľko vriacej vody, koľko budete potrebovať. Tým ušetríte nielen čas, ale aj peniaze za spotrebovanú elektrinu. Všetky funkcie bežnej kuchynskej batérie a navyše neustála dostupnosť 100-stupňovej, vriacej vody – kedykoľvek ju budete potrebovať.

Objavte GROHE Red

Nájdite vám najbližší showroom

Už ste si kúpili systém GROHE BLUE Professional alebo GROHE Red? Zaregistrujte svoj nákup teraz a získajte dvojnásobok výhod!

Zaregistrujte svoj vodný systém GROHE a získajte predĺženú záručnú lehotu! Stačí kliknúť na odkaz nižšie, vybrať produkt, ktorý vlastníte a zadať dátum nákupu a inštalácie. Je to jednoduché!

Zaregistrujte sa teraz!