<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Head showers

HLAVOVÉ SPRCHY RAINSHOWER

KRUH ALEBO ŠTVOREC? CHRÓMOVÁ ALEBO BIELA? PRE VÄČŠÍ PÔŽITOK ZO SPRCHOVANIA

Hlavové sprchy GROHE sú k dispozícii vo všetkých možných tvaroch a veľkostiach, aby splnili vaše požiadavky na estetickú úroveň kúpeľne. Všetky typy však obsahujú technológiu GROHE DreamSpray, ktorá zaisťuje neprekonateľný pôžitok zo sprchovania, a technológiu SpeedClean, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.

Spoznajte najnovšie prírastky do našich radov: Sprchu Rainshower 310 SmartActive s výkonným režimom prúdu ActiveRain pre dôkladné vymývanie šampónu alebo uvoľňujúcu masáž hlavy, krku a chrbta, elegantnú a jednoduchú sprchu Rainshower 310 Mono a modernú sprchu Rainshower 310 SmartConnect s bezdrôtovým diaľkovým ovládačom na prepínanie 2 režimov prúdu.

RODINA PRODUKTOV RAINSHOWER

RAINSHOWER 310 SMARTACTIVE

Vyberte si medzi uvoľňujúcim režimom GROHE PureRain a dokonale stimulujúcou dýzou režimu prúdu ActiveRain. Alebo ich skombinujte a užite si ich dohromady.

Objavte viac

RAINSHOWER 310 MONO

Mimoriadne elegantná hlavová sprcha, ktorá je k dispozícii v okrúhlom alebo hranatom variante, s chrómovým alebo bielym sprchovým diskom. Pri všetkých je k dispozícii podmanivý režim prúdu GROHE PureRain.

Objavte viac

RAINSHOWER 310 SMARTCONNECT

Získajte viac komfortu a praktických funkcií pomocou bezdrôtového ovládača s výberom dvoch režimov prúdu. Táto sprcha je ideálna na renováciu.

Objavte viac

VIAC SPŔCH RAINSHOWER

Zoznámte sa so všetkými tvarovými a veľkostnými variantmi, ktoré sa nachádzajú v ponuke hlavových spŕch Rainshower.

Objavte viac