<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Power&Soul

Power&Soul

Pravdepodobne najinovatívnejšia sprcha na trhu.

Ako sa radi sprchujete? Prostredníctvom silného prúdu vody, ktorý vás ráno prebudí a stimuluje, očistí vaše telo a prebudí vašu myseľ? Alebo máte radšej jemné, vzduchom nasýtené kvapky vody, ktoré večer uvoľnia vašu pokožku a postarajú sa o relaxačný zážitok?

Sprchy GROHE Power&Soul® boli vytvorené tak, aby rešpektovali rôzne nálady a potreby počas celého dňa. V ich srdci leží technológia GROHE DreamSpray®, ktorá poskytuje štyri odlišné režimy prúdu – GROHE Rain O2, Rain, Bokoma Spray a Jet. Vďaka zavedeniu systému One-Click Showering navyše prepínanie medzi nimi nebolo nikdy jednoduchšie.

Varianty produktu

Zažite

GROHE Power&Soul – natural, fluid shapes and pure refreshment

Vychutnajte si krásu voľby. Každý má inú predstavu o dokonalom sprchovaní. To je dôvod, prečo sprchy GROHE Power&Soul® ponúkajú až štyri rôzne režimy prúdu. Či už túžite po revitalizácii a stimulácii, alebo uvoľnení a relaxácii, naše sprchy vám dokážu ponúknuť režim prúdu, ktorý hľadáte.

Režimy prúdov

Power&Soul Cosmopolitan Ručná sprcha 130

GROHE Rain O²

Jemný prúd vytvorený na základe pôvodného režimu Rain. Do sprchovej hlavice sa nasáva vzduch, ktorý sa následne zmieša s vodou, aby bol prúd vody plnší a objemnejší.

Power&Soul Cosmopolitan Ručná sprcha 130

Rain

Veľmi efektívny režim prúdu, ktorý bude balzamom pre vašu pokožku. Rovnako ako letný dážď, ktorý režim simuluje, je aj tento prúd všeobjímajúci a bohatý.

Power&Soul Cosmopolitan Ručná sprcha 130

Bokoma Spray

Pulzujúci a otáčajúci sa režim prúdu poskytujúci stimulujúcu masáž pre doteraz nepoznané osvieženie mysle.

Power&Soul Cosmopolitan Ručná sprcha 130

Jet

Intenzívne kruhové dýzy produkujúce osviežujúci prúd vody. Hodí sa obzvlášť na stimuláciu pokožky alebo čistenie vane či sprchového kúta.