<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

INTELIGENTNÝ RIADIACI MODUL GROHE SENSE GUARD

Systém GROHE Sense Guard vám umožní skutočne prevziať kontrolu nad vodou v domácnosti. Ide o revolučný spôsob monitorovania spotreby vody, detekcie únikov vody a prasknutého potrubia** a automatického uzatvárania hlavného uzáveru vody – aj keď práve nie ste doma.

Systém GROHE Sense Guard sa inštaluje priamo do vodovodnej prípojky a je pripojený k sieti Wi-Fi. Má prehľad o doslova všetkej vode, ktorá priteká do vášho domova. Hneď ako rozpozná únik, môže zavrieť hlavný uzáver vody a znížiť tak následné škody. Buďte v pokoji s vedomím, že systém GROHE Sense Guard 24 hodín denne, 7 dní v týždni zaisťuje dokonalú ochranu vašej domácnosti pred vytopením.

OBMEDZTE RIZIKÁ SPOJENÉ S NARUŠENÍM ŠTRUKTÚRY VODOVODNÉHO POTRUBIA NA MINIMUM!

ÚPLNÉ SPEKTRUM BEZPEČNOSTNÝCH FUNKCIÍ

Detekcia prasknutého potrubia** a automatické zastavenie vody

Je to najhoršia nočná mora, ktorá sa môže stať realitou, zatiaľ čo budete na dovolenke – praskne potrubie, voda zaplaví celú pivnicu, po stenách sa rozlezie pleseň, zničí starožitný nábytok... môže to byť aj inak!

Systému GROHE Sense Guard neunikne ani ten najmenší priesak a ak k nemu dôjde, automaticky uzavrie hlavný uzáver vody. Jediný pohľad na mobilný telefón vám povie všetko, čo potrebujete o stave svojej domácnosti vedieť – pokiaľ došlo k nejakému problému, hlavný uzáver vody sa každopádne uzatvoril a vy si tak môže nerušene užiť zvyšok dovolenky.

Detekcia malých únikov*

Odkvapkávajúci kohútik v noci. Záhradná hadica, ktorú ste zabudli dobre uzavrieť. Pretekajúca toaleta. Alebo zle tesniace potrubie v stene. Toto všetko znie ako zanedbateľné problémy, ktoré ale dohromady znamenajú obrovské plytvanie vodou. A to vedie k plytvaniu peniazmi.

Mikroskopické priesaky v stenách sa navyše často podarí odhaliť až po mnohých mesiacoch, počas ktorých už uniknutá voda bohužiaľ stihla napáchať obrovské škody. Systém GROHE Sense Guard vás upozorní aj na tie najmenšie priesaky, takže budete mať možnosť zareagovať.

Neustále meranie prietoku, tlaku a teploty vody

Systém GROHE Sense Guard meria všetky 3 najdôležitejšie parametre vody, ktoré môžu naznačiť problémy s integritou potrubia – prietokovú rýchlosť, tlak a teplotu vody. Toto neustále meranie v kombinácii s revolučným algoritmom systému GROHE Sense Guard umožňuje rýchlo identifikovať potenciálne problémy a priesaky predtým, ako spôsobia katastrofu.

Všetky namerané hodnoty je možné kedykoľvek a kdekoľvek skontrolovať priamo v aplikácii GROHE Sense. Prostredníctvom aplikácie môžete tiež na diaľku vodu v domácnosti úplne zastaviť.

Zvyšte úroveň zabezpečení Váší domácnosti za pomoci kompletního setu SMART zařízení GROHE. Pokud senzor GROHE Sense detekuje únik vody, dojde k odeslání informace do řídící jednotky GROHE Sense Guard, která může automaticky přívod vody uzavřít. Instalace senzorů GROHE Sense na riziková místa zvýší rychlost detekce úniků a snižuje tak pravděpodobnost pojistné události.

Zvýšte úroveň zabezpečenia vašej domácnosti za pomoci kompletného setu SMART zariadenia GROHE. Ak senzor GROHE Sense detekuje únik vody, dôjde k odoslaniu informácie do riadiacej jednotky GROHE Sense Guard, ktorá môže automaticky prívod vody uzavrieť. Inštalácia senzorov GROHE Sense na rizikové miesta zvýši rýchlosť detekcie únikov a znižuje tak pravdepodobnosť poistnej udalosti.

AKO SYSTÉM GROHE SENSE GUARD FUNGUJE?

ŠKODY SPÔSOBENÉ VODOU: PROBLÉM DOMÁCNOSTÍ ČÍSLO JEDEN!

54 % domácností sa niekedy stretlo s vážnymi škodami spôsobenými vodou.***

Zoznámte sa s faktami o škodách spôsobených vodou

MNOHO PRÍPADOV, KEDY SA PODARILO ZABRÁNIŤ ŠKODÁM SPÔSOBENÝM VYTOPENÍM

„Systém GROHE Sense Guard v mojom dome odhalil niekoľko drobných únikov a zavrel hlavný uzáver vody. Vďaka tomu zachránil moju domácnosť pred vážnejšími škodami.“

Yvan Chevrat, Francúzsko

Prečítajte si príbehy skutočných používateľov

OVERTE SI POŽIADAVKY NA INŠTALÁCIU A OBRÁŤTE SA NA PROFESIONÁLNEHO INŠTALATÉRA!

Pozrite sa, aká jednoduchá je inštalácia systému GROHE Sense Guard

Zabezpečte svoju domácnosť pred vytopením ešte dnes, obráťte sa na experta na vodnú bezpečnosť vo vašom okolí.

OCEŇOVANÉ RIEŠENIE PRE INTELIGENTNÚ DOMÁCNOSŤ

ÚŽASNÝ DIZAJN A ŠPIČKOVÉ TECHNOLÓGIE

Systém GROHE Sense Guard vyhral niekoľko prestížnych cien za inováciu, revolučné technológie a dizajn.

GROHE Sense Guard

Inteligentní systém detekující únik vody
GROHE Sense Guard
Inteligentní systém detekující únik vody
22500LN0
€ 864,95
Katalógová cena bez DPH
1 x GROHE Sense Guard + 3 x GROHE Sense
GROHE Sense sada
1 x GROHE Sense Guard + 3 x GROHE Sense
22502LN1
€ 1 162,56
Katalógová cena bez DPH

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SYSTÉME GROHE SENSE GUARD

Návod na obsluhu s podrobnými informáciami o produkte a inštrukciami na použitie.

Otvoriť návod na obsluhu systému GROHE Sense Guard

Potrebujete pomoc pri používaní alebo inštalácii produktov?

Prejsť do centra pomoci GROHE Sense

ČÍTAŤ ĎALEJ

Spoznajte systémy GROHE Sense a GROHE Sense Guard skutočne dopodrobna.

Otvoriť produktový katalóg

Inteligentný vodný senzor.

Preskúmajte GROHE Sense

Aplikácia pre osobné vodohospodárstvo.

Preskúmajte GROHE Sense App

* Každých 24 hodín bude vykonaný test drobných únikov. Materiál, objem a ďalšie vlastnosti potrubia môžu ovplyvniť výsledok merania. Detekcia mikrotrhlín je vo väčšina prípadov dostupná iba v prípade rozvodov studenej vody. Prípadný nárast vlhkosti je možné monitorovať prostredníctvom modulov GROHE Sense.

** Podľa definície GROHE sa prasknutým potrubím rozumie taký otvor alebo trhlina vo vodovodnom potrubí, ktorá povedie k nezamýšľanému úniku vody zodpovedajúcemu takmer maximálnej prietokovej kapacite. Detekcia narušenia štruktúry potrubia závisí od charakteru všeobecného používania vody, takže časové oneskorenie pri uzatváraní potrubia sa môže výrazne líšiť. Počas tejto odmlky môže voda stále tiecť. Rýchlejšiu detekciu dosiahnete umiestnením modulov GROHE Sense na kritické miesta.

***Zdroj: The ConsumerView, január 2017, Quantitative Assessment Europe.