NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Relexa Rustic

Relexa Rustic

Ručná sprcha v tradičnom štýle.

Sprcha Relexa Rustic predstavuje elegantnú kombináciu tradičného dizajnu a najnovších technológií. Jej flautovitý a zaoblený dizajn je dokonale vhodný pre kúpeľne v tradičnom štýle, a vďaka chrómovej povrchovej úprave GROHE StarLight® je zaručená jeho výdrž a úžasný lesk. Štýlová ručná sprcha, poháňaná technológiou GROHE DreamSpray® pre rovnomernú distribúciu vody do všetkých dýz, je doplnená ladiacou hlavovou sprchou s cieľom vytvoriť konzistentnú atmosféru v sprche.

Nájdite svoj showroom
Bathroom Brochure
Katalóg
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.

Zažite Relexa Rustic

Režimy prúdov

Režim Normal

Režim Normal: Skvelý, univerzálny režim prúdu s osviežujúcim a relaxačným účinkom. Jeho všestrannosť ho robí ideálnym na každodenné použitie.

Režim Rain

Režim Rain: Široký, luxusný, jemný režim prúdu na upokojenie pokožky. Rovnako ako letný dážď, ktorý režim simuluje, je tento prúd všeobjímajúci a bohatý.

Režim Jet

Režim Jet: Intenzívne kruhové dýzy produkujúce osviežujúci prúd vody. Hodí sa obzvlášť na stimuláciu pokožky alebo čistenie vane či sprchového kúta.

Režim Massage

Režim Massage: Pulzujúci režim prúdu poskytujúci povzbudzujúcu masáž.

Režim Champagne

Režim Champagne: Kvapky vody sú v tomto režime nasýtené vzduchom. Prítomnosť vzduchu vo vode dovoľuje znížiť spotrebu vody pri zachovaní plnohodnotného zážitku.