<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Inštalatér stojí vedľa plne zostaveného sprchového rámu GROHE Rapido pri betónovej stene s výrazným nápisom „RÝCHLE-JEDNODUCHÉ-BEZPEČNÉ“.

RÝCHLE-JEDNODUCHÉ-BEZPEČNÉ

SPRCHOVÝ RÁM GROHE RAPIDO

Objavte elegantnú prepracovanosť podomietkových spŕch GROHE, ktoré sú navrhnuté tak, aby hladko zapadli do každej kúpeľne. Pri týchto systémoch je vodovodné potrubie dômyselne skryté za stenou, vďaka čomu je možné v akomkoľvek priestore ľahko docieliť čistý a moderný vzhľad. Náš rozsiahly rad podomietkových sprchových súprav kombinuje modernú estetiku s vyspelou technológiou a zaisťuje tak luxusné a efektívne sprchovanie. Podomietkové sprchy GROHE sú ideálne tak pre renovácie, ako pre novostavby a dodávajú eleganciu aj funkčnosť každej kúpeľni. Preskúmajte našu rozmanitú ponuku a nájdite dokonalé riešenie, ktoré pozdvihne štýl a pohodlie vašej kúpeľne.

SPRCHOVÝ RÁM GROHE RAPIDO – VÝHODY PRE POUŽÍVATEĽA

Inštalatér nesie demontovaný sprchový rám GROHE Rapido na ľavej fotografii. Na pravej fotografii stojí vedľa plne zostaveného systému.

RÝCHLA INŠTALÁCIA

Najprv pripevnite spodnú časť rámu k stene. Potom umiestnite hornú časť hore a nastavte ju na požadovanú výšku hlavovej sprchy. Nakoniec pripojte teleso GROHE Rapido SmartBox k zdroju teplej vody.

Detailný pohľad na sprchový rám GROHE Rapido, zvýraznenie modrého rámu, rúrok a výškového nastavenia.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Menej montážnych krokov uľahčuje pripevnenie sprchového rámu a znižuje námahu pri plánovaní kúpeľne. Výšku hlavovej sprchy je možné ľahko nastaviť.

Detailný záber na sprchový rám GROHE Rapido namontovaný na stene, zobrazujúci modrú nosnú konštrukciu a pripojené súčasti sanitárneho systému.

BEZPEČNÁ INŠTALÁCIA

Inštalácia rámu sprchy je bezpečná, pretože všetky potrubia pre zmiešanú vodu a utesnené spoje sú už z výroby na svojom mieste. Každý rám je testovaný na tesnosť v továrni a je naň záruka 10 rokov.

Moderná kúpeľňa s tmavosivými dlaždicami a sprchovým rámom GROHE Rapido použitým na inštaláciu podomietkového sprchového systému.

JEDNODUCHÉ RIEŠENIE

Súčasťou balenia našich inštalačných rámov sú všetky diely a komponenty potrebné na podomietkovú inštaláciu – okrem prívodu teplej a studenej vody. Doplňte sprchu zodpovedajúcim balíčkom.

SPRCHOVÝ RÁM GROHE RAPIDO MONO

Všetky časti oceľového rámu sprchy sú dopredu vyrobené, namontované a testované. Verzia Mono podporuje dve sprchové funkcie pre sprchové systémy s ručnou a hlavovou sprchou s jedným režimom prúdu. Podomietkový sprchový balíček Grohtherm s hlavovou sprchou Tempesta 250 a novou ručnou sprchou Tempesta 110 dokonale dopĺňa rám a poskytuje tak všetko, čo inštalatéri potrebujú na dokončenie sprchy.

SPRCHOVÝ RÁM GROHE RAPIDO DUO

Verzia Duo sa dodáva s prídavným podomietkovým telesom GROHE Rainshower pre sprchové hlavice s dvoma rôznymi režimami prúdu, ako je GROHE Rainshower SmartActive 310. Vďaka tomu je možné ručnú sprchu a dva režimy prúdu pohodlne ovládať pomocou termostatu GROHE SmartControl alebo pákových batérií GROHE určených pre 3 funkcie. Prepínanie režimov prúdu je ľahšie než kedykoľvek predtým.

HLAVNÉ VLASTNOSTI RÁMU GROHE RAPIDO

Dva obrázky vedľa seba zobrazujúce sprchový rám GROHE Rapido nainštalovaný v stene s viditeľnými rúrkami a konektormi.

VHODNÝ PRE KAŽDÝ TYP STENY

Rám sprchy má montážnu hĺbku min. 77 mm k prednej hrane dlaždice a min. 67 mm k prednej hrane rámu, a preto sa hodí do takmer každej sadrokartónovej steny. Pre nástennú inštaláciu je možné rám kombinovať so samostatnými nástennými držiakmi.

Detailný pohľad na sprchový rám GROHE Rapido, zvýraznenie modrého rámu, rúrok a výškového nastavenia.

NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA HLAVOVEJ SPRCHY

Na prispôsobenie individuálnym preferenciám a zaistenie pohodlia je možné výšku sprchovej hlavice ľahko upraviť jednoduchým predĺžením oceľového rámu, čo umožňuje osobitejší a príjemnejší zážitok zo sprchovania.

Logo GROHE s nálepkou „10-ročná záruka“ v odtieňoch modrej a bielej.

*10 ROKOV ZÁRUKA

Na sprchový rám GROHE Rapido poskytujeme 10-ročnú záruku, ktorá ponúka tak inštalatérom, ako ich zákazníkom istotu a pokoj, ktoré potrebujú, a zaisťuje dlhodobú spokojnosť a bezpečnosť..

*Na balíčky sa vzťahuje komplexná 5-ročná záruka.

Detailný záber štyroch nástenných držiakov GROHE na inštaláciu.

NÁSTENNÉ DRŽIAKY GROHE

Sprchový rám je mimoriadne vhodný na modernizáciu kúpeľne vďaka inovatívnej metóde inštalácie. Pomocou nástenných držiakov GROHE je možné rám ľahko namontovať priamo na stenu, čo zjednodušuje proces inštalácie.

Podrobnosti o nástenných držiakoch Grohe

Varianty produktu

Obrázok vysvetľujúci, ako nainštalovať podomietkovú sprchu pomocou rámu GROHE Rapido.

POSTUP INŠTALÁCIE

Rastúca popularita podomietkových sprchových batérií predstavuje pre inštalatérov výzvu, pretože sú relatívne zložité a ich montáž zaberie veľa času. To už však neplatí! Inštalačný sprchový rám GROHE Rapido umožňuje inštalatérom výrazne urýchliť montáž podomietkových sprchových systémov. Zistite viac o zjednodušenom procese inštalácie!

SÚVISIACE PRODUKTY

Inštalačný systém Rapid SLX pripevnený k bielej stene.

INŠTALAČNÉ SYSTÉMY RAPID SLX

Hľadáte podobné riešenie pre toalety? Inštalačný systém RAPID SLX zjednodušuje inštaláciu toalety svojím efektívnym a časovo úsporným dizajnom, ktorý zaisťuje bezpečnú a presnú montáž pre profesionálov aj koncových zákazníkov.

Viac informácií

SÚVISIACE SLUŽBY

GROHE TRAINING COMPANION

Zoznámte sa s GROHE Training Companion, portálom ponúkajúcim odborné školenia o našich produktoch. Zlepšite svoje schopnosti pomocou našich komplexných a ľahko pochopiteľných prezentácií.

KONTAKTUJTE NÁS

Potrebujete pomoc? Spojte sa s nami pomocou kontaktného formulára pre prispôsobenú podporu a rýchlu pomoc!