KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY

Dotiahnite svoju kúpeľňu k dokonalosti pomocou prémiových doplnkov GROHE. Rady doplnkov GROHE obsahujú všetko, čo budete potrebovať na dotiahnutie svojej novej kúpeľne k skutočnej dokonalosti – nezávisle od toho, aký štýl sa vám páči.

Dizajnéri GROHE pri návrhu týchto výrobkov venovali starostlivú pozornosť každému detailu, od držiakov na uteráky cez dávkovače mydla a toaletné kefy až po vešiaky na župany. Pokiaľ hľadáte nádherné a zároveň vysoko funkčné doplnky, ktoré obohatia vašu kúpeľňu, potom už nemusíte hľadať ďalej.

Selection

Remeselne spracované, organické krivky doplnkov GROHE Selection v sebe spájajú formu a funkciu. Kolekcia GROHE Selection bola navrhnutá ako citlivý doplnok radov GROHE Plus, Essence a Lineare, a je k dispozícii v desiatich rôznych povrchových úpravách.

Selection

Selection Cube

Srdcom dynamického dizajnu radu Selection Cube sú výrazné, kubistické tvary, ktoré dokonale doplnia každú modernú minimalistickú kúpeľňu.

Selection Cube

Essentials

Čistý a moderný vzhľad, ktorý je zároveň praktický a všestranný. Doplnky Essentials spoľahlivo osviežia akýkoľvek priestor.

Essentials

Essentials Cube

Podmanivé, kubistické tvary doplnkov Essentials Cube sa najlepšie hodia do moderných, minimalistických kúpeľní.

Essentials Cube

Essentials Authentic

Tradičný dizajn je nadčasový, a presne také sú aj doplnky z radu Essentials Authentic. Ich rafinovaný vzhľad zaručene pozdvihne váš kúpeľňový interiér.

Essentials Authentic

Bau Cosmopolitan

Doplnky Bau Cosmopolitan sú etalónom estetickej harmónie vychádzajúcej z dizajnovej školy Bauhaus. Ako už ich názov napovedá, tieto minimalistické doplnky boli navrhnuté, aby stáli bok po boku kúpeľňovým batériám GROHE Bau, a spoločne s nimi tvorili vizuálne vyváženú a harmonickú kúpeľňu.

Bau Cosmopolitan

KÚPEĽŇA PLNÁ FARIEB

Chceli by ste v kúpeľni niečo originálnejšie ako chróm? Čo hovoríte na zlaté, strieborné, ružové, ružovo-zlaté alebo tmavosivé doplnky? Páči sa vám tá predstava? Potom ste v GROHE správne. Produktové portfólio GROHE totiž obsahuje kompletné rady kúpeľňových batérií, spŕch a doplnkov v mnohých rôznych farebných a povrchových variantoch. Zariaďte si kúpeľňu celkom podľa svojho vlastného vkusu a štýlu.

GROHE Colors