New Tempesta Cosmopolitan

New Tempesta Cosmopolitan

The ideal choice for modern, architectural bathrooms.

With its crisp, cylindrical profile and chamfered detailing, New Tempesta Cosmopolitan is the ideal choice for modern, architectural bathrooms. Three hand shower models will enable you to find your perfect combination of spray patterns and are complemented by a four-spray head shower. For instant refreshment first thing in the morning or gentle relaxation at the end of the day, GROHE DreamSpray technology ensures maximum showering enjoyment.

Výstava a inštalatéri

Varianty produktu

Zažite

Režimy prúdov

Zvoľte sprchu New Tempesta IV so štyrmi rôznymi režimami alebo model New Tempesta III, ktorý disponuje tromi režimami, a vychutnajte si široký výber rozličných prúdov pri každom sprchovaní. Ak máte radi jednoduchosť, vyberte si model New Tempesta II. Ten ponúka dva režimy prúdu. Technológia GROHE DreamSpray®, ktorá zaručuje dokonale vyvážený prúd vody, je iba jednou súčasťou celkovej koncepcie luxusného pôžitku zo sprchovania pri súčasnom znížení spotreby vody a elektrickej energie.

Režim Rain

Široký, luxusný a jemný režim prúdu na upokojenie pokožky. Rovnako ako letný dážď, ktorý režim simuluje, je aj tento prúd všeobjímajúci a bohatý.

GROHE Rain O² Spray

Jemný prúd vytvorený na základe pôvodného režimu Rain. Do sprchovej hlavice sa nasáva vzduch, ktorý sa následne zmieša s vodou, aby bol prúd vody plnší a objemnejší.

Masážna sprcha

Pulzujúci režim prúdu poskytujúci povzbudzujúcu masáž.

Jet Spray

Intenzívne kruhové dýzy produkujúce osviežujúci prúd vody. Hodí sa obzvlášť na stimuláciu pokožky alebo čistenie vane či sprchového kúta.

New Tempesta Cosmopolitan Sprchový systém s termostatom, montaž na stenu

New Tempesta Cosmopolitan System

Vďaka svojej atraktívne zaoblenej konštrukcii a typickým kužeľovým prvkom je New Tempesta Cosmopolitan System perfektnou voľbou pre všetky moderné kúpeľne.

Rovnako ako v prípade ostatných sprchových systémov GROHE je tento systém plný skvelých technológií a ľahko inštalovateľný. Hlavovou sprchou s priemerom je možné plynule otáčať vďaka sprchovému ramenu, zatiaľ čo ručná sprcha ponúka výber z dvoch režimov prúdu, vrátane nového .

New Tempesta Cosmopolitan System