Kolekcia GROHE Thermostat

Precízne ovládanie pre dokonale uvoľňujúcu sprchu

Pri vývoji termostatických batérií GROHE používame ten najcitlivejší možný teplomer – ľudskú pokožku. Revolučné termostatické batérie radu Grohtherm zaručujú, že sa prúd studenej či teplej vody dotkne vašej pokožky presne pri teplote, ktorú nastavíte. Technológia GROHE TurboStat je skutočne revolučná. Požadovanú teplotu vody dosiahne za niekoľko sekúnd a udržuje ju stálu. Skutočne inovatívne je taktiež množstvo elegantných dizajnových prvkov, ktoré zdobia každý kus tohto radu malých technologických zázrakov.

Spočítajte, koľko ušetríte!

Šetrite pomocou termostatických batérií GROHE vodu a elektrickú energiu

Naša kalkulačka na výpočet úspory vody a elektrickej energie vám ihneď ukáže, koľko je možné pomocou termostatických batérií vybavených technológiami GROHE EcoButton® alebo GROHE TurboStat ušetriť. Po niekoľkých kliknutiach získate prehľad o ročných nákladoch a úsporách.

Spustiť výpočet spotreby vody a elektrickej energie

Preskúmajte všetky naše kolekcie

Sprchové kolekcie

Sprchové kolekcie GROHE

Sprchy GROHE zaistia dokonalý zážitok z každého sprchovania. Všetky naše sprchy a sprchové systémy sú vybavené technológiou GROHE DreamSpray, ktorá zaisťuje vyváženú distribúciu vody do každej sprchovej trysky.

Sprchové kolekcie

Kúpeľňové kolekcie GROHE

Kúpeľňové batérie GROHE spájajú oceňovaný dizajn, najkvalitnejšie materiály a najnovšie špičkové technológie. Každá kolekcia predstavuje širokú ponuku rôznych typov batérií, ktoré vhodne doplnia najnovšiu kúpeľňovú keramiku a vyhovejú vášmu osobnému štýlu.

Kúpeľňové kolekcie
Sprchové toalety, splachovacie tlačidlá a sanitárne systémy

Sprchové toalety, splachovacie tlačidlá a sanitárne systémy

Naše sanitárne riešenia, zabudované splachovacie systémy, splachovacie ventily a splachovacie tlačidlá umožňujú spolu s modernou závesnou sanitárnou keramikou vytvoriť jedinečné a luxusné kúpeľne. Splachovacie systémy a tlačidlá obsahujú technológiu GROHE EcoJoy™, ktorá pomáha bez kompromisov šetriť vodu.

Ovládacie tlačidlá & Inštalačné systémy