Ručné sprchy a sprchové súpravy

Kolekcia hlavových spŕch, ručných spŕch a bočných spŕch našej značky spája oceňovaný dizajn s najnovšími technológiami a prvotriednymi materiálmi. Sprchy s technológiou GROHE EcoJoy® dokazujú náš záväzok chrániť životné prostredie a prispievajú ku každodennej úspore vody.

Power&Soul
Rainshower Eco
Power&Soul Cosmopolitan Ručná sprcha 160

Výkonné a komfortné ručné sprchy GROHE

Sprchové hlavice GROHE vám zakaždým zaistia perfektné sprchovanie. Naše sprchy sú, s ohľadom na vaše pohodlie, vybavené nasledujúcimi technológiami:

  • GROHE DreamSpray® ktorá zaisťuje rovnomernú distribúciu vody do každej dýzy. Umiestnenie každej dýzy bolo vždy navrhnuté tak, aby umožňovalo plný prúd bez ohľadu na veľkosť alebo tvar sprchovej hlavice.
  • GROHE EcoJoy® spolu s ďalšími voliteľnými funkciami niektorých našich sprchových hlavíc a ručných spŕch, zaisťuje úsporu vody.
  • GROHE CoolTouch® potom zaisťuje, že vonkajší povrch rukoväti sprchy nie je na dotyk príliš horúci. To je užitočné napr. vo chvíli, keď čistíte vaňu prostredníctvom veľmi horúcej vody.
Power&Soul Cosmopolitan Sprchový set

Navrhnuté pre celoživotnú výdrž

Naše sprchové hlavice sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov a sú vybavené najnovšími špičkovými technológiami. Všetky sprchy a batérie GROHE sú podrobené mnohým záťažovým testom, ktoré garantujú bezchybné fungovanie aj po mnohých rokoch každodenného používania.

Skvelý vzhľad po celý čas životnosti zaručuje povrchová úprava GROHE StarLight®, ktorá je odolná voči poškodeniu, nelúpe sa a nerobia sa na nej škvrny.

  • Trysky Speed Clean na všetkých sprchových hlaviciach zabraňujú usadzovaniu vodného kameňa. Sú vyrobené z kompozitného silikónu a zaručujú nekompromisný pôžitok zo sprchovania.
  • Všetky sprchové hlavice GROHE sú vhodné na inštaláciu k vodovodnej prípojke s vysokým tlakom vody.
Rainshower Next Generation Ručná sprcha

Úsporné sprchové hlavice

Pomocou úspornej sprchovej hlavice znížite nielen spotrebu vody, ale taktiež elektrickej energie. Nižšia spotreba vody znamená zníženie spotreby elektrickej energie potrebnej na ohriatie vody. Ručné sprchy GROHE EcoJoy™ obsahujú zabudovaný obmedzovač prietoku alebo tlačidlo Eco, ktoré umožňuje zvoliť okamih, v ktorom si želáte znížiť prietok vody.