Masters of Technology

Zamestnanci spoločnosti GROHE sú považovaní svojimi kolegami v odbore za Masters of Technology, a to vďaka inovatívnemu prístupu, výnimočnému dizajnu a oceňovaným vodovodným batériám.

Kombináciou pokročilého remeselníctva a moderného prístupu k efektívnej tímovej práci a procesom hrajú naši Masters of Technology prvé husle vo vývoji, návrhu a výrobe našich prémiových výrobkov, pričom každá súčiastka je počas výrobného procesu testovaná a starostlivo vylaďovaná k úplnej spokojnosti zákazníka.

Výsledok: Nadčasový dizajn. A kvalita, ktorá pretrvá. Produkty spoločnosti GROHE opakovane prekvapujú používateľov jedinečnými funkciami, ktoré poskytujú „Pure Freude an Wasser“. Pri používaní produktov spoločnosti GROHE skutočne pocítite rozdiel. Znovu a znovu.

Masters of Technology

... Master of Technology, ktorá načúva jemnému šumeniu vodnej technológie GROHE Whisper v akustickom laboratóriu.

GROHE Whisper®

... Master of Technology zaoberajúci sa premenou tradičného sprchovania na wellness zážitok prostredníctvom sprchovej hlavy GROHE Rainshower.

GROHE DreamSpray®

... Master of Technology, ktorý vyrába neprekonateľne odolné povrchy vodovodných batérií GROHE StarLight.

GROHE StarLight®

... Master of Technology testuje termočlánok kartuše GROHE TurboStat, ktorá okamžite reaguje na zmeny tlaku vody vo vodovodných prípojkách studenej aj teplej vody a udržuje tak stálu teplotu aj objem prúdu vody.

GROHE TurboStat®

... Master of Technology, ktorý testuje technológiu GROHE CoolTouch zaisťujúcu bezpečnú teplotu povrchu sprchy napriek prietoku horúcej vody.

GROHE CoolTouch®

... Master of Technology, ktorá pomocou merača sily zisťuje, aký nízky tlak je potrebné vyvinúť na ovládanie páky vybavenej technológiou GROHE SilkMove.

GROHE SilkMove®

... Master of Technology merajúci teplotu vody z batérie GROHE Red, ktorá je okamžite zahriata na 100 °C. Technológia GROHE CoolTouch zaisťuje, že povrch batérie nie je nikdy príliš horúci na dotyk, a to napriek veľmi vysokej teplote vody.

GROHE Red®

... Master of Technology testujúci a upravujúci tvrdosť vody z batérie GROHE Blue pre filtrovanú, chladenú a perlivú vodu priamo z kohútika.

GROHE Blue®

... Master of Technology testuje aplikáciu GROHE SPA, ktorá slúži na ovládanie mnohých funkcií sprchy F-digital Deluxe a umožňuje tak vytvoriť skutočne na mieru šitý wellness zážitok.

GROHE F-digital Deluxe

... Master of Technology, ktorá pomocou spektromera overuje, či testovacia vzorka dokonalo zodpovedá keramickému povrchu potiahnutému vrstvou GROHE Hygiene.

... Master of Technology zlievajúci vzorku ručne vyrábanej mosadze GROHE Light, ktorá zaručuje, že naše vodovodné batérie neobsahujú olovo a tým zrážajú prítomnosť nevyžiadaných látok vo vode na úplné minimum.

GROHE Light

... Master of Technology nastavujúci teplotu, tlak a smer vodného prúdu pomocou diaľkového ovládača GROHE Sensia IGS.

GROHE Sensia® IGS

... Master of Technology, ktorý pomocou 3D meracieho stola overuje, či naše vodovodné batérie dokonale pasujú do sanitárnej keramiky.

GROHE BestMatch

Jeannine Fischer,

... Master of Technology, používa merač sily na určenie toho, aký malý tlak je potrebný na ovládanie páky vybavenej technológiou GROHE FeatherControl.

GROHE FeatherControl