GROHE SilkMove®

Hladká manipulácia s našimi pákovými batériami

Maximálne hladká manipulácia pre presnosť a bezkonkurenčný komfort po celý čas životnosti.

Iba vodovodné batérie GROHE ponúkajú jedinečnú technológiu GROHE SilkMove®Bohatá, hladká manipulácia s našimi pákovými zmiešavacími jednotkami vyjadruje špičkovú kvalitu a prevahu našej značky. Kartuša GROHE SilkMove® poskytuje plynulé a presné ovládanie prúdu a teploty vody.

Kartuša je kľúčovým prvkom každej batérie, miestom, na ktorom sa nachádzajú keramické disky. Tie sú vyrobené z keramickej zliatiny používané vo vesmírnom výskume. Vzájomne sa pohybujú a prekrývajú s úplnou presnosťou. Vybrúsený zrkadlový povrch diskov je ďalej potiahnutý špeciálnym lubrikačným olejom s technológiou Teflon®, takže nedochádza k žiadnemu vzájomnému treniu. Rukoväť batérie a keramické disky sú prepojené pomocou patentovaného mechanizmu, ktorého základom je pevná a odolná mosadzná konštrukcia. Je nevyhnutné, aby výroba a kvalita materiálov týchto súčastí zodpovedala tým najprísnejším štandardom. Jedine tak dokážeme zaručiť ich bezkonkurenčný výkon.

Spoločnosť GROHE je popredným svetovým výrobcom vodovodných batérií a jedným z mála výrobcov, ktorí si vyrábajú svoje vlastné kartuše. Naše kartuše sú navrhnuté tak, aby vydržali veľa rokov intenzívneho používania a zaručili bezproblémovú prevádzku po celý čas životnosti.

Nemecká kontrolná inštitúcia TÜV SÜD vykonala náročný záťažový test mechanickej odolnosti a výdrže pákových batérií deviatich celosvetovo uznávaných výrobcov. Medzi testovanými aspektmi bola sila potrebná na uvedenie páky do pohybu, stuhnutosť po dlhšom čase nepoužívania, presnosť ovládania a tesnosť. Výsledok: Batéria GROHE sa stala jednoznačným víťazom.

GROHE SilkMove

Špeciálne keramické disky a technológia Teflon® v kartušiach GROHE SilkMove® garantujú ľahké a precízne ovládanie po celý čas životnosti.

GROHE SilkMove

Uhol otáčania páky vďaka technológii GROHE SilkMove®.

GROHE SilkMove

Technológia GROHE SilkMove® zaisťuje hladké ovládanie aj po 20 rokoch používania.

Odporúčané produktové rady