GROHE SilkMove®

GROHE SILKMOVE ES

Vďaka inovatívnej technológii je úspora energie pri sprchovaní a umývaní rúk s našimi modernými kúpeľňovými batériami obzvlášť pohodlná. Technológia GROHE SilkMove ES vám pomôže znížiť spotrebu teplej vody.

ŽIADUCA ÚSPORA ENERGIÍ A ĽAHKÉ POUŽITIE

Batérie GROHE vybavené technológiou SilkMove ES vám pomôžu znížiť spotrebu vody a elektriny bez toho, aby ste sa museli vzdať atraktívneho dizajnu. GROHE SilkMove ES je moderná technológia pre udržateľnú spotrebu energie, ktorá v stredovej polohe páky spúšťa iba studenú vodu.

Nedochádza tak k zbytočnému plytvaniu teplou vodou, čo šetrí peniaze. Plynulé otáčanie pákou v širokom rozsahu umožňuje ľahko spustiť teplú vodu otočením doľava. Plynulé otáčanie pákou v širokom rozsahu umožňuje hladko regulovať objem vody a jej teplotu.

GROHE SilkMove ES je dokonalým príkladom toho, ako spojenie dizajnu a technológie GROHE poskytuje energeticky šetrný pôžitok z vody.

AKO TECHNOLÓGIA SILKMOVE ES FUNGUJE

Precízny výkon a dlhú životnosť batérií s technológiou SilkMove ES zaisťuje niekoľko dokonale zladených faktorov.

GROHE SilkMove

Srdcom batérií GROHE s technológiou SilkMove ES je robustná kartuša vyrobená z keramiky a teflónu. Vďaka tomu je pohyb páky na batériách GROHE SilkMove ES dokonale plynulý a hladký.

GROHE SilkMove

Keď je páka uprostred alebo napravo, tečie iba studená voda. Pri otáčaní doľava sa voda postupne otepľuje a na ľavom konci rozsahu otáčania potom tečie iba teplá voda. Keďže vďaka technológii GROHE SilkMove ES tečie pri spustení v stredovej polohe páky iba studená voda, výrazne sa zníži vaša spotreba energie. Pri umývaní rúk môžete účinne znížiť spotrebu teplej vody. To pomáha chrániť životné prostredie a vašu peňaženku.

GROHE SilkMove

Udržateľná výroba zahŕňa zároveň zamyslenie nad odpadom. Produkty s technológiou GROHE SilkMove ES fungujú po 20 rokoch rovnako skvelo ako v prvý deň. Vyhnete sa tak zbytočnému kovovému odpadu a ušetríte si starosti s výmenou batérie. Garantujeme zároveň dostupnosť náhradných dielov ešte 10 rokov po kúpe.

DVOJNÁSOBNÉ ÚSPORY S GROHE

Znížiť spotrebu teplej vody a tým aj účet za elektrinu je nepochybne dôležité. Aby ste však mali istotu, že znížite aj spotrebu vody, sú všetky produkty GROHE SilkMove ES vybavené taktiež inovatívnou technológiou EcoJoy.

Technológia GROHE EcoJoy bola navrhnutá tak, aby znižovala spotrebu vody bez straty pohodlia. Technológia GROHE EcoJoy znižuje spotrebu vody až o 50 %. Vďaka zabudovanému perlátoru sa objem prietoku nemení. Preto pri umývaní rúk, sprchovaní alebo umývaní riadu nepocítite žiadnu zmenu. S technológiami GROHE SilkMove ES a EcoJoy môžete prispieť k udržateľnejšiemu spôsobu života bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v pohodlí.

Odkaz na GROHE EcoJoy

MODERNÝ DIZAJN

Spoločnosť GROHE sa rozhodla považovať udržateľnosť za neoddeliteľný aspekt svojej firemnej kultúry. Preto sú technológie SilkMove ES a EcoJoy zabudované do širokej škály produktov pri zachovaní ich prémiového dizajnu a vysokej kvality. Keďže SilkMove ES a EcoJoy sú súčasťou mnohých našich produktových radov, môžete si kúpeľňu a kuchyňu ľahko vybaviť ekologicky šetrnými výrobkami.

Odporúčané produktové rady

Keďže je udržateľnosť hlavnou súčasťou filozofie spoločnosti GROHE, nájdete technológiu SilkMove ES v mnohých našich produktoch. Spoznajte naše štýlové kúpeľňové a kuchynské batérie!

Allure

Atrio One

Eurostyle Cosmopolitan

ZISTITE VIAC

Na nasledujúcich stránkach sa dozviete, čo pre spoločnosť GROHE znamená udržateľnosť a ako ju implementujeme do našich výrobkov pri zachovaní špičkovej kvality a pohodlia používania.

Udržateľnosť v spoločnosti GROHE