GROHE Digital®

Intuitívne digitálne technológie na dosah prsta.

Veríme, že technológia by mala zjednodušovať život a odľahčovať starosti všedného dňa. Systém GROHE Digital® umožňuje jediným dotykom spustiť dokonalú sprchu alebo kúpeľ.

Technológia GROHE Digital® prináša do kúpeľne ľahkosť. Intuitívne používateľské ikony umožňujú používateľovi jednoducho predprogramovať preferovanú kombináciu teploty vody, intenzity prúdu a čas. Vytvorte si vlastný zážitok vo vode a spustite to dotykom prsta.

Systém GROHE Digital je ľahký, praktický a diskrétny. Využíva najnovšie bezdrôtové technológie a prináša digitálne sprchovanie širšiemu publiku.

Digitálny ovládač umožňuje spustiť a zastaviť prúd vody, nastaviť jeho teplotu a regulovať jeho tlak prostredníctvom otočného kolieska. Krúžok LED poskytuje okamžitú spätnú väzbu zafarbením podľa aktuálnej teploty vody. Na prepínanie medzi hlavovou sprchou, ručnou sprchu alebo telovými dýzami stačí ľahko stlačiť príslušné tlačidlo na digitálnom prepínači. Jednoduchšie už to nejde.

Systém je možné rozšíriť o diaľkový ovládač umiestnený mimo sprchového kúta a nastaviť si tak parametre svojej dokonalej sprchy ešte pred tým, než do nej vkročíte. Pomocou ovládača sa dajú zároveň ovládať jednotlivé sprchy zvlášť.

Veris F-Digital ovládač pre vaňu/sprchu

Stlačením tlačidla ON/OFF spustíte prúd vody.

F-digital digitálny ovládač a digitálny prepínač pre vaňu

Otáčaním kruhu okolo ovládača je možné meniť prúd vody.

Veris F-Digital ovládač pre vaňu/sprchu

Pomocou tlačidla mínus (-) môžete znížiť teplotu.

Veris F-Digital ovládač pre vaňu/sprchu

Pomocou tlačidla plus (+) môžete teplotu zvýšiť.

Odporúčané produktové rady