NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE SilkMove® ES

Studená voda pri spustení

Inteligentná kombinácia šetrenia energie a jednoduchého ovládania vody.

Technológia GROHE SilkMove ES ponúka nielen jedinečne hladké ovládanie, ale taktiež podporuje zodpovedné zaobchádzanie s energiou a vodou. V režime studenej vody a strednej pozícii páky sa technológia ES prebudí k životu. Tým sa eliminuje otvorená batéria v zmiešanom režime teplej a studenej vody a šetrí sa energia tým, že sa predchádza zbytočnému ohrievaniu vody pri každodenných rituáloch, ako je čistenie zubov alebo umývanie rúk.

Hneď ako budete potrebovať teplú vodu, široký, 90-stupňový uhol otáčania páky naľavo od strednej pozície zaisťuje extrémne precízne ovládanie prúdu vody, nad ktorého teplotou a objemom tak budete mať úplnú kontrolu.

Technológia GROHE SilkMove® ES je harmonickým skĺbením dizajnu a technológie. Sprostredkováva lepší zážitok z vody, zatiaľ čo kladie dôraz na zodpovedné zaobchádzanie s cennými prírodnými zdrojmi.

GROHE SilkMove

Špeciálne keramické disky a technológia Teflon® v kartušiach GROHE SilkMove® garantujú ľahké a precízne ovládanie po celý čas životnosti.

GROHE SilkMove ES

Vďaka tomu, že v strednej polohe páky tečie iba studená voda, znižuje technológia GROHE SilkMove® ES spotrebu teplej vody a tým aj spotrebu elektrickej energie.

GROHE SilkMove

Technológia GROHE SilkMove® ES zaisťuje hladké ovládanie aj po 20 rokoch používania.

GROHE EcoJoy

Súčasťou je aj technológia GROHE EcoJoy™

Všetky produkty, ktoré obsahujú technológiu GROHE SilkMove® ES, majú integrovanú zároveň inovatívnu technológiu GROHE EcoJoy™..

Technológia GROHE EcoJoy™ znižuje spotrebu vody až o 50 % bez kompromisov v oblasti výkonu.

GROHE EcoJoy™

Spočítajte svoje úspory

Šetrite za vodu a elektrickú energiu
Naša kalkulačka na výpočet úspory vody a elektrickej energie vám ihneď ukáže, koľko je možné pomocou pákových batérií s technológiami GROHE EcoJoy® alebo GROHE SilkMove® ES ušetriť. Po niekoľkých kliknutiach získate prehľad o ročných nákladoch a úsporách.

Start Water and Energy Calculation

Odporúčané produktové rady