NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

CUBE CERAMIC

Jednoznačné posolstvo

Odpočiňte si na chvíľu od rušného veľkomesta a zamerajte sa na to, čo je skutočne dôležité. Kolekcia Cube Ceramic je svojimi výraznými, minimalistickými líniami vrcholom súčasného moderného kúpeľňového dizajnu. Každý produkt v tejto kolekcii sa pýši vysoko sofistikovaným vzhľadom založeným na minimalistickej konštrukcii kocky. Ich dynamický tvar a mimoriadne hladká povrchová úprava predstavuje dokonalý doplnok všetkých moderných kúpeľní, ktorý vnesie do každého dňa uvoľnenie a pokoj.

Nechajte sa inšpirovať nadčasovou kvalitou architektonického dizajnu. Jednotlivé produkty radu sanitárnej keramiky Cube Ceramic boli vytvorené tak, aby sadli vášmu osobnému životnému štýlu. Všetky však zdieľajú minimalistický vzhľad plný ostrých hrán a čistých povrchov.

Sanitárna keramika radu Cube Ceramic predstavuje to najlepšie zo súčasného dizajnu. Jeho neprehliadnuteľné umývadlá disponujú veľkými rozmermi a premenia vašu kúpeľňu na mestskú oázu. Odpočiňte si na chvíľu od ruchu veľkomesta, avšak bez toho, aby ste sa vzdávali jeho inšpirujúcej architektúry.

Technológie GROHE

PUREGUARD

ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ ŽIARIVO ČISTÝ POVRCH - BEZ JEDINEJ ŠANCE PRE BAKTÉRIE A NEČISTOTY

TRIPLE VORTEX

TROJITÁ SILA: DOKONALÁ ČISTOTA A DISKRÉTNOSŤ

RIMLESS - BEZOKRAJOVÁ KONŠTRUKCIA

ABY SA BAKTÉRIE NEMALI KAM SCHOVAŤ

SOFT CLOSE - WC DOSKA S PLYNULÝM SKLÁPANÍM

PLYNULÉ A TICHÉ

WC DOSKA S RÝCHLYM UVOĽNENÍM

JEDNODUCHÉ UVOĽNENIE PRE JEDNODUCHÉ ČISTENIE

NAŠE DOKONALÉ KOMBINÁCIE SÚ ZÁRUKOU ABSOLÚTNEJ KONZISTENCIE

Jednotný dizajn a ergonómia používania sú základom pre vytvorenie kúpeľne, ktorá sa stane zdrojom skutočnej relaxácie. Naše dokonalé kombinácie sme usporiadali do troch zjednotených kolekcií ktoré predstavujú ucelené kúpeľňové riešenia.