Lineare

<b>NAVRHNUTÉ TAK,<b><br> ABY DOPLNILI KAŽDÝ TVAR

Lineare

ZMYSELNÝ MINIMALIZMUS

Kozmopolitná estetika radu Lineare je minimalistická, avšak vysoko podmanivá. Produkty radu Lineare obsahujú iba nevyhnutne nutné prvky, aby bol celkový vzhľad čo najkompaktnejší a používanie čo najpríjemnejšie. Dizajn je založený na dokonalej harmónii dvoch základných geometrických tvarov – oválu, ktorý je akcentovaný predovšetkým na tele batérií, a kocky, ktorej pomocou boli vytvorené ovládacie prvky.

GROHE Lineare

Skúsenosti Lineare

KRUHOVÝCH A ŠTVORCOVÝCH TVAROV

Štíhle, štvorcové tvary výpusty a páky vystupujú paralelne z čisto oválneho tela batérie. Výpust bol presunutý mierne hore, vďaka čomu je výsledný produkt elegantný, odľahčený a dokonale zladený s modernými kúpeľňovými interiérmi. Vďaka svojim kompaktným proporciám a čistému vzhľadu tvoreného štvorcovými aj okrúhlymi tvarmi ponúka rad Lineare úplnú flexibilitu v interiérovom dizajne.

TYPY A VEĽKOSTI

Produktový rad Lineare predstavuje vzrušujúcu kombináciu oválnych a štvorcových tvarov. V celom portfóliu produktov sa vyskytuje takmer umelecká súhra oválnych prvkov, a to od luxusných spŕch po štýlové batérie, ktoré sú k dispozícii vo veľkostiach XS až XL

TECHNOLÓGIE A PREDNOSTI

Umývadlová batéria Lineare

  • Zvýšený výpust pre pridaný komfort.
  • Úspora vody a jednoduchá údržba vďaka perlátoru GROHE EcoJoy SpeedClean.
  • Rozsah otáčania 90° pre lepšiu prístupnosť, ľahšie čistenie a väčší komfort.
  • Zvýšený komfort vďaka umiestneniu ovládacej páky na boku a mimoriadne hladká, precízna manipulácia počas celej dlhej lehoty životnosti vďaka technológii GROHE SilkMove.
  • Extra štíhle telo s priemerom iba 40 mm.

GROHE PVD– BEZKONKURENČNÁ ODOLNOSŤ

Batérie GROHE Lineare sú k dispozícii v troch povrchových úpravách – kefovaný Hard Graphite, SuperSteel a chrómový Starlight.
Batérie GROHE vyrábame tak, aby aj po mnohých desaťročiach vyzerali rovnako nádherne ako v deň, keď ste si ich prvýkrát zamilovali. Zvláštny recept na úspech spočíva v trvanlivej kvalite povrchu: Ten vyrábame pomocou tých najmodernejších technológií. Vzniká procesom tzv. fyzikálnej depozície z plynnej fázy (PVD), ktorý zaručuje, že sú povrchové vrstvy až trojnásobne tvrdšie. Výsledkom sú fantasticky vyzerajúce zlaté či antikorové vodovodné batérie. Mimoriadna tvrdosť týchto povrchov tiež znamená, že sú až desaťkrát odolnejšie proti poškriabaniu oproti priemeru.

NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ KRÁSOU MINIMALIZMU

Vaňa

Páková vaňová batéria, DN 15
Lineare
Páková vaňová batéria, DN 15
33850001
Páková vaňová 3-otvorová batéria
Lineare
Páková vaňová 3-otvorová batéria
19965001
Páková vaňová batéria
Lineare
Páková vaňová batéria
19297001
Páková vaňová batéria
Lineare
Páková vaňová batéria
19297DC1
Vaňový výtok
Lineare
Vaňový výtok
13381001
Vaňový výtok
Lineare
Vaňový výtok
13383AL1
Vaňový výtok
Lineare
Vaňový výtok
13383GL1
Páková vaňová 4-otvorová batéria
Lineare
Páková vaňová 4-otvorová batéria
19577GL1

Nájdite vám najbližší showroom s produktovým radom Lineare