NAŠE KĽÚČOVÉ TECHNOLÓGIE

Objavte inovatívne technológie GROHE.

Naša sanitárna keramika je vybavená tými najmodernejšími technológiami, hoci ich možno na prvý pohľad neuvidíte. Cieľom spoločnosti GROHE je urobiť váš čas strávený v kúpeľni čo najpríjemnejším. A nerobiť pri tom žiadne kompromisy.

TRIPLE VORTEX

TROJITÁ SILA: DOKONALÁ ČISTOTA

Na rozdiel od ostatných výrobcov ponúka spoločnosť GROHE u svojich WC toaliet splachovací systém s trojitým vodným vírom Triple Vortex, ktorý pri spláchnutí pokryje celú plochu záchodovej misy. Napriek jeho intenzite však tento efektívny splachovací systém disponuje vysokou úspornosťou. Varianta s dvojitým splachovaním sa pýši spotrebou 5 l a v prípade krátkeho spláchnutia je spotreba dokonca iba 3 l vody. Systém s trojitým vodným vírom využíva pri spláchnutí troch otvorov namiesto štandardných dvoch. Výsledkom je neuveriteľne výkonné spláchnutie, ktoré za sebou zanechá nekompromisnú čistotu.

NAŠE KĽÚČOVÉ TECHNOLÓGIE

PUREGUARD

Vďaka povrchovej vrstve GROHE PureGuard disponuje sanitárna keramika Euro Ceramic a Cube Ceramic mimoriadne odolným a oslňujúcim leskom. Jej aktívne ióny s antibakteriálnym účinkom zabraňujú rastu a množeniu baktérií, aby vaša sanitárna keramika mohla byť za každých okolností 100% hygienická. Jej hladký povrch nedovolí usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt.

TRIPLE VORTEX

Systém s trojitým vodným vírom pre výkonné spláchnutie, ktoré za sebou zanechá nekompromisnú čistotu. Spláchnutie pokryje a vyčistí každé zákutie misy.

RIMLESS - BEZOKRAJOVÁ KONŠTRUKCIA

Bezokrajová konštrukcia znamená, že sú všetky časti povrchu misy ľahko dosiahnuteľné pri bežnom čistení. Aj tie, ktoré nejde na prvý pohľad vidieť. Vďaka tejto technológii bude usadzovanie nečistôt v záhyboch patriť na dobro do minulosti. Aby sa baktérie nemali kam schovať.

SAMOZATVÁRACIA WC DOSKA S FUNKCIOU QUICK RELEASE

WC doska aj poklop toalety sú vybavené funkciou Quick Release pre rýchle uvoľnenie. Je to špeciálny záves, ktorý umožňuje dosku ľahko vybrať za účelom jej očistenia.

WC Doska aj poklop disponujú plynulým a tichým samozatváracím mechanizmom. Žiadny hluk spôsobený nárazmi sedátka a žiadne riziko uviaznutia prstov pre deti.

TECHNOLÓGIE A PRODUKTOVÉ RADY

Kolekcie GROHE

Tri nové rady sanitárnej keramiky, ktoré pomocou tohto katalógu predstavujeme, vám dokonalú kombináciu pomôžu dosiahnuť – nech už je váš životný štýl a vkus akýkoľvek. Každý z radov má svoje špecifické vlastnosti, jednu však majú všetky spoločnú – robia vytváranie esteticky zjednotenej kúpeľne jednoduchým a zábavným.

Rad Cube Ceramic

Jednoznačné posolstvo

Preskúmajte rad Cube Ceramic

Rad Euro Ceramic

V rytme môjho životného štýlu

Preskúmajte rad Euro Ceramic

Rad Bau Ceramic

Moderná všestrannosť

Preskúmajte rad Bau Ceramic