Oživte svoju kúpeľňu pomocou novej ručnej sprchy

Farby a dizajn sprchových hlavíc

Sprchová technológia prešla v posledných rokoch obrovský kus dopredu. Na trhu existuje nepreberné množstvo produktov, od základných modelov ponúkajúcich jediný režim prúdu po extra široké hlavové sprchy s výberom režimov prúdu, medzi ktorými sa nájde sprchová hlavica, ktorá splní vaše rozpočtové a vzhľadové požiadavky.

Power&Soul

Najnovšie funkcie sprchových hlavíc

Funkcia pre úsporu vody ako napr. tlačidlo Eco alebo obmedzovače prietoku, prispejú k zníženiu spotreby vody, zatiaľ čo silikónové trysky zabraňujú usadzovaniu vodného kameňa.

Allure Brilliant 3-otvorová umývadlová batéria | Antonietty Architects AG, Switzerland

Minimalistické sprchové hlavice kolekcie Cosmopolitan

Ručné a hlavové sprchy spájajúce špičkovú technológiu a moderný dizajn sú vhodné predovšetkým do štýlových, moderných mestských bytov. Kľúčovými prvkami vytvárajúcimi minimalistickú kúpeľňu sú výkon a efektivita. Moderná ručná či hlavová sprcha by mala byť zárukou jedinečného zážitku, ktorý prevýši vaše očakávania.

Čistého dojmu dosiahnete umiestnením zapustenej hlavovej sprchy štvorcového tvaru do stropu, naopak zavesením extra veľkej hlavovej sprchy na strop vytvoríte výrazný dizajnový prvok.

Minimalistický sprchový kút
New Tempesta Sprchový set III

Sprchové hlavice z modernej rady

S ohľadom na súčasný trend simulácie prírodných tvarov sú moderné chrómové sprchové hlavice tvarované striedmejšie, čo im umožňuje zladiť sa do rôznych prostredí. Moderné dizajnové prvky sú kombinované s výberom rôznych režimov prúdu a ľahko umývateľným chrómovým povrchom.

Široký výber veľkostí, funkcií a štýlov zaistí, že nájdete správnu sprchovú hlavicu ktorá vyhovie vašim požiadavkám.

Moderné sprchové hlavice

Doporučené produktové rady

Euphoria

Euphoria Cube

Power&Soul

Rainshower Icon

Tempesta