Čistota. Minimalizmus. ľahkosť dotyku. 

Krása vo svojej najčistejšej podobe

To sú vlastnosti, ktorými disponujú produkty z radu sanitárnej keramiky Essence Ceramic. Je určená pre tých, ktorí chcú zo svojej kúpeľne vytvoriť osobné útočisko odpočinku a rozjímania, a jej súčasťou je všetko, čo budete na vybavenie takej kúpeľne potrebovať, od umývadiel a luxusných toaliet až po voľne stojace vane. Štíhle línie a prírodné prvky radu Essence Ceramic z nej robia ideálny prostriedok na navodenie uvoľnenej atmosféry a prepožičajú kúpeľňovému interiéru doposiaľ nevídaný priestor a otvorenosť. Produktový rad Essence Ceramic je zameraný iba na tie skutočne nevyhnutné prvky. Ponúka odľahčený, atraktívny dizajn a inovatívne funkcie, ktoré oceníte každý deň.

GROHE ESSENCE Brochure

Rad Essence je oslavou jednotnej kúpeľne

Nový rad Essence Ceramic obsahuje všetko, čo budete potrebovať na vytvorenie čistého, elegantného a moderného kúpeľňového interiéru. Súčasťou kolekcie sú tri veľkosti doskových umývadiel spolu s praktickými závesnými variantmi, toalety a bidet v podlahovej či závesnej verzii. Všetky tieto produkty sa môžu pýšiť rovnako elegantnými a prírodnými tvarmi ako vane Essence. A keďže každý model z tohto radu sanitárnej keramiky tvorí dokonalú kombináciu s batériami a doplnkami GROHE Atrio, Plus, Essence a Lineare, je vytvorenie precízne zladenej kúpeľne naozaj jednoduché.

Elegantný a kompaktný dizajn

Rad sanitárnej keramiky GROHE Essence Ceramic je plný inteligentných a elegantných prvkov, ktoré po celej produktovej kolekcii prenášajú jedinečný dizajnový étos. Mimoriadne tenký profil – iba 17 mm – prepožičiava umývadlám odľahčený vzhľad, ktorý je ideálny na vytvorenie upokojujúcej atmosféry, zatiaľ čo otvor prepadu je šikovne umiestnený priamo naproti batérii a nenarušuje tak čistý a elegantný vzhľad.

Komfort a praktické vlastnosti v základnej výbave

Ruka v ruke s moderným vzhľadom ide aj moderná výbava. Preto bol každý produkt z radu GROHE Essence navrhnutý tak, aby robil každodenný život o niečo jednoduchším. Misa toaliet bez okrajového splachovacieho kruhu zaručuje mimoriadnu úroveň hygieny a jednoduché čistenie – baktérie sa jednoducho nebudú mať kam schovať.

Essence ceramics collection

Vane Essence – vychutnajte si každú sekundu z vášho kúpeľa

Vaňa Essence Ceramic sa stane stredobodom vašej kúpeľne, plným uvoľnenia a elegancie. Každá vaňa z tohto radu je svojimi odľahčenými, čistými líniami navrhnutá tak, aby esteticky dokonale doplňovala zvyšok kolekcie. Od štandardných až po úchvatné, voľne stojace vane – spoznajte to najlepšie, čím môžete svoju novú kúpeľňu obohatiť.

Varianty produktu

Discover our Sensia Arena

GROHE Technológia

PUREGUARD

ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ ŽIARIVO ČISTÝ POVRCH – BEZ JEDINEJ ŠANCE PRE BAKTÉRIE A NEČISTOTY

MISA BEZ OKRAJOVÉHO SPLACHOVACIEHO KRUHU

ABY SA BAKTÉRIE NEMALI KAM SCHOVAŤ

DOSKA S PLYNULÝM SKLÁPANÍM

PLYNULÉ A TICHÉ

DOSKA S RÝCHLYM UVOĽNENÍM

JEDNODUCHÉ UVOĽNENIE PRE JEDNODUCHÉ ČISTENIE

NAŠE DOKONALÉ KOMBINÁCIE SÚ ZÁRUKOU ABSOLÚTNEJ KONZISTENCIE

Jednotný dizajn a ergonómia používania sú základom pre vytvorenie kúpeľne, ktorá sa stane zdrojom skutočnej relaxácie. Naše dokonalé kombinácie sme usporiadali do troch zjednotených kolekcií predstavujúcich ucelené kúpeľňové riešenia.

Essence New

Essence New

Prezrieť kolekciu
Lahrer THM / MWZ

Lahrer THM / MWZ

Prezrieť kolekciu
Atrio New Classic

Atrio New Classic

Prezrieť kolekciu
Arena Cosmopolitan

Arena Cosmopolitan

Prezrieť kolekciu