NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

3D Sprchovanie
Drücken, Drehen, Duschen
Stlačte, otočte, sprchujte sa

SmartControl Concealed

UKRYTÉ VÝHODY PODOMIETKOVÝCH SYSTÉMOV

Priestor je cennou komoditou, ktorej často nie je dostatok. Inštalatéri a projektanti ho musia využívať starostlivo a efektívne, čo býva často náročné. Predovšetkým čo sa týka sprchy, pretože kúpeľňa býva tou najmenšou miestnosťou v domácnosti. Vďaka svojej kompletne podomietkovej inštalácii a minimalistickému dizajnu ponúka systém GROHE SmartControl Concealed viac priestoru v sprche a elegantnejší vzhľad. Systém ponúka zároveň výhody praktického charakteru. Vďaka podomietkovej inštalácii a minimalistickému vyhotoveniu je jeho údržba mimoriadne ľahká. Flexibilita dizajnu: GROHE SmartControl Concealed rozhodne nezaostáva pozadu a taktiež ponúka rad dizajnových variantov. K dispozícii je pestrá škála batérií a spŕch v oválnych aj štvorcových vyhotoveniach, ktorá zaisťuje, že štýl, v ktorom kúpeľňu zariaďujete, bude akcentovaný aj v sprchovom kúte. Podomietkové systémy sú zárukou vašej spokojnosti.

EXTRA TENKÝ. EXTRA ATRAKTÍVNY.

IBA 43 MM HĹBKA
Nezávisle od hĺbky inštalácie celej montážnej súpravy neprekročí hĺbka ovládacieho modulu 43 m. Vďaka tomu systém GROHE SmartControl Concealed ponúka obrovskú úsporu miesta v sprche a mimoriadne atraktívny vzhľad.

TENKÝ NÁSTENNÝ PANEL
Základom systému GROHE SmartControl Concealed je nástenný panel, ktorý je iba 10 mm tenký. Elegancia, ktorú musíte vidieť na vlastné oči.

SKRYTÉ TESNENIE
Všetky tesnenia systému GROHE SmartControl Concealed sú ukryté v stene. Na povrchu tak zostávajú iba ovládacie prvky.

KEĎ MENEJ JE OVEĽA VIAC - JEDNO OVLÁDANIE PRE VŠETKÝCH.

OVLÁDAJTE AŽ TRI SPRCHY PROSTREDNÍCTVOM JEDINÉHO MODULU: Trendom dnešnej doby je sprchovanie, ktoré ponúka viac než len výber medzi ručnou sprchou a vaňou – napríklad používanie veľkej hlavovej sprchy. Nevýhodou je, že aby ste mohli ovládať ručnú sprchu a hlavovú sprchu súčasne, potrebovali ste až do tejto chvíle dve montážne súpravy a dve batérie. Privítajte GROHE Rapido SmartBox a GROHE SmartControl Concealed, riešenie, ktoré montáž dvoch spŕch mimoriadne zjednoduší. Prostredníctvom jedinej montážnej súpravy a batérie je možné ovládať až tri výpusty, napríklad pre dve hlavové sprchy a jednu ručnú, súčasne. Systém GROHE SmartControl Concealed obsahuje tri ventily SmartControl a termostatickú či štandardnú batériu v jednom riešení, takže ušetríte aspoň polovicu času – a strojnásobíte pôžitok zo sprchovania. Aby toho nebolo málo, umožňuje vám systém GROHE SmartControl zapojiť dve hlavové sprchy súčasne. Odporúčame napríklad nové hlavové sprchy Rainshower 310. Dokonalo sa k sebe hodia a garantujú sprchový zážitok, ktorý si nechcete nechať ujsť.

DOPRAJTE SI MAXIMÁLNY PRÚD. ALEBO, NAOPAK, VEĽMI JEMNÝ.

Systém GROHE SmartControl ponúka nielen široký výber medzi rôznymi režimami prúdu, ale tiež precíznu reguláciu ich intenzity. Jednotlivé sprchy či výpusty je možné prostredníctvom systému GROHE SmartControl navyše ovládať separátne. A to prostredníctvom otočných tlačidiel slúžiacich nielen na spustenie a zastavenie požadovanej sprchy, ale tiež na reguláciu objemu vody. Výsledkom bude skutočne jedinečný sprchový zážitok. Ich otáčaním precízne nastavíte požadovanú intenzitu prúdu. Všetky tlačidlá sú jednoznačne označené symbolmi, takže okamžite spoznáte, ktoré slúži na ovládanie akej sprchy.

KRUH ALEBO ŠTVOREC?

Batérie systému GROHE SmartControl Concealed sú k dispozícii vo dvoch variantoch – kruhovom a štvorcovom.

Zároveň máte na výber z dvoch štýlových povrchových úprav, a to klasickej chrómovej alebo neobvyklej mesačnej bielej z akrilového skla. Každá povrchová úprava je dokonalo zladená s ostatnými produktmi GROHE rovnomenného radu.

JEDNODUCHO IDEÁLNA TEPLOTA -
TERMOSTATICKÁ BATÉRIA S TECHNOLÓGIOU GROHE TURBOSTAT

VŽDY SPRÁVNA TEPLOTA:
PRE DOKONALÝ KOMFORT A BEZPEČNOSŤ

Srdcom všetkých termostatických batérií Grohtherm je technológia GROHE TurboStat. Termočlánok s doteraz nevídanou citlivosťou poskytuje vodu s požadovanou teplotou za zlomok sekundy a udržuje ju konštantnú po celý čas sprchovania. Už nemusíte plytvať vodou a zdĺhavo manipulovať s ovládaním, než nastavíte tú správnu teplotu. A keby došlo k poruche v dodávke studenej vody, dokáže termočlánok zareagovať okamžite a automaticky odpojí prípojku teplej vody, aby nedošlo k popáleniu. Súčasťou termostatických batérií Grohtherm je bezpečnostná poistka SafeStop na 38 °C, ktorú je možné doplniť o dodatočný obmedzovač na 43 °C. Technológia GROHE TurboStat však robí viac než len reguluje teplotu – predovšetkým precízne vyrovnáva výkyvy tlaku vody a zaručuje tak konzistentný a komfortný sprchový zážitok.

BATÉRIA SMARTCONTROL

Vodovodné batérie GROHE SmartControl Concealed sú dokonalými modelmi vstupnej úrovne, ktoré kombinujú prednosti ovládacieho modulu SmartControl a separátnej podomietkovej batérie. Tieto batérie sú k dispozícii s jedným, dvoma alebo tromi ovládacími tlačidlami a disponujú integrovanou technológiou proti usadzovaniu nečistôt, ktorá predlžuje životnosť a uľahčuje údržbu.

VZHĽAD KTORÝ MILUJE FUNKČNOSŤ

Whether it’s instant stimulation you want from your shower or the warm caress of summer rain, the GROHE Rainshower 310 SmartActive head shower puts you in control

  • GROHE PureRain - The new and improved Rain Spray with larger and softer droplets for a more luxurious showering experience
  • GROHE ActiveRain – A vigorous spray, useful for rinsing out shampoo or to stimulate skin and scalp – visualised by a different nozzel shape
  • GROHE StarLight – Chrome plated spray plate
  • NEW: As an alternative to chrome you can get the amazing acrylic glass spray plate in Moon White
  • Improved SpeedClean nozzles

Produktový rad

Thermostat Trimset

Termostat pro podomítkovou instalaci s 2 ventily
Termostat pro podomítkovou instalaci s 2 ventily
Termostat pro podomítkovou instalaci s 2 ventily
Termostat pro podomítkovou instalaci s jedním ventilem
Termostat pro podomítkovou instalaci s třemi ventily
Termostat s podomítkovou instalací s dvěma ventily a integrovaným držákem na sprchu
Termostat pro podomítkovou instalaci s jedním ventilem
Termostat pro podomítkovou instalaci s třemi ventily
Termostat s podomítkovou instalací s dvěma ventily a integrovaným držákem na sprchu
Termostat pro podomítkovou instalaci s jedním ventilem
Termostat pro podomítkovou instalaci s třemi ventily
Termostat pro podomítkovou instalaci s třemi ventily
Termostat pro podomítkovou instalaci s 2 ventily
Termostat pro podomítkovou instalaci s jedním ventilem

Mixer

Krytka podomítkové baterie se 3 ventily
Krytka podomítkové baterie s 2 ventily
Krytka podomítkové baterie s jedním ventilem
Krytka podomítkové baterie se 3 ventily
Krytka podomítkové baterie s 2 ventily
Krytka podomítkové baterie s jedním ventilem

Trim Set

Krytka trojitého ovladače průtoku
Krytka trojitého ovladače průtoku
Krytka trojitého ovladače průtoku
Krytka trojitého ovladače průtoku

Installation unit

Univerzální vestavbové těleso DN 15

Thermostat shower set

Perfect shower set
Perfect shower set
Sprchový systém s hlavovou sprchou Rainshower 310 SmartActive Cube
Sprchový systém s hlavovou sprchou Rainshower 310 SmartActive

Viac informácií o systéme GROHE SmartControl

GROHE SMARTCONTROL
3D SPRCHOVANIE –
DRÜCKEN, DREHEN, DUSCHEN
GROHE Rapido SmartBox | GROHE SmartControl
INTELIGENTNÝ DIZAJN.

TRI VARIANTY DOKONALEJ SPRCHY

Aby sme vám mohli zaručiť dokonalý zážitok zo sprchovania skutočne na mieru, ponúkame tri varianty tohto sprchového systému pre maximálnu slobodu pri projektovaní kúpeľne. Či už premýšľate nad rýchlou rekonštrukciou, alebo kompletnou prestavbou celej kúpeľne, portfólio značky GROHE vám zaručene ponúkne riešenie, ktoré bude vyhovovať vašim požiadavkám.

SMARTCONTROL EXPOSED

Systém GROHE SmartControl Exposed, v kombinácii s úchvatnou hlavovou sprchou Rainshower 360 a sprchovou tyčou, je možné inštalovať s minimálnym úsilím – avšak maximálnym úžitkom.

Preskúmajte systém SmartControl Exposed

SMARTCONTROL COMBI SPRCHOVÝ SYSTÉM

„Nadomietkové“ riešenie – žiadna sprchová tyč, vidieť iba pôsobivú hlavovú sprchu Rainshower 360 a ovládač GROHE SmartControl.

Preskúmajte systém SmartControl Combi

SMARTCONTROL CONCEALED

Minimalistické riešenie. GROHE SmartControl Concealed je podomietkovým variantom nášho revolučného sprchového systému, ktorý poskytuje čistotu, elegantne nenápadný vzhľad a maximálny priestor.

Discover SmartControl Concealed