HLAVOVÉ SPRCHY RAINSHOWER 310 MONO

PRÉMIOVÝ DIZAJN, DOKONALÉ PROPORCIE

Sprcha GROHE Rainshower 310 Mono ľahko vnesie do vašej kúpeľne nádych kozmopolitného štýlu. Hlavové sprchy GROHE Rainshower 310 Mono zaručene obohatia každú modernú kúpeľňu svojím elegantným dizajnom, ktorý je k dispozícii v okrúhlom alebo hranatom variante. Tieto hlavové sprchy tvoria dokonalú kombináciu so všetkými novými sprchovými batériami GROHE a ponúkajú tak nepreberný rad estetických možností. Nielen, že budete mať na výber medzi okrúhlou a hranatou verziou, ale tiež výber medzi chrómovým a mimoriadne elegantným, bielym, polopriehľadným sprchovým diskom. Sú navyše kompatibilné so štandardnými sprchovými ramenami, takže sa skvele hodia na renováciu.

Sprchová hlavica ponúka vďaka svojim veľkým rozmerom úžasné pokrytie, maximálny komfort a uvoľňujúci zážitok. Uvoľňujúci režim prúdu GROHE PureRain vytvára jedinečný pocit napodobňujúci vlahý letný dážď.

DOKONALÝ POVRCH PRE KAŽDÝ TVAR

OD KRUHU PO ŠTVOREC

Sprcha Rainshower 310 Mono je k dispozícii v dvoch rôznych vyhotoveniach: OKRÚHLOM a HRANATOM. Môžete si tak vybrať podľa toho, aký tvar vo vašej kúpeľni dominuje.

VYBERTE SI FARBU

Na výber máte tradičný, žiarivý chróm alebo decentne elegantný povrch, ktorý nazývame mesačná biela, z akrylového skla.

DOKONALÁ KOMBINÁCIA

Spoločne s našimi podomietkovými a termostatickými batériami tvorí sprcha Rainshower 310 Mono skutočne dokonalú dvojicu.

Varianty produktu