<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

SPOZNAJTE NOVÝ ŠTANDARD NÁSTENNÝCH TERMOSTATICKÝCH BATÉRIÍ Grohtherm SmartControl

Predstavujeme batériu Grohtherm SmartControl, úplnú revolúciu na poli nástenných termostatických batérií, ktorá ponúka bezkonkurenčnú spoľahlivosť a precíznu reguláciu vody pri sprchovaní alebo kúpeli. Batéria Grohtherm SmartControl je k dispozícii ako separátny produkt dôkladne vyvažujúci dokonalý vzhľad, ktorý je samozrejmosťou pre každý produkt značky GROHE, a intuitívnu jednoduchú obsluhu systému SmartControl.

GROHE SMARTCONTROL

Objavte Svet Systémov Smartcontrol

Bezpečie a spoľahlivosť

Batéria Grohtherm SmartControl je k dispozícii ako sprchová termostatická batéria s jedným tlačidlom SmartControl, vaňová termostatická batéria s dvoma tlačidlami pre vaňový výpust a ručnú sprchu alebo ako súčasťou sprchovej súpravy – v kombinácii so 600 alebo 900 mm tyčou a masážnou ručnou sprchou Euphoria 110. Nástenná montáž všetkých verzií batérie Grohtherm SmartControl značne uľahčuje ich inštaláciu, a robí ich tak ideálnymi pre čiastkové renovácie kúpeľne.

Precízne ovládanie a intuitívne funkcie

Systém Grohtherm SmartControl predstavuje inovatívny spôsob ovládania sprchy, ktorý vám umožní jednoduchú a rýchlu reguláciu prietoku a teploty vody. Umožní vám tiež aktivovať obľúbený režim prúdu a prepínať medzi hlavovou sprchou, ručnou sprchou a vaňovým výpustom. Stačí jednoducho otáčať kolieskom GROHE ProGrip na zníženie alebo zvýšenie prietoku vody – od Eco po plný prúd. Stlačením tlačidla prúd vody zastavíte. Systém SmartControl navyše umožňuje uložiť nastavenie vody pre budúce.

Technológie vnútri batérií Grohtherm sú zárukou maximálnej spoľahlivosti, napríklad GROHE TurboStat, ktorá poskytuje vodu s požadovanou teplotou za zlomok sekundy. A navyše zaručuje dokonalé udržovanie tejto teploty, takže vás pod sprchou nebudú čakať žiadne nepríjemné prekvapenia. Povrch termostatickej batérie sa vďaka technológii 100% CoolTouch nikdy príliš nezahreje a je tak vždy bezpečné sa ho dotýkať.

Elegantný a praktický dizajn

Vďaka batérii Grohtherm SmartControl môžete umiestniť svoju vysnenú sprchu aj do menších kúpeľní. Čistý a minimalistický dizajn zanecháva pod sprchou veľa priestoru, zatiaľ čo plochá horná strana batérie je určená na skladovanie telovej kozmetiky. Pridajte k tomu jednoduché a intuitívne označenie tlačidiel SmartControl a ihneď pochopíte, v čom je kúpeľňová batéria Grohtherm SmartControl tak výnimočná.

Varianty produktu

Nájdite vám najbližší showroom