Vychutnávajte si vodu zodpovedne

Šetrite vodou. Šetrite elektrickou energiou. Starajte sa o cenné prírodné zdroje. To znie tak nezáživne a ťažko! Revolučné technológie GROHE však spôsobia, že sa starostlivosť o životné prostredie stane úplne samozrejmou, jednoduchou a veľmi príťažlivou.

Dobrovoľná zodpovednosť

Sustainability

V dnešnej dobe by si už len málokto dovolil bezmyšlienkovito vyplytvať litre vody počas čistenia zubov. Uvedomenie o cenných prírodných zdrojoch, ktoré nám naša planéta poskytuje, sa rok od roka zväčšuje.

Iba tri percentá vody na Zemi sú pitné. Pre spoločnosť GROHE predstavuje zodpovedné a ekonomické využívanie prírodných zdrojov nielen výzvu, ale taktiež obrovské potešenie. Preto všetku kreativitu a inovatívneho ducha sústredíme na vývoj exkluzívnych a udržateľných vodných systémov. Príkladom je technológia GROHE EcoJoy™, ktorá je už dlho súčasťou väčšiny vodovodných batérií a spŕch našej spoločnosti. Pomáha znížiť spotrebu vody až o 68 percent a jej názov naozaj hovorí za všetko.

Nie je to však iba v kúpeľni, kde spoločnosť GROHE premieňa proaktívnu snahu o udržateľný rozvoj na komfort a pohodlie, ktoré zásadne zlepší váš každodenný život, ale taktiež v kuchyni. Vďaka najnovším prírastkom do nášho produktového portfólia si teraz môžete dopriať vriacu vodu priamo zo svojej kuchynskej batérie. Prostredníctvom systému GROHE Red® spotrebujete menej energie, než keby ste ohrievali vodu bežným spôsobom. A GROHE Blue® vás bude rozmaznávať neustálou dostupnosťou chladenej, perlivej či neperlivej vody bez potreby zaťažovať sa s otravným nakupovaním balených minerálnych vôd. Ušetríte tak dokonca svoju vlastnú energiu.

GROHE Watercare

GROHE WaterCare

GROHE WaterCare® predstavuje sľub, ktorý sme si dali spolu s našimi zákazníkmi, na zaistenie budúcnosti najcennejšieho prírodného zdroja – vody. Aby sa nám to podarilo dosiahnuť, prijali sme niekoľko opatrení.

Produkty, ktoré vytvárame pre našich zákazníkov, zaisťujú ekonomickú spotrebu vody a elektrickej energie bez potreby prijímať kompromisy v pohodlí.

Približne dve tretiny všetkej spotreby vody v domácnosti pripadajú na kúpeľňu a WC. A dokonca až tretina spotrebovanej vody je voda na splachovanie toalety. Súčasné sanitárne technológie, ako je napríklad náš systém duálneho splachovania, dokážu ušetriť až 50 % vody.

Udržateľné technológie GROHE

GROHE EcoJoy

Technológia GROHE EcoJoy nám pomáha plniť náš sľub. Ale súčasne vám umožňuje skutočne si vychutnať vodu. Táto technológia patrí medzi štandardnú výbavu väčšiny našich vodovodných batérií a spŕch. Minimalizuje spotrebu – a maximalizuje pohodlie.

Úsporné technológie pre vašu kúpeľňu