KÚPEĽŇOVÉ RIEŠENIA GROHE: ZÍSKAJTE INŠPIRÁCIU PRE VAŠU KÚPEĽŇU

KÚPEĽŇOVÉ RIEŠENIA GROHE:

Plánovanie novej kúpeľne alebo renovácia tej starej, môže byť častokrát sprevádzaná nekonečným výberom z množstva sanitárnych produktov a vodovodných batérií, ktoré sú na trhu k dispozícii. Jednotlivé komponenty od rôznych výrobcov k sebe len výnimočne pasujú svojím štýlom a dizajnom. Výsledok častokrát pôsobí chaoticky. V dnešnej dobe máme možnosť vyhnúť sa tomuto nechcenému faktoru a zariadiť si kúpeľňu v nadčasovom štýle s jednotnou atmosférou. Spoločnosť GROHE teraz ponúka možnosť navrhnúť si vlastnú kúpeľňu podľa individuálnych predstáv a osobitého vkusu na pevných základoch moderného dizajnu a praktických funkcií. Objavte starostlivo zostavené kúpeľne GROHE a získajte tak novú inšpiráciu pre Vašu kúpeľňu.

Predstavujeme značku GROHE

Voda je zdrojom života, pôžitku i zábavy, preto sa stala sama o sebe významnou inšpiráciou celého produktového portfólia našej spoločnosti. Všetky naše produkty sú založené na štyroch kľúčových hodnotách: kvalite, technológii, dizajne a udržateľnom rozvoji. Starostlivé vyváženie týchto vlastností nám umožňuje poskytovať zákazníkom pôžitok z vody ako nikdy pred tým.

KVALITA

Najdôveryhodnejšia značka v sanitárnom priemysle” - Magazín Wirtschaftswoche

TECHNOLÓGIA

„Jedna z 50 popredných spoločností, ktoré menia svet k lepšiemu“ - Magazín Fortune

DIZAJN

Cez 400 dizajnových ocenení získaných od roku 2003.

UDRŽATEĽNOSŤ

Víťaz ceny CSR udeľovanej nemeckou vládou.

Objavte kúpeľňové inšpirácie GROHE

Kúpeľňa QuickFix

Kúpeľňa Lineare

Kúpeľňa EcoJoy

Kúpeľňa Bau

Kúpeľňa BauEdge

Kúpeľňa BauLoop

Kúpeľňa Euro

Kúpeľňa Hygiene

Kúpeľňa Essence

Príbuzné kolekcie

GROHE PLUS - PRECÍZNOSŤ, KTORÁ PREVYŠUJE DESIGNOVÉ SPRACOVANIE

Nový rad moderných vodovodných batérií GROHE Plus ponúka elegantný, prémiový dizajn v kombinácii s precíznym ovládaním. Jej vzhľad je osviežujúcim spôsobom odlišný, avšak v popredí zostáva tiež úplne nová úroveň ergonómie, komfortu a praktickej funkčnej výbavy. Súčasťou niektorých modelov z radu GROHE Plus je zobrazenie teploty na displeji LED, takže budete mať vždy jednoznačnú predstavu o tom, aká teplá je vytekajúca voda.

Zistite viac

GROHE ESSENCE- KOLEKCIA EXKLUZÍVNYCH UMÝVADIEL

Objavte nové doskové umývadlá, ktoré sú k dispozícii v rámci produktových radov GROHE Essence a Euro Ceramic. Tieto umývadlá sú navrhnuté, ako aj závesné a dokonale sa hodia k modernému kúpeľňovému nábytku. Súčasťou oboch radov je široká škála veľkostí a cenových variant, ktoré uľahčia výber toho pravého produktu.

Zistite viac