<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

100 °C PRIAMO Z KOHÚTIKA

NOVÝ GROHE RED: VRIACA VODA BEZ ČAKANIA

Zamyslite sa nad tým, koľkokrát denne potrebujete vriacu vodu, a koľko času strávite čakaním na to, až voda začne vrieť. A teraz si predstavte, že by ste mohli tento čas, energiu a drahocenný priestor na kuchynskej linke ušetriť – pomocou jediného produktu. Presne to pre vás môže urobiť GROHE Red. Dokonale spoľahlivý systém, ktorý poskytuje vriacu vodu priamo z kohútika, bezpečne a bez čakania. Hneď ako raz spoznáte prednosti tohto úžasného kuchynského pomocníka, nebudete si vedieť predstaviť byť bez neho.

PRIVÍTAJTE HORÚCI PRAMEŇ PRIAMO VO VAŠEJ KUCHYNI

PREDSTAVUJEME SYSTÉM NA OKAMŽITÉ DÁVKOVANIE HORÚCEJ VODY: NOVÝ GROHE RED

VRIACA VODA: ČO BY SME BEZ NEJ ROBILI?

VĎAKA NEJ SA MÔŽEME V ZIME ZAHRIAŤ ŠÁLKOU ČAJU

UVARIŤ ŠPAGETY PRE SVOJICH NAJBLIŽŠÍCH

ALEBO UTÍŠIŤ HLAD NAŠICH RATOLESTÍ

ALE PREČO, PREČO LEN TRVÁ TAK DLHO, KÝM ZAČNE VRIEŤ?

TERAZ JE VŠAK ČAKANIE PRI KONCI A VARNÁ KANVICA PATRÍ MINULOSTI.

Pod elegantnou kuchynskou batériou GROHE Red sa ukrýva energeticky efektívny titánový bojler, ktorý pracuje skutočne len vtedy, keď to budete potrebovať. A estetiku vašej kuchyne rozhodne nijako neohrozí.

Vytvorte si svoj súkromný horúci prameň

Kompaktný bojler GROHE Red je k dispozícii vo dvoch veľkostiach a elegantne zapadne priamo pod kuchynský drez, takže nebude zaberať drahocenné miesto na kuchynskej linke.

Veľkosti bojlera GROHE Red

Veľkosť M (na dávkovanie až 3 litrov vriacej vody naraz) má výšku 37 cm, zatiaľ čo veľkosť L (na dávkovanie až 5,5 litra vriacej vody naraz) má výšku 49 cm. Oba bojlery disponujú priemerom 21 cm.

VRIACA VODA BEZ ČAKANIA? NAPADLO VÁS NIEKEDY, O KOĽKO BY VÁŠ ŽIVOT BOL JEDNODUCHŠÍ?

OKAMŽITÉ VITAMÍNY

Blanšírovanie zeleniny je najlepší spôsob prípravy na zachovanie jej farby a dôležitých živín. Preto je systém GROHE Red vašou skratkou k zdravej výžive.

ČAJ O PIATEJ. ALEBO KEDYKOĽVEK

Napriek tomu, čo hovoria Angličania, na šálku dobrého čaju je vhodný čas vždy. A vďaka systému GROHE Red bude váš čaj pripravený vo chvíli, keď naň pomyslíte.

HYGIENA BEZ KOMPROMISOV

Niekedy je nutné sa uistiť, že baktérie nebudú mať žiadnu šancu. Pre tieto chvíle tu je systém GROHE Red.

CESTOVINY BEZ ČAKANIA

Hladní ľudia neradi čakajú a každá minúta hrá svoju úlohu. Vďaka systému GROHE Red bude vytúžený hlt vášho pokrmu pripravený skôr, ako poviete „al dente“.

Chladená, perlivá alebo vriaca voda?

K DISPOZÍCII SKÔR, AKO SA VÁS DIEŤA OPÝTA „MAMI, ČO JE NA VEČERU?“

Načo čakať? Vaše hladné ratolesti rozhodne čakať nechcú. Prečo by ste mali čakať na to, až začne vrieť voda na špagety? Myslíme si, že zakaždým, keď budete potrebovať vriacu vodu, by ste ju mali mať jednoducho k dispozícii. Inovatívne technológie, ktoré sa skrývajú v systéme GROHE Red, zaistia, že už nikdy nebudete musieť čakať na šálku lahodného čaju. Alebo na večeru. A menej čakania znamená samozrejme tiež menšiu spotrebu elektrickej energie. Užite si čas so svojimi deťmi, nie nedočkavým státím pri sporáku.

TOĽKO CHVÁLY, ŽE SA Z NEJ AJ VODOVODNÁ BATÉRIA ZAČERVENÁ

Exkluzívny dizajn je pre spoločnosť GROHE samozrejmosťou. Batérie GROHE Red predstavujú dokonalú symbiózu formy a funkcie opradenú mnohými komplimentmi zo strán expertov aj širokej verejnosti. Aby ste si boli istí, že batéria bude so zvyškom kuchyne skvelo ladiť, máte na výber z mnohých rozličných variantov. Systém dodávame v troch nadčasových a elegantných variantoch – s výpustom v tvare písmena L, C alebo U – a v dvoch povrchových úpravách.

RIEŠENIE, KTORÉ DOPĹŇA VŠETKY OSTATNÉ

Možno už v kuchyni máte špičkovú batériu, ktorú nechcete meniť. V takom prípade je pre vás dokonalým riešením systém GROHE Red Mono. Vodovodná batéria Mono je menšia, dokonale zapadne vedľa vašej existujúcej batérie a poskytuje iba vriacu vodu. K dispozícii je s dvoma elegantnými variantami výpustu.

Varianty produktu

Nájdite vám najbližší showroom.

Zaregistrujte svoj produkt a získajte dvojnásobok benefitov!

Pokiaľ svoj systém GROHE Red teraz zaregistrujete, získate uvítací balíček, ktorého súčasťou je kniha receptov GROHE RED a termoska GROHE Red vrátane sitka na čaj! V neposlednom rade získate tiež rok záruky navyše. Pre registráciu produktu, prosím, zvoľte konkrétny model zo zoznamu nižšie, zadajte dátum nákupu a dátum inštalácie. Je to ľahké! Certifikát predĺženej záruky vám potom príde e-mailom.

Zaregistrovať batériu GROHE Red

Preskúmajte všetky funkcie GROHE Red

Prečítajte si viac

Katalóg

Stiahnite si náš nový katalóg GROHE Red.

Kniha receptov

Stiahnite si vzrušujúcu knihu receptov GROHE Red.