NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Objavte všetky funkcie systému GROHE RED

Systém GROHE Red bol starostlivo navrhnutý do posledného detailu vzhľadom na praktickosť, udržateľnosť a bezpečnosť. Z toho dôvodu obsahuje množstvo inteligentných a nenahraditeľných funkcií.

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Vaša bezpečnosť pre nás bola vždy prioritou. Preto je súčasťou systému GROHE Red jedinečný detský zámok.

MENEJ ODPADU

Napustíte si vždy presne toľko vody, koľko potrebujete, takže ušetríte vodu a znížite spotrebu energie.

ČISTÁ, SVIEŽA CHUŤ

Filtrovaná voda zahriata na 100 °C poskytuje dokonalý chuťový zážitok.

PORIADOK NA KUCHYNSKEJ LINKE

Filtrovaná voda zahriata na 100 °C bez zahlcovania pracovného priestoru varnou kanvicou. Systém GROHE Red zaistí všetku vodu, ktorú potrebujete, prostredníctvom jedinej batérie.

TECHNOLÓGIA, PRE KTORÚ JE BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Pokiaľ doma máte malé deti, ťažko nájdete lepší dôvod, prečo sa celkom zbaviť elektrickej varnej kanvice. Tie totiž bohužiaľ stále predstavujú príčinu mnohých závažných nehôd v kuchyni. A čo je najhoršie, obeťami týchto nehôd sú najčastejšie malé deti do piatich rokov veku. Tie často napríklad zvedavo zaťahajú za napájací kábel a prevrhnú varnú kanvicu plnú vriacej vody priamo na seba. Jednoducho im nenapadne, aké nebezpečné to je. V Spojenom kráľovstve každý rok utrpí viac ako 360 detí vážne popáleniny spôsobené vriacou vodou. To je jedno dieťa denne. A aj jedno je v prípade našich najmilovanejších príliš vysoké číslo.

GROHE Red je zárukou úplnej bezpečnosti. Systém GROHE Red prešla všetkými náročnými testami nemeckej inštitúcie TÜV, nezávislého orgánu, ktorý potvrdzuje, že produkty spĺňajú platné bezpečnostné požiadavky a kvalitatívne štandardy.

OKAMŽITÝCH 100 °C – A OKAMŽITÁ BEZPEČNOSŤ

GROHE Red sme navrhli tak, aby to bol ten najbezpečnejší vodný systém na trhu. Nič pre nás totiž nie je dôležitejšie, ako bezpečnosť vás a vašej rodiny. Naše vodovodné batérie obsahujú detský zámok a špeciálne technológie, ktoré eliminujú riziko popálenia. Nehrozí ani popálenie o vodu náhodne striekajúcu okolo – výpust batérie GROHE Red obsahuje patentovaný perlátor, ktorý sa stará o sústredený a plynule tečúci prúd bez nevyžiadaného odstrekovania. A presne vo chvíli, keď uvoľníte prst z tlačidla, dôjde k okamžitému zastaveniu prúdu vody.

DETSKÝ ZÁMOK: Bezpečnosť je v rodinnej kuchyni na prvom mieste. A dôvodom, prečo všetky batérie GROHE Red obsahujú spoľahlivú detskú poistku.

Stlačte a podržte tlačidlo detského zámku 1 sekundu pre odomknutie funkcie vriacej vody.

Počas odomykania bude LED indikátor blikať na červeno a rozsvieti sa neprerušovane vo chvíli, keď bude detský zámok uvoľnený.

Pre spustenie prúdu vriacej vody stlačte a podržte spodné tlačidlo. Hneď ako prst z tlačidla zložíte, prúd vriacej vody sa okamžite zastaví.

VYZERÁ PRÍLIŠ DOBRE NA TO, ABY STE HO SCHOVÁVALI

Elegantný a minimalistický bojler systému GROHE Red je azda až príliš kompaktný a atraktívny na to, aby ste ho museli ukrývať do kuchynskej linky. Nenechajte sa ale oklamať telom. Vnútri bojlera sa nachádzajú sofistikované a pokročilé technológie. Jeho odolné titánové srdce robí bojler mimoriadne odolným proti korózii a usadzovaniu vodného kameňa, čo zaručuje dokonalý výkon počas celej dlhej lehoty životnosti. A na rozdiel od väčšiny iných bojlerov, vyrobených z nehrdzavejúcej ocele alebo medi, GROHE Red zaručene nedodá vode nepríjemnú kovovú pachuť. V závislosti od vybranej veľkosti bojlera dokáže systém GROHE Red poskytnúť 3 alebo 5,5 litra vriacej vody naraz.

Venovali sme všetku energiu tomu, aby ste vy mohli energiou šetriť

Môže neustále udržiavanie vody s teplotou 100 °C skutočne šetriť elektrickou energiou? Odpoveď je jednoznačne áno. Dôvodom je titánový bojler systému GROHE Red, ktorého výnimočné izolačné vlastnosti znižujú potrebnú energiu na udržanie teploty vody na 100 °C na absolútne minimum. V porovnaní s tým, koľko elektrickej energie spotrebuje varná kanvica alebo doska, ušetrí systém GROHE Red množstvo cennej elektrickej energie. Pomyslite navyše na to, ako často vodu v kanvici opakovane zahrievate. Zakaždým, keď kanvicu zapnete, zvýši sa suma na vašom mesačnom vyúčtovaní. To sa pri systéme GROHE Red nestane.

Chystáte sa na dovolenku? Jednoducho prepnite bojler do prázdninového režimu, v ktorom sa bude voda zahrievať iba na 60 °C pre dodatočnú úsporu energie.

Čas potrebný na privedenie 1 litra vody k varu

NAKŔMTE VIAC HLADNÝCH ŽALÚDKOV POMOCOU FUNKCIE GROHE RED POTFILLER

Bežná rýchlovarná kanvica dokáže naraz uvariť maximálne 1,7 litra vody. GROHE Red dokáže omnoho viac. Obsahuje totiž praktickú funkciu na plnenie hrncov, ktorých prostredníctvom môžete napustiť až 3 litre vriacej vody naraz. To oceníte napríklad pri varení špagiet, ale aj v akejkoľvek inej situácii, keď budete potrebovať veľa vriacej vody. A hneď ako funkciu na plnenie hrncov aktivujete, môžete prst z tlačidla zložiť, takže budete mať obe ruky voľné na držanie ťažkého hrnca.

Funkciu na plnenie hrncov odomknete stlačením tlačidla detského zámku dvakrát po sebe. Indikátor LED sa rozsvieti žlto

Potom jednoducho stlačte spodné tlačidlo na spustenie prúdu vody

Ten sa automaticky zastaví po 60 sekundách, počas ktorých napustia až 3 litre vody.

ZAKAŽDÝM DOKONALÁ TEPLOTA. SĽUBUJEME.

Systém GROHE Red dokáže omnoho viac ako poskytnúť vám okamžite vriacu vodu. Vďaka zmiešavaciemu ventilu.

Pokiaľ je vaša kuchyňa napojená iba na prípojku studenej vody, môžete bojler GROHE Red využiť na jej ohrev. Hneď ako je bojler pripojený k zmiešavaciemu ventilu, dochádza k miešaniu studenej a teplej vody z bojlera úplne rovnakým spôsobom, ako by ste batériu pripojili k prívodu studenej aj teplej vody. Vďaka inštalácii Coldfill nebudete potrebovať prietokový ohrievač vody. Ale predpokladajme, že prípojku teplej vody máte k dispozícii. To stále znamená, že na vodu s požadovanou teplotou budete v prípade bežnej batérie nejaký čas čakať, počas čoho dochádza k značnému plytvaniu. V tejto chvíli vstupuje do hry opäť zmiešavací ventil, ktorý do prúdu studenej vody primieša adekvátne množstvo vody vriacej, zatiaľ čo termočlánok sa postará o zaistenie a precízne udržiavanie nastavenej teploty. Pri inštalácii Hotfill budete mať k dispozícii teplú vodu s požadovanou teplotou. Okamžite. Bez čakania. Bez plytvania vodou. Zmiešavací ventil je k dispozícii ako voliteľný doplnok a je možné ho kombinovať s každou súpravou systému GROHE Red.

INŠTALÁCIA COLDFILL

Primiešavanie vriacej vody do studenej s cieľom okamžitého dosiahnutia nastavenej teploty.

INŠTALÁCIA HOTFILL

Okamžitá teplá voda prostredníctvom bojlera GROHE Red a pripojeného zmiešavacieho ventilu

Trieda energetickej účinnosti A pri použití zmiešavacieho ventilu 40841001 na bežnú vodu.

ZÁRUKA SKVELEJ CHUTI

LÁSKA K VODE PRECHÁDZA FILTROM

Systém GROHE Red je vybavený vysokovýkonnými vodnými filtrami. Tie používajú jedinečný päťstupňový filtračný proces na zachytenie aj tých najdrobnejších nežiaducich častíc z kohútikovej vody, avšak zároveň vo vode zanechávajú dôležité, zdraviu prospešné minerály. Okrem toho, že zaručujú bezkonkurenčný chuťový zážitok, plnia ešte jednu dôležitú funkciu – tým, že vodu zbavujú vodného kameňa, významne predlžujú životnosť bojlera a garantujú jeho vysoký výkon.

Prečítajte si viac o našich vysokovýkonných filtroch

Už máte nový systém GROHE Red v kuchyni? Zaregistrujte svoj produkt a získajte dvojnásobok benefitov!

Pokiaľ svoj systém GROHE Red teraz zaregistrujete, získate uvítací balíček, ktorého súčasťou je kniha receptov GROHE RED a termoska GROHE Red vrátane sitka na čaj! V neposlednom rade získate tiež rok záruky navyše. Pre registráciu produktu, prosím, zvoľte konkrétny model zo zoznamu nižšie, zadajte dátum nákupu a dátum inštalácie. Je to ľahké! Certifikát predĺženej záruky vám potom príde e-mailom.

Zaregistrovať batériu GROHE Red

VYTVORTE SI SVOJ SÚKROMNÝ HORÚCI PRAMEŇ

Pripravte sa na inštaláciu svojho súkromného horúceho prameňa. Nebojte sa, skladá sa iba z niekoľkých jednoduchých krokov. Kompaktný bojler GROHE Red je k dispozícii vo dvoch veľkostiach a elegantne zapadne priamo pod kuchynský drez, takže nebude zaberať drahocenné miesto na kuchynskej linke.

Späť na stránku o produkte GROHE Red

Preskúmajte produktové portfólio radu GROHE Red
Katalóg

Stiahnite si náš nový katalóg GROHE Red.

Často kladené otázky o GROHE RED

Odpovede na vaše pálčivé otázky