Sprchy na mieru

OBJAVTE SPRCHOVÝ ZÁŽITOK, KTORÝ SKRÁTKA NEMÁ KONKURENCIU

Skutočne dokonalá sprcha považuje vaše potreby a spokojnosť za to najdôležitejšie. Vytvára osobné útočisko, v ktorom sa plnia aj tie najnáročnejšie priania. Nie je v skutočnosti obyčajnou sprchou – je vašimi súkromnými kúpeľmi, miestom, kde voda naozaj ožíva. A kde si užívate každú sekundu.

AQUASYMPHONY: <br>DOKONALÝ LUXUS

Predstavte si, že by ste mohli každý deň začať výletom do raja. Sprcha AquaSymphony od GROHE vám umožní na okamih sa odpútať od starostí všedných dní a vkročiť do iného sveta. Sveta, v ktorom vám podmanivá súhra svetiel, vody a tónov hudby pomôže načerpať energiu a revitalizovať myseľ. Staňte sa súčasťou ľúbeznej súhry pre inšpiráciu všetkých zmyslov. Predstavujeme symfóniu sprchovania.

NEKONEČNE VEĽA SPÔSOBOV <br><b>AKÝMI SI VYCHUTNÁTE VODU</b>

Sprcha AquaSymphony sa stane dirigentom vody. Vo všetkých tvaroch a formách. Jemná ako morská pena. Silná ako vodopád. Iba pre vás, k dispozícii v nekonečne mnohých podobách. Buďte skladateľmi a dirigentmi svojej osobnej vodnej symfónie. Sprcha AquaSymphony sa postará o vytvorenie skutočne dokonalých okamihov v sprche.

Objavte kúzlo sprchy AquaSymphony

F-DIGITAL DELUXE: <br>NASTAL ČAS DOPRIAŤ SI OSOBITÝ KÚPEĽ BEZ KOMPROMISOV

Prostredníctvom systémov GROHE F-digital Deluxe je možné navrhnúť úplne osobitý wellness zážitok. Tieto kozmopolitné sprchové systémy stimulujú všetky ľudské zmysly a premenia kúpeľňu na oázu osobnej harmónie – telesnej aj duševnej. Intuitívna aplikácia GROHE F-digital Deluxe umožňuje nastaviť individuálnu kombináciu osvetlenia, zvuku a pary pomocou rozhrania Bluetooth® na vytvorenie osobného parného kúpeľa priamo v domácnosti.

DUŠEVNÁ TERAPIA FARIEB

Čo robí dokonale stimulujúci sprchový zážitok kompletným?

OBJAVTE ZDRAVIU PROSPEŠNÉ VLASTNOSTI PARNÉHO KÚPEĽA

Parný kúpeľ je dlhodobo známy vďaka svojim priaznivým účinkom na ľudské zdravie.

S HUDBOU JE SVET VŽDY LEPŠÍM MIESTOM

Obohaťte sprchovanie o ľúbezné tóny vašej obľúbenej hudby.

OHROMUJÚCA PASTVA<br><b> PRE VŠETKY VAŠE ZMYSLY – K DISPOZÍCII NA DOSAH RUKY</b>

Dirigentom celého technologického orchestra sprchy AquaSymphony je aplikácia GROHE SPA v spolupráci s modulom F-digital Deluxe. Aplikácia je k dispozícii pre mobilné zariadenia s operačnými systémami iOS a Android a umožňuje ovládať svetlo, hudbu a paru vrátane jednotlivých modulov. Predstavenie môže začať.

Objavte systém F-Digital Deluxe

TERAZ JE RAD NA VÁS