Video sprievodca GROHE

Hľadáte kvalitnú sprchovú súpravu, ktorá by vyhovovala vašim potrebám, ale nechcete riešiť zložitú terminológiu a nekonečné množstvo technických podrobností o jednotlivých produktoch? Nie ste si istí, či bude ten či onen termostatický ventil pasovať do vašej kúpeľne? Čím viac sa dozviete, tým viac máte otázok?

Predstavte si… že sa pozriete na jedno video a budete schopní okamžite zvoliť to najlepšie riešenie bez problémov a zložitostí. Spoločnosť GROHE natočila videá, ktoré vás krok za krokom oboznámia s tými najdôležitejšími aspektmi, ktoré hrajú rolu pri výbere sprchovej súpravy do vašej kúpeľne. Kúpeľňová batéria vám bude slúžiť mnoho rokov, a preto je dôležité vybrať tú pravú.

Nezáleží na tom, či vyhľadávate skôr bublinkový kúpeľ alebo rýchlu sprchu. Tu nájdete odpovede na všetky možné otázky týkajúce sa sprchových batérií. Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám pomohli nájsť dokonalé riešenie.

Čo je to termostatická sprchová batéria a ako funguje?

Toto video vám ukáže, čo to je termostatická sprchová batéria, ako funguje a prečo sa investícia do nej vyplatí. Ukážeme vám, ako vyriešite problém s náhlymi zmenami teploty vody, a ako zaistiť bezpečie v sprche pre vaše deti. Naučíte sa, ako sa už nikdy nepopáliť o horúcu sprchovú batériu, a ako znížiť sumu na vašom mesačnom vyúčtovaní za vodu. Predstavíme vám aj celý široký rad našich termostatických sprchových batérií, aby ste si mohli vybrať tú pravú do vašej kúpeľne.