<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

GROHE RAPID SLX – PRIPRAVENÝ NA ZAJTRAJŠOK. UŽ DNES.

STAVANÝ PRE BUDÚCNOSŤ

Nech už budúcnosť prinesie čokoľvek, systém Rapid SLX na ňu bude pripravený.

Je pripravený vám ponúknuť prístup k čomukoľvek, čo je k dispozícii dnes, a k všetkému, čo bude k dispozícii v budúcnosti. Bol navrhnutý tak, aby život urobil jednoduchším a pohodlnejším – tak inštalatérom, ako koncovým zákazníkom. A aby sa postaral o to, že moderným víziám nebudú stáť v ceste zastarané technológie.

Nájdite svoj najbližší showroom

RÝCHLEJŠÍ, PEVNEJŠÍ, SOFISTIKOVANEJŠÍ – VLASTNOSTI RÁMU GROHE RAPID SLX

JEDINEČNÝ REGULÁTOR PRIETOKU: PLNE NASTAVITEĽNÝ A PRIPRAVENÝ NA TECHNOLÓGIU RIMLESS

Integrovaný regulátor prietoku vám umožní kedykoľvek upraviť prietok vody. Vďaka tomu je montážny rám Rapid SLX dokonale pripravený na neustále sa rozširujúci rad toaliet s misou bez okrajového splachovacieho kruhu. Regulátor nevyžaduje demontáž žiadnej súčasti na úpravu prietoku a je 100 % kompatibilný so všetkými súčasnými aj budúcimi toaletami.

PLUG & PLAY: PRIPOJTE SA K BUDÚCNOSTI

Súčasťou systému Rapid SLX je plne funkčná, integrovaná elektrická zásuvka. Do štandardnej výbavy patrí taktiež vodovodná prípojka pre sprchové toalety. Tento jedinečný prvok umožňuje jednoduchú inštaláciu súčasných aj budúcich sprchových toaliet, ako je napríklad naša exkluzívna GROHE Sensia Arena.

DVIERKA NA PRIAMY PRÍSTUP: BUĎTE PRIPRAVENÍ NA AKÚKOĽVEK ZMENU

Nová verzia montážneho boxu, ktorá je štandardnou súčasťou systému Rapid SLX, obsahuje dvierka na priamy prístup. Všetky budúce zmeny, napríklad výmenu štandardnej toalety za sprchovú, tak bude veľmi jednoduché vykonať. Nová konštrukcia montážneho boxu navyše poskytuje neporovnateľne viac priestoru pre prídavné zapojenia elektriny alebo vodovodnej prípojky.

DOKONALÁ FLEXIBILITA V PODOBE SPLACHOVACÍCH TLAČIDIEL

Pestrá škála splachovacích tlačidiel GROHE pomáha premeniť zákazníkovu predstavu o dokonalej kúpeľni na skutočnosť. Predstavivosti bude zadosťučinené pomocou dvoch veľkostných, troch dizajnových a dvanástich farebných variantov.

Splachovacie tlačidlá GROHE nie sú len pomyselnou čerešničkou na torte. V kombinácii s inštalačnými rámami Rapid SLX predstavujú mimoriadne efektívny a funkčný prvok, ktorý vašu vysnenú kúpeľňu pripraví na budúcnosť.

Objavte viac

Jednoduchá inštalácia

Nový inštalačný rám Rapid SLX ponúka mnoho skvelých funkcií, napríklad jedinečný regulátor prietoku. Tu sa môžete na vlastné oči presvedčiť, ako utvárame budúcnosť vody!

Jednoduchá inštalácia: Inštalačné rámy Rapid SLX ponúkajú rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Nezávisle od toho, či ich použijete pri výstavbe úplne novej kúpeľne. alebo pri rekonštrukcii súčasnej. Pozrite sa, aká jednoduchá je inštalácia systému Rapid SLX plného unikátnych noviniek, napríklad integrovanej elektrickej zásuvky. Pozrite sa, ako sa inštalujte budúcnosť!

Montážny rám Rapid SLX je plne pripravený na inštaláciu sprchovej toalety. Uvidíte krok za krokom, aké sú inštalácia a zapojenie sprchovej toalety jednoduché!

"DESAŤROČNÁ ZÁRUKA VÝROBCU "

Náš dôraz na kvalitu, odolnosť a udržateľný rozvoj nám umožňuje ponúkať zákazníkom dlhodobú záruku na funkciu a bezpečnosť našich výrobkov. Ponúkame špeciálnu, predĺženú záruku na všetky vstavané montážne systémy a podomietkové nádrže, čo znamená, že rámy Rapid SL, Rapid SLX a nádrže Uniset sú teraz kryté desaťročnou záručnou lehotou.

Čítať ďalej

Varianty produktu

ZISTITE VIAC O MONTÁŽNYCH RÁMOCH GROHE RAPID SLX

" SLOBODA VOĽBY A DOKONALÁ BODKA ZA PRÉMIOVÝM DIZAJNOM KÚPEĽNE V PODOBE SPLACHOVACÍCH TLAČIDIEL GROHE