NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

PREHĽAD VLASTNOSTÍ

BENEFITY, KTORÉ POCÍTITE KAŽDÝ DEŇ INOVATÍVNE FUNKCIE A VLASTNOSTI

VLASTNOSTI PRODUKTOV – Súčasťou drezov GROHE sú inteligentné funkcie, ktoré spríjemnia čas strávený v kuchyni. Naše drezy sa ľahko čistia, potlačujú hluk tečúcej vody a umožňujú odtok ovládať diaľkovo. Stačí si zvoliť požadovanú veľkosť a štýl.

MOMENTS OF TRUTH

GROHE StarLight

Žiarivý odolný povrch, vďaka ktorému bude váš drez vyzerať skvelo na veľa desiatok rokov. GROHE StarLight je v tomto prípade označením pre antikorovú oceľ nadštandardnej kvality a inovatívnu techniku brúsenia, ktorej výsledkom je hladký a ľahko udržiavateľný povrch.

GROHE QuickFix

Vďaka rýchlomontážnemu systému GROHE QuickFix bude inštalácia vášho nového drezu otázkou niekoľkých okamihov. Vďaka predpripraveným otvorom na batériu je väčšinu drezov v našej ponuke možné inštalovať s voliteľným natočením.

GROHE Whisper

Eliminujte ruch z kuchyne na minimum prostredníctvom technológie GROHE Whisper, špeciálnej izolačnej vrstvy, ktorá potlačuje hluk tečúcej vody.

MATERIÁL

Drezy radu K300–K1000 sú ošetrené špeciálnymi rastlinnými vláknami (Tampico), ktoré im dodávajú charakteristický, mimoriadne jemný „saténový“ povrch. Táto patentovaná technika povrchovej úpravy (GROHE Satin Finish) spôsobuje, že je antikorový povrch hladší a menej porézny než v prípade materiálov iných výrobcov. Naše drezy tak vyzerajú lepšie, ľahšie sa udržujú a sú znateľne odolnejšie.

AISI 304 – ANTIKOROVÁ OCEĽ

AISI 304 – ANTIKOROVÁ OCEĽ

Antikorová oceľ AISI 304 je základným materiálom všetkých drezov GROHE, ktoré tak prevyšujú akostné štandardy a požiadavky dnešného kuchynského priemyslu. Keďže oceľ AISI 304 obsahuje vysoké percento chrómu a niklu, je jej povrch mimoriadne žiarivý a drez ako taký veľmi odolný voči korózii.

AISI 316 – ANTIKOROVÁ OCEĽ (NÁMORNÁ OCEĽ)

AISI 316 – ANTIKOROVÁ OCEĽ (NÁMORNÁ OCEĽ)

Tým, že je rad kuchynských drezov K400+ k dispozícii v oceli triedy AISI 316, ponúka GROHE odolné riešenie aj do oblastí so slanou klímou napomáhajúcou korózii. Antikorová oceľ AISI 316 je známa pod názvom „námorná oceľ“ a jej zliatina obsahuje mimoriadne vysoký podiel chrómu, niklu a molybdénu, vďaka ktorým je oceľ ešte odolnejšia voči korózii a pôsobeniu kyselín či chlóru.

VÝROBA

Drezy GROHE sú k dispozícii v mnohých podobách, od vstupných modelov po sofistikované, minimalistické varianty.

LISOVANÉ DREZY
Každý drez je vylisovaný z jediného plátu vysokokvalitnej antikorovej ocele. Následne sú doň vyrezané otvory pre batériu a odtok. Týmto spôsobom je možné vytvoriť robustné kuchynské drezy aj s pomerne komplikovanými tvarmi, ktoré sú odolné a cenovo dostupné.

LISOVANÉ/ZVÁRANÉ DREZY
Rám drezu a drez samotný sú vylisované z odlišných, vysokokvalitných antikorových plátov. Drez sa následne zváraním pripevní k rámu. Táto metóda umožňuje vytvoriť drezy s väčšou hĺbkou a menším rozstupom drezu a rámu, čo vytvára značne elegantný a moderný dojem.

TVAROVANÉ/ZVÁRANÉ DREZY
Antikorový plát sa najskôr precízne vytvaruje laserom a potom spracuje do výslednej podoby drezu. Následne sa drez zváraním upevní k rámu. Výsledkom tohto výrobného procesu sú drezy s ostrými uhlami a minimálnym rozstupom od rámu, čo je ideálne pre minimalistické konštrukcie. Keďže nedochádza k lisovaniu antikorovej ocele, zostáva jej povrch hladší a zachová si svoju pôvodnú hrúbku, a to aj na dne drezu.

KVALITA

Povestná kvalita GROHE sa, samozrejme, vzťahuje aj na každý drez z nášho produktového portfólia. Každý model je vyrobený z antikorovej ocele, ktorej kvalita prevyšuje priemyselné štandardy, s hrúbkou od 0,6 mm v prípade vstupného cenového segmentu do 1 mm v prípade prémiových radov. Naša patentovaná technika brúsenia vytvára mimoriadne hladký povrch, ktorý sa ľahko čistí. Všetky drezy GROHE sú kryté päťročnou zárukou, rovnako ako naše vodovodné batérie.

Päťročná záruka

MOUNTING TYPES

STANDARD BUILT-IN

ŠTANDARDNÉ ZABUDOVANIE

Tradičný spôsob montáže s 8 mm vertikálnym okrajom.

ŠTANDARDNÉ ZABUDOVANIE SO SKOSENÝMI OKRAJMI

ŠTANDARDNÉ ZABUDOVANIE SO SKOSENÝMI OKRAJMI

Mimoriadne elegantné riešenie a jednoduchá inštalácia.

HĹBKOVÉ ZABUDOVANIE

HĹBKOVÉ ZABUDOVANIE

Štýlové a moderné riešenie inštalácie do kuchynskej linky.

ZÁPUSTNÁ MONTÁŽ

ZÁPUSTNÁ MONTÁŽ

Drez je zapustený do 1,5 mm vysokej štrbiny, vďaka ktorej dokonalo splýva s povrchom linky. Alternatívne sa dá drez inštalovať taktiež na dosku.