KOMFORT A FLEXIBILITA S HLAVOVÝMI SPRCHAMI TEMPESTA

Dôležitý je nielen vzhľad sprchy, ale tiež to, či vyhovuje vašim sprchovacím potrebám. Z toho dôvodu je výber hlavovej sprchy nesmierne dôležitý. Rad hlavových spŕch GROHE pokrýva všetky varianty. Napríklad rad hlavových spŕch Tempesta je plný funkcií a inovatívnych technológií, ktoré zaručujú, že vaše sprchové zážitky budú lepšie, ako kedykoľvek skôr. Navyše bol sortiment vytvorený so zreteľom na každý rozpočet, takže si každý môže vychutnať ten najlepší výkon a funkčnosť.

Nájsť showroom

ČO JE MOŽNÉ OČAKÁVAŤ OD HLAVOVEJ SPRCHY TEMPESTA

Nie každý má rovnaké potreby, preto spoločnosť GROHE umožňuje zákazníkom zakúpiť si celý sprchový systém Tempesta, súpravu pozostávajúcu iba zo sprchového ramena a hlavovej sprchy, alebo jednoducho samostatnú hlavovú sprchu Tempesta s cieľom modernizácie vašej existujúcej sprchy. Univerzálne konektory hlavovej sprchy uľahčujú jej inštaláciu k všetkým štandardným sprchovým ramenám. V závislosti od toho, čo najlepšie vyhovuje vašej kúpeľni, máte tiež možnosť rozhodnúť sa, či preferujete stropnú alebo nástennú montáž. Od kompaktnej hlavovej sprchy Tempesta Cosmopolitan 100, ktorá sa môže pochváliť štyrmi režimami prúdu: GROHE Rain O², Rain, Massage a Jet, cez štíhlu hlavovú sprchu Tempesta 210 so svojím moderným dizajnom, až po ocenenú hlavovú sprchu Tempesta 250 (26662000) – v našej ponuke zaručene nájdete model, ktorý vyhovuje každému vkusu a estetike kúpeľne.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI HLAVOVÝCH SPŔCH TEMPESTA

  • Technológia GROHE DreamSpray pre presnú a konzistentnú distribúciu vody do jednotlivých dýz. Pre dokonale vyvážený prúd vody pri súčasnom znížení spotreby vody a energie.
  • Obmedzovač prietoku GROHE EcoJoy®, ktorý bol systematicky navrhnutý na úsporu vody a energie, aby sa šetrili cenné zdroje. Získate dokonalý zážitok zo sprchovania bez kompromisov vo výkone.
  • Povrchová úprava GROHE StarLight znamená, že povrch je mimoriadne odolný proti nečistotám a škrabancom, a svoj lesk si udrží po celú lehotu životnosti.
  • Dýzy SpeedClean sa vďaka integrovanému systému zabraňujúcemu usadzovaniu vodného kameňa veľmi ľahko čistia. Na odstránenie usadeného vodného kameňa z flexibilných silikónových dýz stačí jednoduché zotretie.
  • Inner WaterGuide chráni proti popáleniu tým, že odvádza horúcu vodu od povrchu sprchovej hlavice. Toto opatrenie súčasne predlžuje životnosť chrómového povrchu.

INOVATÍVNY RAD HLAVOVÝCH SPŔCH TEMPESTA 250

Nový rad Tempesta 250 od spoločnosti GROHE je prísľubom relaxácie a revitalizácie. Na základe spätnej väzby od svojich zákazníkov spoločnosť GROHE rozšírila funkčnú výbavu týchto spŕch pre mimoriadne pohodlie. Príkladom je technológia EcoJoy, ktorá znižuje spotrebu vody až o 40 %, zatiaľ čo poskytuje všetky funkcie a výkon, ktorý by ste od sprchy GROHE očakávali.

Hlavové sprchy Tempesta 250 sú len 55 mm vysoké, a ich minimalistický charakter znamená, že sa hodia do každej modernej kúpeľne. Nízky profil je však viac ako vykompenzovaný šírkou. Rozšírením sprchovej hlavice na 250 mm získate ešte autentickejšiu dažďovú sprchu, ktorá vám umožní maximálne vyťažiť náš podmanivý režim Rain. Ďalšou výhodou je, že hlavová sprcha je pripevnená guľovým kĺbom, čo vám poskytuje +/- 10° rozsah otáčania pri nakláňaní hlavy na lepšie pokrytie vodou.

Okrúhla hlavová sprcha Tempesta 250 je stropný model vybavený všetkými funkciami, pre ktoré je rad Tempesta známy. Spoločnosť GROHE tiež predstavila nový model, ktorý doplňuje rady tradičných guľatých spŕch – hlavovú sprchu Tempesta 250 so štvorcovou hlavicou. Tento konkrétny model sa tiež líši od vyššie uvedeného tým, že je namontovaný na stenu, takže sa pred nákupom rozhodnite, ktorý variant bude vhodnejší pre vašu kúpeľňu. Samozrejme je tu tiež možnosť okrúhlej hlavice pre nástennú montáž a štvorcového variantu pre stropnú. Výber je iba na vás. Vďaka pestrej škále rôznych dizajnových a montážnych riešení si môžete byť istí, že niektorá z hlavových spŕch Tempesta 250 bude tá pravá.

RAD TEMPESTA 100 PRE RÔZNE REŽIMY PRÚDU

"Každá hlavová sprcha Tempesta 100 ponúka štyri režimy prúdu, takže si môžete prispôsobiť svoj zážitok zo sprchovania v závislosti od vašej nálady. Dažďový režim Rain ponúka jemný prúd, ktorý upokojuje pokožku a je rovnako upokojujúci ako vlahý letný dážď. Režim GROHE Rain O² je neuveriteľne šetrný prúd, v ktorom sa vzduch zmiešava s vodou, aby bola každá kvapka vody plnšia. Masážny režim Massage je pulzujúci prúd, ktorý si podmaní vaše zmysly stimulujúcou masážou, zatiaľ čo režim Jet je vysoko výkonná sprchová dýza slúžiaca napríklad na uvoľnenie svalov po športovom výkone.

Nielenže so sprchou Tempesta dostanete ten najlepší pomer cena/výkon, ale tiež môžete využiť päťročnú záruku GROHE. Doprajte svojej kúpeľni takú modernizáciu, akú si zaslúži, a vyberte si jednu z inovatívnych spŕch Tempesta pre sprchový zážitok, ktorý nemá konkurenciu. Pohodlie a radosť pre vás – šetrná spotreba vody pre životné prostredie."

Galéria

Varianty produktu

Katalóg

GROHE VAŠA KÚPEĽŇA

GROHE Tempesta 250