Vaňové a sprchové batérie

Pre mnoho ľudí predstavuje vaňová batéria iba nástroj na napustenie vane. Iní zase vyžadujú batériu, ktorá umožňuje ovládať sprchu a prepínať vodu medzi vaňovým výpustom a sprchou.

Chiara Páková vaňová/sprchová batéria

Kombinované vaňové/sprchové batérie

Veris F-digital 5-otvorová vaňová/sprchová batéria

Batérie umiestnené na dosku

Zabudovaná napúšťacia súprava Talentofill

Zabudovaná napúšťacia súprava Talentofill

Kombinované vaňové/sprchové batérie
Vaňové/sprchové batérie predstavujú najjednoduchší spôsob sprchovania nad vaňou a sú k dispozícii aj vo forme termostatickej batérie. Môžu byť otvorené alebo zabudované. Prepínací ventil umožňuje prepínať medzi napúšťaním vane a sprchovaním. Najlepšou voľbou pre bezpečnosť a pridaný komfort je vždy termostatická batéria.

Batérie umiestnené na dosku
Tento typ batérií je navrhnutý pre umiestnenie na okraj vane alebo na povrch bezprostredne obklopujúci vaňu. V závislosti od podmienok vo vašej kúpeľni vždy overte, či vyberáte správny produkt. Ramienko batérie musí v každom prípade presahovať okraj vane.

Súčasťou ponuky sú troj-, štvor- a päťotvorové konfigurácie kombinujúce vaňové ramienko a ručnú sprchu. Jedna či dve rukoväti ovládajú vodný prúd a prepínač umožňuje voliť medzi sprchovaním a napúšťaním vane.

Zabudovaná napúšťacia súprava Talentofill
Súpravy sa inštalujú do vane a slúžia ako napúšťacie, odtokové a prepadové riešenia.

Atrio Jota & Ypsilon Páková vaňová/sprchová batéria

Podlahové vaňové batérie

Tento typ batérií je určený na použitie s voľne stojacimi vaňami. Vodovodné potrubie od podlahy je vyrobené s rovnakou povrchovou úpravou a charakteristickými rysmi ako samotná batéria. Súčasťou mnohých modelov je tiež ručná sprcha.

Podlahové vaňové batérie

Odporúčané produktové rady

Allure

Allure Brilliant

Atrio One

Veris