Podlahové vaňové výpuste & vaňové batérie

Náš sortiment podlahových vaňových / sprchových batérií predstavuje perfektný doplnok moderných voľne stojacich vaní.

Kedysi obľúbené voľne stojace vane zaznamenávajú v súčasnej dobe kedy sa z kúpeľní stáva neodmysliteľná súčasť životného štýlu, návrat na výslnie. Na rozdiel od štandardnej vane umiestnenej v rohu kúpeľne je možné voľne stojacu vaňu umiestniť kamkoľvek.

Sloboda dizajnu
Podlahové, voľne stojace ramienko alebo kompletná batéria umožňuje zvoliť si ľubovoľné umiestnenie vane, čo vnáša do projektovania kúpeľne nekompromisnú voľnosť.

Dokonalý vzhľad
Voľne stojace vaňové výpuste a vaňové / sprchové batérie našej spoločnosti obsahujú technológiu GROHE Starlight®, ktorá zabraňuje šmuhám a usadzovaniu nečistôt. Batéria tak bude po celú svoju dobu životnosti vyzerať ako nová.

Podlahové výpuste pre voľne stojace vane

Čisté. Minimalistické. Pozoruhodné. Jednoduchosť našich chrómových vaňových výpustí z nich robí ideálnu voľbu pre moderné, voľne stojace vane. Podlahové vaňové výpuste predstavujú atraktívnu voľbu pre modernú kúpeľňu dneška. Svojim elegantným vzhľadom tvoria atraktívny doplnok voľne stojace vane.

Batérie pre voľne stojace vaňové výpuste
Vaňová výpust sama o sebe neobsahuje vodovodnú batériu. Ovládať prúd vody je možné pomocou vstavanej sprchovej alebo termostatickej batérie v zodpovedajúcom štýle.

Voľne stojace vaňové / sprchové batérie predstavujú komplexné riešenie pre voľne stojace vane. Na rozdiel od samotných výpustov, ktoré na ovládanie toku vody vyžadujú separátnu batériu, obsahujú podlahové vaňové / sprchové batérie výpust pre napúšťanie vane a ručnú sprchu. Naša ponuka uspokojí vaše požiadavky, či už preferujete minimalizmus voľne stojaceho vaňového ramienka alebo prídavné funkcie batérií s ručnou sprchou.

Doporučené produktové rady

Allure

Allure Brilliant

Atrio Classic

Essence

Grandera

Atrio